Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

lekcja 2 - czy jesteś silnym facetem?

Portret użytkownika Admin

              Mam nadzieję, że wyciągnąłeś stosowne wnioski z poprzedniej lekcji. Wiesz już, że rzeczywistość za sprawą kobiet i frajerów jest nagięta. Mam też nadzieje, że Ty nie będziesz naginał jej po tym jak zacząłeś o tym rozmyślać i dotarłeś do prawdy! Pamiętaj! Cokolwiek usłyszysz , zawsze analizuj! Oddzielaj prawdę od iluzji. To jedyna droga, która jest właściwa. Musisz sam oceniać rzeczywistość a nie iść na skróty i słuchać innych. Wiele lat usiłowano Ci wcisnąć złe wzorce zachowania, nie jest tak łatwo się z nich wyrwać. Jeśli potrzebujesz pomocy, dyskutuj na naszym forum. Pomożemy Ci wyjaśnić nurtujące Cię kwestie.


Pozwól że upewnię Cię raz na zawsze w przekonaniu, że faceci są tak samo wartościowi jak kobiety! Więc jeśli ciągle masz w głowie latanie z kwiatami, kupowanie czymkolwiek jakichkolwiek względów u kobiety, bycie przesadnie miłym i uczynnym zmień to nastawienie jak najszybciej bo  kobiety tego nigdy nie docenią.  One Ci tego nie powiedzą. One lubią jak ktoś za nimi lata i robi z siebie proszącego pieska na smyczy. Tylko, że szybko się takimi pieskami nudzą! I później słyszysz, że możesz być tylko przyjacielem. Niech zgadnę... Słyszałeś już to z ust kobiety, prawda? Bardzo urzekające.

          Przejdźmy do meritum tej lekcji.

            Jak myślisz, co czyni faceta najbardziej wartościowym? Wiesz już że nie jest to zawartość portfela, że nie samochód, że nie uroda. A więc co takiego? 

Siła! Ale nie chodzi mi o podnoszenie 200kg na siłowni. Uwierz mi to ma mały związek z tym czy kobiecie się będziesz podobał. Mi wystarczy, że mam na tyle siły fizycznej by podnieść szczupłą dziewczynę i obrócić na rękach dwa razy w powietrzu. Czasem lubię tak robić. Później mi mówią że im się podoba jak zrobię coś spontanicznego. ;) 

To co jest ważne to siła charakteru kolego. Znasz pary, w których facet jest kompletną ciotą i tańczy tak jak jego partnerka mu zagra? Heh Może nawet i ty byłeś taki? Chyba nie powiesz mi, że takie związki są długotrwałe? Zazwyczaj się kończą szybko. Kobieta się tym nudzi i doprowadza do końca związku. One chcą silnego faceta a nie cioty! One chcą faceta odpornego na ich wątpliwości, na ich marudzenie, na ich testy i manipulacje. Każda kobieta gra w takie gierki prócz tych, które boją się, że Cię stracą jeśli zrobią coś nie tak!

Musisz mieć swoje zasady i się ich trzymać. Jakie masz w życiu zasady dotyczące kobiet? Jakie masz zasady dotyczące związków?
Ja często pytam kobiety o to. One mówią różne dziwne rzeczy. Czasem mówią o tym żeby facet dbał o nie, czasem mówią o tym żeby był miły i poświęcał się dla nich. Miałeś przed chwilą przykład bredni. Chciały ci sprzedać iluzje. Nabrałeś się?

Moją główną zasadą jest urzeczywistnienie powiedzenia – „ nie ma ludzi nie zastąpionych” .
Jeśli kobieta robi Ci jazdy, jeśli gra z Tobą w coś i to ingeruje zbyt bardzo w Twoje życie… to ostrzeż ją, że będziesz musiał odejść. I zrób to jeśli ona będzie Cię sprawdzać czy mówisz serio.

Wracając do siły, bo na tym skupiamy się w tej lekcji. Musisz być stanowczy. Jak powiesz, że trawa nie jest czerwona tylko zielona to później żeby nie wiem co, nie możesz przyznać jej „racji” i powiedzieć, że trawa jest jednak czerwona. Nie chodzi mi tu oczywiście o to żeby się z nią wykłócać i na siłę jej udowadniać swoje racje- nie. Powiedź swoje, powiedź, że Twoje zdanie jest inne i zakończ dyskusję. Są granice których nie możesz przekroczyć i musisz o tym pamiętać.

              Jeśli nie ta to inna. Jak to mówią „ Inne też mają” . Cipkę ma każda dziewczyna. Jest 3 miliardy kobiet na naszej Planecie. Połowa z nich oczekuje swego księcia z bajki który zabierze ją do własnego świata. Więc czym ty się właściwie martwisz? Ty też możesz być tym księciem. 

Jak poznawać , podrywać nowe kobiety przeczytasz w lekcji 3.Praca domowa:

Pomyśl nad zasadami których będziesz się bezwzględnie trzymał. Ustanów sobie rzeczy święte! Pamiętaj żeby nie wykłócać się o swoje zdanie a po prostu je mieć i nie bać się przedstawiać swoich poglądów.