Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Zasady portalu www.podrywaj.org

Portret użytkownika Admin

Regulamin i Polityka prywatności portalu Podrywaj.org

1. Rejestrując się na www.podrywaj.org zgadzasz się na to by Admin wysyłał do Ciebie korespondencje e-mailową związaną z tematyką strony. Korespondencja ta może zawierać treści reklamowe. Możesz wypisać się z tego newslettera klikając w link na dole każdej z wiadomości lub wysyłając  w dowolnej chwili e-maila do Administracji z prośbą o wykreślenie z listy.

2. Będąc zarejestrowanym użytkownikiem:

Możesz dodawać odpowiedzi do wpisów na blogach i forum. Za odpowiedzi użytkownik może otrzymać punkty pomocy.

Posiadając 5 punktów pomocy zyskujesz możliwość dodawania wpisów na blogu.
Blog jest czymś w rodzaju Twojego dziennika podrywacza.
Co na blogu:
- Możesz opisywać tu swoje przygody z kobietami.
- Możesz pisać swoje przemyślenia i poglądy dotyczące uwodzenia kobiet.
* Na podstawie zgłoszeń i decyzji Admina wpis może trafić na stronę główną.
* Zapamiętaj różnicę między blogiem, a forum. Na blogu nie zadajemy pytań.
Posty z pytaniami będą kasowane.

Posiadając 2 punkty pomocy możesz założyć nowy temat na forum.
- Tytuł ma mówić coś o tym, o czym piszesz. Wymyśl coś oryginalnego.
- Wybierz z listy odpowiedni dział forum.
- Nie zamieszczamy pytań związanych z próbami powrotu do dziewczyn.
- Staraj się zwracać uwagę na ortografię i na to, żeby wypowiedz była czytelna.
*Będę kasował posty niespełniające kryteriów.


Możesz zamieszczać krótkie informacje w mini czacie.

3. Kasowane będą wszelkie posty zawierające prośby pomocy przy powrocie do byłej. Strona jest o podrywaniu kobiet, a nie o ich odzyskiwaniu. Jedynym wyjątkiem są sytuacje, gdy ratujesz związek i "podrywasz" swoją dziewczynę w związku. Użytkownicy niestosujący się do tego punktu będę po jednym ostrzeżeniu banowani. Jeśli interesuje Cię temat odzyskiwania byłej, przejdź na blog Adepta http://www.uwodzenie.org/ do kategorii odzyskiwanie byłej i tam znajdziesz materiały z tej dziedziny. Jeśli chcesz od razu dowiedzieć się jak odzyskać byłą, bez przedzierania się przez artykuły i filmy, to polecam Ci http://jakodzyskacbyla.pl tam znajdziesz wszystko co potrzebujesz w tej kwestii.

4. Podkreślam, że zakładając nowy temat na forum lub na blogu, jest bardzo ważne, by odpowiednio go zatytułować. Tytuł powinien mówić coś o tym, o czym użytkownik pisze. Tytuły " pomocy", " problem", " problem inny niż wszystkie ", są niedopuszczalne! I będą kasowane. Użytkownik przed napisaniem wpisu na forum powinien sprawdzić, czy jego problem nie był wcześniej opisany używając wyszukiwarki

5. Obowiązuje zakaz dodawania linków innych niż youtube.com, chyba że Admin wyrazi na to zgodę. Wyjątek stanowi Miniczat, gdzie dopuszcza się wstawianie linków, o ile nie są one linkami reklamowymi.

6. Obowiązuje zakaz dodawania tekstów będących czyjąś własnością. Admin nie ponosi odpowiedzialności karnej za publikacje czyjejś własności na stronie, lecz zobowiązuje się na jej usunięcie, gdy zostanie wykryta.

7. Kopiowanie tekstów ze strony www.podrywaj.org bez podania dokładnego linku (dofollow) do artykułu surowo wzbronione.

8. Portal jest przeznaczony dla ludzi w wieku 18 lat i starszych. Niektóre treści mogą mieć charakter erotyczny i opisywać zachowania seksualne. Wchodzisz na własną odpowiedzialność.

9. Portal omawia kwestię realnego uwodzenia kobiet w realnym świecie (+ podryw w internecie) oraz wszelkich innych aspektów seksualnych relacji damsko-męskich.

