Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Jak poderwać dziewczynę - poradnik.

Portret użytkownika Admin

Witaj na największej i najczęściej odwiedzanej polskiej witrynie o tematyce uwodzenia kobiet. Na stronie mamy naprawdę dużo artykułów, jednak Ty by nauczyć się czegoś musisz wejść w świat podrywu w odpowiedniej kolejności. Nie  zaczyna się nauki jazdy motocyklem od akrobacji - prawda? Jeśli jesteś nową osobą na www.podrywaj.org potrzebujesz przewodnika po witrynie.


Nie bój się dużego kroku! Dwoma małymi nie przeskoczysz przepaści.

Ty po prostu chcesz się dowiedzieć jak poderwać dziewczynę w prosty sposób lub jak łatwo podrywać dziewczyny. Twoje problemy wzięły się z braków w podstawach. Stworzyłem przewodnik, który wprowadzi Cię w świat uwodzenia kobiet w odpowiedni sposób.

1.Żaden dobry uwodziciel nie jest i nie był leniwyJeśli nie chce Ci się przeczytać podstaw zawartych na stronie, to jest więcej niż pewne, że do wyboru będziesz miał tylko grube nieatrakcyjne "laski" lub ewentualnie własną rękę. To Twój wybór kim będziesz za pół roku. Tak pół roku! Nikt nie zrobi z Ciebie uwodziciela z dnia na dzień, jeśli teraz jesteś nieśmiały i masz problemy z kobietami musisz włożyć w siebie dużo pracy. Piękne kobiety nie są dla leniwych, nauka podrywu nie jest dla niecierpliwych. Efekty mogą przyjść szybko ale nie dziw się jeśli dopiero po kilku miesiącach zaczniesz mieć kobiety o jakich zawsze marzyłeś. Ja  pracuje nad sobą od wielu lat a mimo wszystko nie zawsze jest tak jak bym chciał.

2. Podstawową elementarną wiedzę znajdziesz w moich lekcjach podrywania.  Musisz znać wszystko by wiedzieć jak poderwać dziewczynę. Czytaj dotąd aż będziesz znał ich zawartość doskonale. To są podstawy bez których ani rusz! Pominięcie którejkolwiek z  lekcji jest bardzo częstą przyczyną kompletnej klapy!


Jest wiele dróg do tego by rozkochać i zawrócić w głowie kobiecie. Różni ludzie mają na to różne sposoby. To co ja przedstawiam to model uwodzenia stosowany przez wielu facetów z sukcesem. Wystarczy zerknąć na blogi gdzie faceci opisują często swoje sukcesy.

3. Gdy przebrniesz przez lekcje pamiętaj o podstawowej zasadzie nauki podrywu. Godzina czytania = co najmniej godzina nauki w terenie. Podchodź do kobiet, rozmawiaj z nimi, pytaj o cokolwiek, gadaj o czymkolwiek, miej w oskoło siebie dużo kobiet, tylko w ten sposób nabierzesz lepszego zrozumienia. Zrozumienie kobiet jest jedną z podstaw, której Ci potrzeba. Artykuł Czym się różni mózg kobiety o mózgu faceta powinien Ci w tym pomóc.

4. Najważniejszą rzeczą przy podrywaniu dziewczyn jest Twoja psychika. Twój umysł jest negatywnie zaprogramowany przez otoczenie. Ludzie którzy nie mają problemów z kobietami myślą inaczej niż Ty. Zapoznaj się dokładnie z Poczucie wartości. Przekonania - twoja wewnętrzna postawa
 
5. Po lewej stronie pod lekcjami masz artykuły one również są Ci potrzebne. Są Ci potrzebne tak samo jak praktykowanie tego czego się już dowiedziałeś. Czytając i nie wychodząc do dziewczyn tracisz tylko czas. W tym menu zawarty jest też artykuł o odzyskiwaniu byłych. Jeśli chcesz się nauczyć jak poderwać dziewczynę kategorycznie omiń ten artykuł. Strona jest o uwodzeniu nowych kobiet a nie o odzyskiwaniu byłych. Nie lubimy to bardzo desperatów płaczących o rady odnośnie powrotów. Podrywacze nie oglądają się za siebie!

6. Jeśli zapoznasz się z treścią po prawej masz już wszystko co powinieneś wiedzieć.
 
Teraz działaj jak najwięcej!

Jeśli chcesz zostać użytkownikiem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem .