Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

lekcja 3 - " Inne też mają... "

Portret użytkownika Admin


„ Inne też mają” A więc jak te inne poznawać?

Jest wiele miejsc gdzie możesz podrywać kobiety. Gdzie do tej pory próbowałeś podrywać dziewczyny? Polskie realia… Polska młodzież bawi się w głośnych dyskotekach, klubach itp Sam tam czasem chodzę. Jednak nigdy nie nastawiam się, że tam będę poznawał kobiety. Raczej idę by dobrze się bawić, i mam w dupie całe otoczenie.

Wiesz czemu? Bo w dyskotekach najtrudniej jest poderwać wartościową kobietę. One prawie wszystkie zachowują się jak zimne suki. Udają takie by wzmocnić popyt na siebie. Doskonale wiedzą że będą podrywane i będąc bardziej niedostępne sprawiają, że faceci za nimi latają jak pieski na smyczy spełniając ich zachcianki.
Sorry drogie panie ale ja jestem nagrodą i jeśli wy chcecie udawać dumne damy to ja mam was w dupie. Nie będę za wami latał i prosił. Nie dbam specjalnie o to czy poznam jakąś kobietę na imprezie typu głośna dyskoteka.

Ty zapewne uwierzyłeś w iluzje tworzone przez kobiety i na dyskotekach będzie Ci najłatwiej podejść do kobiety i z nią zacząć rozmawiać.

Takie miejsca jak bary, puby, mniejsze kluby, ulice, parki, supermarkety i starówki, imprezy domowe są miejscem dużo bardziej sprzyjającym podrywaniu wartościowych kobiet.
Wiele razy podchodziłem właśnie w takich miejscach do pięknych dziewczyn i były oszołomione moimi słowami i zaskoczone. Czasem mówią „ Nigdy nie spotkałam się z tym żeby facet tak podszedł do mnie i powiedział co myśli”.
Gdy ją zaskoczysz, niewiele brakuje by była Twoja. Wystarczy zręczne poprowadzenie rozmowy i możesz poczuć, że ona jest Twoja!

Ok. Konkrety!

Jesteś na starówce , w parku czy na jakimś deptaku. Widzisz dziewczynę. Idziesz do niej, i zaczynasz rozmowę. Możesz to zrobić banalnie, możesz zapytać o to jak jej się podoba to miejsce. Możesz powiedzieć szczerze dlaczego do niej przyszedłeś. ( Szczerość często jest najlepsza) Po prostu robisz to na co w głębi masz ochotę. Nigdy się w takiej chwili nie okłamuj. Możesz słyszeć masę wymówek dobiegających z wnętrza Twojej głowy, które będą cię zniechęcać do tego by do niej pójść. Ale pamiętaj, że tak działają na ciebie iluzje w jakie wierzyłeś. Mówiono ci że to źle podejść do nieznajomej -gówno prawda. To jest naturalna kolej rzeczy. Tak poznają się ludzie , tak będzie i musi być.

A więc gdy już zrobisz pierwszy krok to nie daj się zatrzymać iluzjom w Twojej głowie! Idź ! Idź do tej kobiety i zacznij z nią gadać.
Powiedz jej to co o niej myślisz. To ją zaszokuje i sprawi, że automatycznie się jej spodobasz. Zwróć uwagę na swoje ciało. Rozluźnij się. Jak będziesz spięty to nie wyjdzie Ci to tak naturalnie. Ale nic się nie martw, z czasem po kilku podejściach jest łatwiej.
Niech na początku Twoim celem będzie zamienienie z kobietami kilka słów. Możesz powiedzieć coś i pójść dalej. Ale zawsze po kilku podejściach podwyższaj sobie poprzeczkę.

Gdy nauczysz się przełamywać swój strach to zobaczysz jak łatwe jest poznawanie kobiet. Jak łatwo możesz sobą zauroczyć wiele dziewczyn. Wiem! To wydaje Ci się trudne. Myślisz, że jestem szalony, proponując Ci takie rozwiązanie. To jest jedyna słuszna droga przez, którą możesz poznać piękne kobiety. Chyba nie myślałeś, że każe Ci wejść na fotkę lub naszą klasę i pisać do setki dziewczyn licząc, że któraś uda łaskawą i Ci odpisze. Co ciekawe po jakimś czasie podchodzenie, zagadywanie do kobiet zaczyna być naprawdę przyjemne. Zaczyna się to lubić mimo że wcześniej panicznie się tego bało.

Praca domowa:

Wiem że ta lekcja wydała Ci się trudna. Najwięcej ludzi właśnie w tym etapie ogarnia strach i nie potrafią zrobić niczego by posunąć swą naukę podrywania kobiet o krok dalej.
Przygotowałem dla Ciebie zadanie, które musisz wypełnić! Jeśli tego nie zrobisz to jest to równoznaczne z tym, że dajesz mi oświadczenie swojego frajerstwa.

Idź na ruchliwą ulicę, do parku lub do pubu. Podejdź do 10 dziewczyn i zapytaj o godzinę. Zapytaj i pójdź dalej. Musisz to zrobić by zrozumieć moje przesłanie. Ani się waż czytać dalej jeśli nie wypełnisz mojego zadania! A jeśli pytanie o godzinę jest dla Ciebie za trudne... hym, może zostań gejem? Wink
  Ok do dzieła!