10. Na www.podrywaj.org dbamy o jak najwyższy poziom merytoryczny wypowiedzi, miłą atmosferę, tolerancję, szacunek wobec siebie i wzajemną pomoc. Każdy użytkownik, który swoim zachowaniem przyczyni się do zakłócenia porządku na portalu, zostanie ostrzeżony, zablokowany lub usunięty przez administratora bądź moderatora.

11. Przez zakłócanie porządku rozumie się m.in. spamowanie, obrażanie innych użytkowników, hejtowanie, dyskutowanie w nierozwojowy sposób, próby udowadniania na siłę swoich racji innym, niedbanie o przejrzystość wypowiedzi, wzniecanie kłótni, prowadzenie prywatnych wojen, niekonstruktywny krytycyzm, naruszanie godności osobistej czy prowokowanie do agresywnych reakcji.

12.Jakakolwiek forma reklamy i promocji produktów, usług, stron internetowych lub działalności osób trzecich, bez uprzedniej zgody administracji, jest zabroniona.

13. Tematem przewodnim portalu jest uwodzenie kobiet oraz rozwój osobisty na tle relacji damsko męskich. Użytkownicy proszeni są o nieodbieganie od tematyki strony oraz skupienie się na tym, aby wpisy były konkretne i zawierały wartość merytoryczną.

14. Administrator ma prawo usunąć użytkownika z www.podrywaj.org bez podania przyczyny.

15. Możliwość usunięcia konta istnieje po wysłaniu prośby na adres admin@podrywaj.org
(W treści należy podać link do swojego konta na podrywaj.pl, w innym przypadku wiadomość będzie zignorowana)

16. Z dniem 14 II 2017r. dopuszczone zostaje pisanie o podrywie w internecie i przez aplikacje typu Tinder.

Admin

Lista Moderatorów :
Mod
MistrzGry
Guest
Adept

Polityka Ochrony Prywatności Podrywaj.org

Niniejsza Polityka Ochrony Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych pozyskanych od Użytkowników podczas korzystania z witryny internetowej uwodzenie.org, działającej pod adresem internetowym Podrywaj.org, (dalej „Serwis”), udostępnianej przez Rozwój Osobisty Marcin Szabelski z siedzibą w Polsce, pod adresem: Warszawa ul. Jaszowiecka 2, 02-934

„Użytkownik” w rozumieniu Polityki Ochrony Prywatności oznacza osobę fizyczną korzystającą z Serwisu.

Korzystanie z Serwisu jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na zasady i warunki opisane w niniejszej Polityce Ochrony Prywatności.

Dane osobowe

Zgodnie z treścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych („Rozporządzenie”) Rozwój Osobisty Marcin Szabelski z siedzibą w Polsce, pod adresem: Warszawa ul. Jaszowiecka 2, 02-934, (zwana w Polityce Ochrony Prywatności: „ROMS”), informuje, że jest administratorem danych osobowych podanych przez Użytkownika w związku lub podczas korzystania z Serwisu. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z Rozporządzeniem, a w przypadkach wymaganych jej treścią, za zgodą Użytkownika.

ROMS zbiera wyłącznie dane, które są niezbędne do świadczenia usługi dostępu do portalu i forum internetowego Podrywaj.org, udzielenia odpowiedzi na skierowane do ROMS pytania, marketingu usług własnych i przekazania informacji na temat swojej oferty.

W czasie rejestracji lub dokonywania zamówienia usługi ROMS gromadzi dane podane przez Użytkownika w udostępnionych formularzach. Dane te obejmują:

nazwisko i imię,
adres e-mail,

W przypadkach wymaganych przepisami Rozporządzenia, wyrażenie przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych osobowych następuje w postaci elektronicznej, przez zaznaczenie odpowiedniego pola w trakcie rejestracji lub innej procedury mającej na celu umożliwienie korzystania z Serwisu. Użytkownik może w każdej chwili odwołać zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Podanie danych oznaczonych w Serwisie jako wymagane, jest dobrowolne, jednak konieczne w celu zawarcia umowy i realizacji usługi na rzecz Użytkownika lub rejestracji Użytkownika w Serwisie. W przypadku nieudostępnienia przez Użytkownika wymaganych danych osobowych, nie będzie możliwe dokonanie rejestracji Użytkownika w Serwisie lub zawarcie umowy i realizacja usługi na rzecz Użytkownika.

