Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Lekcja 7- przejdzmy do konkretów!

Portret użytkownika Admin

Lekcja 7 Na co jeszcze czekasz?

Mój kolega spotykał się rok z dziewczyną. Wyobraź sobie, że przez ten rok nie uprawiali sexu. To nie jest normalne dla dwojga dorosłych ludzi którzy są w związku. To dla mnie jakieś zboczenie.

W tym czasie inny mój kolega jeździł do różnych znajomych i regularnie uprawiał z nimi sex. Nawet jego była nauczycielka mu uległa. Zapomniała o mężu i kochała się z nim kilka razy.

Co robił źle ten pierwszy kolega , a co dobrze ten drugi:

Musisz dążyć do zbliżenia z kobieta. Podczas rozmowy musisz stopniowo się do niej zbliżać. Na początku w rozmowie możesz używać zwykłego dotyku połączonego z gestykulacja. Nie czekaj miesiącami na pierwszy pocałunek. Jeśli zastanawiasz się czy to dobry moment by pocałować kobietę to znaczy że ten moment jest świetny. Nie bądź dłużej dupą i całuj ją. Ja zwykle całuje kobietę na pierwszym lub drugim spotkaniu. I nie zrażaj się nigdy gdy ona obróci głowę. W takim przypadku możesz jej dać buziaka w policzek. Jeśli w miarę szybko zaczniesz budować miedzy wami połączenie fizyczne tym większą masz szanse na sex i na to że ona coś do ciebie poczuje.

Jeśli jednak będziesz zwlekał i odkładał dotyk, pocałunki, sex możesz wpaść w ramę kolegi , bądź przyjaciela. Ten mój pierwszy kolega właśnie popełnił taki błąd. Dziewczyna nie czuła do niego pociągu sexualnego. Jednak spotykała się z nim bo nie chciała czuć samotności. Była z nim dopóki nie znalazła sobie kogoś lepszego. Chyba nie chcesz żeby spotkał Cię też taki los?

Jak to powinno wyglądać.

Tak jak wcześniej pisałem próby całowania kobiety powinieneś robić wcześnie. Załóż sobie limit 3 spotkań z nią. Jeśli po w ciągu 3 spotkań się na to nie odważysz możesz dać sobie z tą kobieta spokój. Jeśli ona sprzeciwia się nie przejmuj się. Top naturalne- chce pokazać że nie jest łatwa. Czasem próbowałem całować kobiety wielokrotnie. Dopiero po kilku razach ulegała.

Zamiast gadać z nią w nieskończoność zabierz ją w jakieś miejsce, gdzie będziesz mógł posunąć się dalej i buduj miedzy wami intymność i napięcie sexualne. Pamiętasz co Ci mówiłem? Kobiety kochają sex. Lubią go bardziej niż faceci. Gdy już jesteś z dziewczyną w przytulnym miejscu zacznij ją pieścić i spraw by się podniecała. Staraj się doprowadzić do sexu. Jeśli ona będzie stawiała opory, pokaż jej zrozumienie i powiedz „ wiem że słabo się znamy i za wcześnie na to”. Więcej o tym jak zachować się w sytuacjach łóżkowych w artykułach na stronie.

Nie popełniaj błędu początkujących i nie odkładaj intymności z kobieta na później. Jesteś facetem a nie jej koleżanką.
Większość kolesi dąży do związku, to błąd. Ty dąż do zbliżenia z dziewczyną , do intymności. Jej powinieneś zostawić to, by chciała związku. Przez rozmowę stwarzasz połączenie emocjonalne, poczucie tego ze nadajecie na tych samych falach. Ale to musi się zazębiać z połączeniem fizycznym. Jeśli od razu wyskoczyłbyś z sexem ona przestraszyła by się i uciekła. Robisz to małymi kroczkami , stopniowo dążysz do tego by się z nią kochać. Po tym jak ona odda ci swoje ciało masz prawie pewne to ze będzie chciała z Tobą być.

Pamietam jak ostatnio dziewczyna mi opowiadała jak wielu facetów w jej życiu zabierała się za nia jak kot za jeża. Wyśmiewała facetów którzy niemieli odwagi jej pocałowac , pomimo tego że ona chciała.

Nie trawie frajerów, którzy pytają dziewczynę czy będzie z nimi chodzić.

Praca Domowa:

Być może już wiesz jak podniecić kobietę. Jeśli nie wiesz zbyt wiele o tym poczytaj stosowne artykuły. W Internecie zostało dużo napisane na ten temat. Na mojej stronie na pewno też coś znajdziesz.