Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

lekcja 1- Twoje iluzje w ralecjach damsko męskich

Portret użytkownika Admin

              Musimy zacząć od tego co masz w głowie i kilka rzeczy Tobie uświadomić!

              Być może wydaje Ci się to nieistotne, ale jest bardzo ważne i na początku właśnie tym się zajmiemy.

Jeśli masz już jakieś doświadczenie z kobietami  to jesteś świadomy tego, że one lubią obracać kota ogonem... Wink

Spotykałem się kiedyś z pewną kobietą kilka miesięcy. Nie odpowiadało mi jej zachowanie. Ciągle miała jakieś fochy i była zazdrosna. Miałem tego dosyć, powiedziałem, że nie chce takiego związku i że muszę od niej odejść.

Po kilku miesiącach ta sama kobieta mnie spotyka i mówi coś w stylu „Nie wiem czy dobrze że odeszłam …”

Zauważyłeś? Tu nie chodzi o to kto kogo zostawił, tylko o to, że kobiety są świetne w okłamywaniu samej siebie! One mają swój własny świat iluzji. Są wręcz często wielbicielkami złudzeń. Wink
I tym właśnie o to sposobem kobiety nagminnie wciskają facetom nagiętą rzeczywistość.
A ty najgorszą rzecz jaką możesz zrobić to uwierzyć w jej stwierdzenia.

Pomyśl- kim będziesz dla niej jeśli uwierzysz w to co ona Ci wciska. Jakie ona będzie miała zdanie o Tobie jeśli nie będziesz miał własnego zdania i potraktujesz serio jej każdą iluzję, w którą nawet ona nie potrafi do końca uwierzyć. Na pewno nie będziesz zbyt wartościowy w jej oczach.

Smutne ale wielu facetów traktuje serio to babskie gadanie! Tym sposobem miedzy nami stworzyła się sieć ludzi powiązanych wiarą w iluzje jakie tworzą kobiety. 

                Większość facetów kobiety traktuje jako nagrody. Prawda jest taka, że jesteśmy tak samo wartościowi. Ściągamy siebie tak samo mocno. Nasze penisy są tak samo cenne jak kobiece cipki.

Lista takich i podobnych mitów ciągnie się w nieskończoność. Zabrakło by mi miejsca i czasu gdybym chciał tu wam wypisywać wszystkie zabawne rzeczy jakie tworzą kobiety i frajerzy ufający iluzjom kobiet.

Uwierzyłeś, że musisz mieć górę kasy by kobiety na Ciebie leciały? A może uwierzyłeś w to, że jeśli nie pokażesz się w samochodzie to żadna na Ciebie nie poleci? Chociaż mogłeś uwierzyć w jeszcze inną brednię: „Jestem za mało przystojny, zbyt gruby, zbyt niski i nie mogę mieć kobiety moich marzeń.” Brednie! Nie jeden raz widziałem paskudnego kolesia z piękną dziewczyną!

Jeśli uwierzyłeś w to, że żeby mieć piękną kobietę, musisz być nadziany, piękny , wypakowany na siłowni i że musisz mieć bmw to zostałeś okłamany. Byłeś na tyle łatwowierny, żeby uwierzyć w to. I na tyle leniwy, że sam tego nie sprawdziłeś.

             Jakiś czas temu mój kolega rzucił mi teorie o tym, że kobiety nie lubią tak sexu jak faceci. Ale ja nie jestem taki leniwy i pomyślałem nad tym zanim zdecydowałem czy to przyjąć do swojego systemu poglądów. Jeśli sypiasz z kobietami to doskonale wiesz, że kobiety gdy już pokażą swoje prawdziwe oblicze bywają nienasycone. I chcą bzykać się na okrągło. Wink Ale jak facet będzie ograniczony iluzjami to ona nigdy mu nie ujawni swoich zachcianek i swoich fantazji.

A w Twoim życiu ile jest takich iluzji?

 

Praca Domowa:

               Mam dla Ciebie zadanie! Musisz je wykonać zanim zaczniesz czytać dalej. Poświęć trochę czasu i nie bądź w tym leniwy!
Użyj swojego własnego mózgu i zastanów się nad tym ile kobiecych iluzji masz wciśnięte do swojej głowy. Zlokalizuj je i zastanów się jaka jest prawda. Pamiętaj że na pewno masz wiele kłamstw w swojej głowie. Tylko gdy znajdziesz prawdę możesz się wyzwolić.
Pomyśl o tym że to Ty jesteś nagrodą dla kobiety! Że ty też jesteś dla niej wartościowy. One nas potrzebują tak samo jak my je. Każda kobieta chce mieć prawdziwego mężczyznę! Każda chce się podobać.