Podstawą przetwarzania przez ROMS danych osobowych przekazanych przez Użytkownika jest konieczność realizacji umowy, a także, na żądanie Użytkownika, podjęcie niezbędnych działań przed jej zawarciem (art. 6 ust. 1 pkt b) Rozporządzenia). W przypadku marketingu usług własnych oraz przesyłania przez ROMS informacji na temat swojej oferty na podany przez Użytkownika adres e-mail, podstawą przetwarzania danych osobowych Użytkownika jest realizacja prawnie usprawiedliwionego interesu ROMS (art. 6 ust. 1 pkt f) Rozporządzenia). Przetwarzanie danych w celu przekazywania przez ROMS informacji o swoich produktach i usługach umożliwia dostarczenie Użytkownikowi informacji o aktualnej ofercie. W przypadku wykonywania na rzecz Użytkownika usługi Newsletter Podrywaj.org, podstawą przetwarzana danych jest zgoda Użytkownika (art. 6 ust. 1 pkt b) Rozporządzenia), którą Użytkownik może w każdej chwili odwołać.

Dane osobowe Użytkownika będą przechowywane w formie pozwalającej na identyfikację Użytkownika nie dłużej niż jest to konieczne dla celów, dla których dane osobowe są zbierane i zgodnie z prawem przetwarzane. Dane osobowe będą w związku z tym przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy i świadczenia wybranej przez Użytkownika usługi. Po tym czasie dane będą przetwarzane przez okres niezbędny w celu rozstrzygnięcia wszelkich potencjalnych sporów, które mogą wyniknąć w związku ze świadczonymi usługami, np. związanych z roszczeniami (okres ten będzie obejmował termin biegu przedawnienia roszczeń wynikających z umowy, zgodnie z obowiązującymi przepisami).

Powierzenie danych osobowych

Powierzenie przetwarzania danych osobowych Użytkownika lub innych danych, o których mowa w Polityce Ochrony Prywatności, może nastąpić na podstawie umowy zawartej zgodnie z przepisami Rozporządzenia wobec podmiotów świadczących na rzecz Podrywaj.org usługi, np. hostingu, hostingu newslettera, administracji, utrzymywania oraz zarządzania Serwisem.

ROMS powierza przetwarzanie danych osobowych Użytkownika lub inne dane, o których mowa w Polityce Ochrony Prywatności, innym podmiotom świadczącym bezpośrednio na rzecz ROMS usługi w zakresie niezbędnym do realizacji zamówień dokonanych poprzez Serwis, na podstawie umowy zawartej zgodnie z Rozporządzeniem. W przypadku korzystania przez Użytkownika z płatności elektronicznych lub kart płatniczych, Administrator może udostępnić dane Użytkownika wybranemu podmiotowi obsługującemu powyższe płatności w Serwisie.

Z zastrzeżeniem powyższych postanowień, zebrane dane osobowe nie zostaną ujawnione żadnym innym osobom lub instytucjom, chyba że będzie to wymagane obowiązującymi przepisami prawa lub będzie to niezbędne dla realizacji celu przetwarzania danych osobowych oraz zostanie zawarta stosowna umowa gwarantująca ochronę praw i prywatności Użytkownika.

W czasie korzystania z serwisu Podrywaj.org
możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię i adres e-mail, najczęściej tylko e-mail. W szczególnych przypadkach, możesz zostać poproszony o dokładniejsze dane, które będą niezbędne w celu realizacji zamówionej usługi. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczyły jeśli niepodane dane są wymagane do jej poprawnego wykonania.

Niezapowiedziane Wiadomości

Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe uzyskaliśmy dzięki działalności związanej z kursem. Pod tym określeniem rozumiemy informacje odnoszące się bezpośrednio do produktu (np. raporty, dodatkowe materiały i promocje) i niekomercyjne listy (np. życzenia).

Prawa i obowiązki Użytkownika

Użytkownik ma prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo do żądania uzupełnienia, uaktualnienia, przenoszenia, ograniczenia przetwarzania, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia, jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z naruszeniem przepisów prawa albo są już zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane.

