Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Lekcja 5- To na co możesz się nabrać

Portret użytkownika Admin

To na co się możesz nabrać.

Kobiety podczas rozmowy lubią manipulować, grać i robić Ci testy. Posuwają się nawet do szantaży emocjonalnych. Sprawdzają w ten sposób na ile jesteś prawdziwy, na ile jesteś pewny siebie i czy jesteś silny. Jeśli pokażesz że dajesz sobą manipulować to stajesz się w jej oczach frajerem.
Nigdy nie graj z nimi w ich gierki. Jeśli będziesz grał pokażesz swoją słabość do nich.

Często kobiety będą chciały zachwiać rzeczywistość i sprawdzić czy im przytakniesz.
Nigdy nie przytakuj jeśli ona robi z siebie nagrodę o którą ty się musisz starać.
Nigdy nie przytakuj jeśli ona Ci mówi, że musisz się bardziej starać albo na coś zasłużyć.
Zmieniasz temat w takich i podobnych sytuacjach. Zmieniasz na jakikolwiek inny i nie wdajesz się w jej dyskusje.

Jeśli swoimi gierkami zbyt bardzo wjeżdża na Ciebie , reaguj na to pokazaniem jej granic których nie może przekroczyć. Opieprz ją za to. Powiedz jej żeby przestała bo może tym wszystko popsuć.

Możesz te testy tez zabawnie odbijać.
„ Mam chłopaka” – Podobasz mi się Ty a nie Twój chłopak.
„ Wszystkim dziewczynom tak mówisz?”- A ty wszystkich facetów o to pytasz?

Przypominam Ci. Nigdy nie daj się nabrać na jej testy. Z czasem nabierzesz wyczucia, jak je rozpoznawać. Dam Ci narzędzie dzięki któremu nauczysz się rozpoznawać jej gierki. Jeśli ona coś do Ciebie mówi, albo Ciebie o coś pyta a ty kompletnie nie wiesz o co jej chodzi to możesz być pewny, że w coś z Tobą gra.

Napiszę tu klika przykładów manipulacji z jakimi  możesz się spotkać.

1. Kobieta mówi ci że chciała by się z tobą częściej spotykać, że chciała by ci widzieć codziennie, jednak sama nie proponuje nigdy spotkania. A gdy Ty proponujesz ona mówi że jest zajęta i nie może.

Ona mówiąc o tym że chce częściej się spotykać zakłada, że będziesz jej częściej proponował spotkania. Zakłada też, że ona będzie mogła ci odmawiać a co za tym idzie ty wyjdziesz na proszącego a ona na tą nie dostępną.

2. Częstą gierką na jaką nabierają się faceci jest jej wahanie nastrojów. Ona stara się bardzo o Ciebie. Lata za Tobą i nawet trochę się narzuca. Jednak nagle powoli zaczyna udawać obojętność. Przestaje się angażować. A faceci są często w strachu i zaczynają zabiegać o jej względy bardziej niż kiedykolwiek.

Niestety tak to już jest że gdy ona na początku więcej się starała a później ty pod wpływem jej gierki angażujesz się to ona ma Cię za frajera i traci Tobą zainteresowanie.

3. Kobiety często używają sexu do tego by owinąć sobie wokół palca faceta. Udaje, że nie ma ochoty, i mają jakiś podtekst z tym. Np. kara za coś co jej się nie podobało w twoim zachowaniu.

Każda kobieta ma swoje tajne manipulacyjne gierki i testy. Czasem posuwają się do najbardziej wyrafinowanych i paskudnych pomysłów. Jeśli kiedykolwiek dasz się zmanipulować to Twoja atrakcyjność gwałtownie spada. Musisz zaliczyć kilka wypadków zanim nauczysz się jechać na rowerze. Tak samo jest z podrywaniem.
Z czasem nauczysz się sprawiać, że kobiety będą bały się robić Ci takie testy. Gdy jesteś stanowczy i masz swoje zasady to one nie będą umiały cię manipulować. Gdy w odpowiedniej chwili potrafisz powiedzieć, przestań bo w ten sposób wszystko możesz popsuć, to one z pewnych powodów będą miały do ciebie szacunek. Gdy ona robi Ci głupie fochy o coś i się nie odzywa, napisz jej smsa, że musisz się z nią spotkać i poważnie pogadać.
Ona zacznie się zastanawiać czy Ty jej nie chcesz rzucić i natychmiast skończy swoje gierki.

Czasem spotyka się kobiety, które posiadają wyjątkowe umiejętności manipulowania facetami. Jeśli nie jesteś wystarczająco doświadczony będziesz potrafił odbić te testy. Jeśli jednak nie posiadasz doświadczenia to możesz popaść w tarapaty. Gdy czujesz że sytuacja wymkła się z pod kontroli całkowicie to nie ciąg tego dłużej. Taka kobieta może cię wykończyć i emocjonalnie i finansowo.

Praca domowa:

Obserwuj swoje rozmowy z kobietami. Staraj się wyłapywać ich testy i gierki. To co zauważysz możesz opisać na swoim blogu. ( każdy może na tej stronie prowadzić swojego własnego bloga. Możesz też podyskutować o tym na forum. Na pewno nie omieszkam włączyć się w tą dyskusje.