W przypadku przetwarzania danych Użytkownika w celu marketingu usługi i produktów własnych, Użytkownik może w każdym czasie wnieść pisemne i umotywowane żądanie zaprzestania przetwarzania jego danych ze względu na jego szczególną sytuację lub wnieść sprzeciw wobec przetwarzania jego danych w tym celu.

ROMS umożliwia Użytkownikowi usunięcie jego danych osobowych ze zbioru danych na żądanie Użytkownika lub na podstawie przepisów Rozporządzenia.

ROMS może odmówić usunięcia danych osobowych, jeżeli Użytkownik naruszył regulamin Serwisu lub obowiązujące przepisy prawa, a zachowanie danych osobowych jest niezbędne do wyjaśnienia okoliczności naruszenia i ustalenia odpowiedzialności Użytkownika.

Jeżeli Użytkownik umieszcza w Serwisie jakiekolwiek dane osobowe innych osób (w tym ich imię i nazwisko, adres, numer telefonu lub adres e-mail), może to uczynić wyłącznie pod warunkiem nienaruszania przepisów obowiązującego prawa i dóbr osobistych tych osób.

Zabezpieczenia danych

W celu zabezpieczenia danych osobowych Użytkownika przed udostępnieniem ich osobom nieupoważnionym, zebraniem przez osobę nieuprawnioną, przetwarzaniem z naruszeniem obowiązujących przepisów oraz zmianą, utratą, uszkodzeniem lub zniszczeniem, stosowane są środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzanych danych osobowych odpowiednią do zagrożeń oraz kategorii danych objętych ochroną.

W szczególności Administrator wykorzystuje środki techniczne zapobiegające przed pozyskiwaniem lub modyfikowaniem danych przez osoby nieuprawnione. Administrator zabezpiecza zbiory danych przed dostępem podmiotów nieupoważnionych, zapewnia dostęp do konta Użytkownika wyłącznie po uwierzytelnieniu obejmującym podanie indywidualnego loginu oraz hasła.

Kontakt

Użytkownik Serwisu może w dowolnym czasie skontaktować się z ROMS w celu uzyskania informacji o tym, czy i w jaki sposób ROMS wykorzystuje lub zamierza wykorzystywać jego dane osobowe, a także w celu zgłoszenia wszelkich zdarzeń mających wpływ na bezpieczeństwo przekazu informacji i danych. W tym celu Użytkownik powinien skorzystać z adresu poczty elektronicznej: adept@uwodzenie.org

Zmiana Polityki Ochrony Prywatności

ROMS zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Ochrony Prywatności i jednocześnie zapewnia, że prawa Użytkownika wynikające z niniejszego dokumentu nie zostaną ograniczone bez jego zgody. Wszelkie zmiany dotyczące Polityki Ochrony Prywatności będą publikowane w witrynie internetowej www.podrywaj.org

Regulamin korzystania z Usługi Newslettera

Regulamin określa zasady i warunki korzystania przez Użytkowników z usługi newsletttera w serwisie Podrywaj.org i dalej „Usługa Newsletter”).

1. usługa Newsletter jest udostępniana Użytkownikom za pośrednictwem Serwisu Podrywaj.org Użytkownicy mogą zapisać się na newsletter Uwodzenie.org zostawiając swój adres email w okienku zapisu na stronach Podrywaj.org Są to okna zapisu w treści artykułów oraz wyskakujące okno, które pojawia się przy wejściu na Podrywaj.org oferując Newsletter i bezpłatny ebook "Formuła Seksualnej Atrakcyjności" w zamian za zapis adresy email Użytkownika na subskrypcję newslettera.

2. W każdym momencie użytkownik Serwisu może usunąć swój adres z bazy newslettera poprzez kliknięcie w link wypisujący na dole każdego newslettera. Może też usunąć swój adres z bazy pisząc w tej sprawie do administratora danych osobowych na adres administrator-danych-osobowych@uwodzenie.org

3. Zapisując się na newsletter, użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie korespondencji mailowej z serwisu Uwodzenie.org w tym informacji promocyjnych o produktach i szkoleniach w sklepie Podrywaj.org i www.Uwodzenie.org/sklep

4. Adresy mailowe użytkowników Serwisu przechowywane są w systemach typu autoresponder implebot.pl oraz getresponse.pl i nie są przekazywane nikomu. Nie są też odsprzedawane dalej. Służą tylko do komunikacji serwisu uwodzenie.org z użytkownikiem serwisu.

5. Usługa Newslettera lub Newsletter – oznacza przesyłany Użytkownikowi zbiór informacji wysyłanych przez Serwis, w imieniu własnym na udostępniony przez Użytkownika adres poczty elektronicznej, na który składać się mogą treści informacyjne, promocyjne lub/i reklamowe dotyczące w szczególności serwisu Podrywaj.org oraz produktów marki Uwodzenie.org
6. Oprogramowanie, wygląd, układ funkcjonalny, treści i elementy graficzne Serwisu oraz przesyłanego użytkownikom Newslettera (za wyjątkiem treści i elementów graficznych nie pochodzących od uwodzenie.org) stanowią przedmiot autorskich praw majątkowych lub/i innych praw przysługujących Podrywaj.org lub/i innym osobom i podlegają ochronie prawnej.
5. Poprzez fakt korzystania z usługi Newslettera, w szczególności przesłanie do Podrywaj.org wypełnionego Formularza apisu na Newsletter zamieszczonego w serwisie , Użytkownik oświadcza, że:
a. zapoznał się z postanowieniami niniejszego Regulaminu,
b. akceptuje wszystkie postanowienia Regulaminu i zobowiązuje się do ich przestrzegania,
c. wyraża zgodę na niezwłoczne udostępnienie mu możliwości korzystania z Usługi Newslettera, po spełnieniu przez niego warunków określonych w niniejszym Regulaminie. Użytkownik zamawia otrzymywanie Newslettera za pomocą odrębnego formularza przeznaczonego do zamówienia Usługi Newslettera udostępnionego w serwisie Podrywaj.org
6. Warunkiem zamówienia Newslettera przez Użytkownika w sposób określony w punkcie powyżej, jest udostępnienie uwodzenie.org adresu poczty elektronicznej Użytkownika w celu otrzymywania Newslettera, zaakceptowanie przez niego postanowień Regulaminu oraz wyrażenie przez niego zgody na otrzymywanie informacji handlowych zawartych w Newsletterze, wysyłanych przez Serwis w imieniu własnym na udostępniony przez Użytkownika adres poczty elektronicznej,
7. Serwis Podrywaj.org może usunąć adres mailowy użytkownika z bazy Newslettera w każdym momencie bez podania przyczyny.

8. Treści Newsletterów podlegają ochronie prawnej, w szczególności ochronie przepisów ustawy z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tj. z 2006 r., nr 90, poz. 631 ze zm.) oraz przepisów ustawy z dnia 30 czerwca 2000 r. Prawo własności przemysłowej (tj. Dz.U. z 2003 r., nr 119, poz. 1117 ze zm.). Użytkownicy nie są uprawnieni do korzystania z treści Newsletterów w żadnym innym celu, niż tylko zapoznanie się z ich treścią.
11. Użytkownik może kierować reklamacje w sprawach związanych z korzystaniem z Usługi Newslettera na adres e-mail: adept@uwodzenie.org

14. Regulamin jest udostępniany Użytkownikom nieodpłatnie i nieprzerwanie na stronach internetowych Serwisu Podrywaj.org w sposób umożliwiający Użytkownikom jego pozyskanie i odtwarzanie oraz utrwalenie jego treści w każdej chwili.
15. Regulamin wchodzi w życie z chwilą jego zamieszczenia (opublikowania) na stronie internetowej Serwisu Podrywaj.org

16. Serwis zastrzega sobie prawo do zmian Regulaminu w każdym czasie, w szczególności z ważnych przyczyn technicznych, prawnych lub/i organizacyjnych, bez konieczności uzasadniania tych przyczyn.
17. Zmiany Regulaminu wchodzą w życie od dnia ich zamieszczenia (opublikowania) na stronie internetowej Serwisu Podrywaj.org

18. W przypadku braku akceptacji przez Użytkownika zmian Regulaminu, Użytkownik może usunąć swój adres email z bazy newslettera w sposób określony powyżej.

Administratorem danych osobowych zawartych w zgłoszeniu jest Marcin Szabelski, ul. Jaszowiecka 2 Warszawa 02-934. Dane osobowe będą przetwarzane w procesie obsługi wysyłki newslettera i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Zawiadamiający jest uprawniony do dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.