Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Lekcja 6. Co czyni Cię nagroda dla kobiety?

Portret użytkownika Admin

Lekcja 6. Co czyni Cię nagrodą dla kobiety?

Witaj przyjacielu. W tej lekcji opowiem o czymś ważnym. To coś sprawia, że kobiety lecąca Ciebie. Jeśli umiejętnie potrafisz mówić o swoich wymaganiach względem kobiet to one zaczną Cię uwielbiać i same zaczną Cię uwodzić.

Jeśli nie masz kobiety i nie potrafisz żadnej ładnej poderwać, to często masz bardzo małe wymagania co do kobiet. Nie czujesz się zbyt wartościowy i raczej myślisz ogólnie o kobiecie a nie o jakiś szczególnych cechach które w niej szukasz.

Musisz wiedzieć jakie kobiety Ci się podobają, a jakie nie. Ja np. nie lubię nudnych kobiet. Nie lubię pesymistek. Nie lubię brzydkich. A ty? Musisz to wiedzieć. Co lubisz, a czego nie.

Prawdziwa pewność siebie, uśmiech, zadowolenie z życia i optymizm, umiejętność zaskakiwania mnie i inteligencja. To najważniejsze cechy w kobiecie jakimi ona mnie może zainteresować. Czuję się na tyle interesującym facetem, że mam swoje wymagania. Ty też powinieneś się takim czuć. Dlaczego miałbyś uważać się za nie wartościowego? Bo któraś z nich potraktowała Cię jak frajera? A kim do kurwy nędzy są kobiety, że mają prawo oceniać ludzi których właściwie nie znają? Jak panna mi mówi coś negatywnego o mnie, to się śmieje i mam to w dupie. Ona sprawdza moją pewność siebie. Pamiętaj i nie daj się nabrać!

Wracając do wymagań. Mówię często o tym co w kobietach mi się podoba, a co nie. Niech ona się trochę martwi czy oby jest wystarczająco dobra dla mnie. Też powinieneś tak robić.
Zamiast latać i prosić o jej względy pokazuj w rozmowie że też masz swoje wymagania. Komunikuj jej, że chcesz ją poznać i przekonać się czy ma te cechy, które Tobie podobają się w kobietach.

Często też robię coś w postaci kwalifikacji i wyzwania dla kobiety. Jak to się robi? Już Ci mówię. One kochają wyzwania.
Pytasz kobietę o cechy jakie uważasz za wartościowe.

Ty: Wydajesz mi się trochę szalona i spontaniczna. Mam rację?
Ona: hym.. No pewnie że taka jestem.
Ty: Super! A po chwili- w takim razie co ostatnio zrobiłaś szalonego i spontanicznego w swoim życiu.

I jak zadasz takie pytanie to kobieta się musi martwić by sprostać temu co zadeklarowała. A Ty stajesz się w jej oczach wartościowszy pokazujesz jej, że nie jesteś taki łatwy.

Często kobiety robią taki test facetom. Możliwe że wiele razy go oblałeś.
Pytają się: Tak bardzo chcesz się ze mną spotkać? Co Cię tak we mnie urzekło? Większość facetów kombinowało by  wymyślić cechy które niby Cię urzekły.
A ja na to odpowiadam- tak – chce się z Tobą spotkać, bo chce właśnie sprawdzić czy masz w sobie coś co potrafi mnie urzec. Rokujesz nadzieje na interesującą kobietę.
Stawianie jej wyzwań jest świetne. One robią nam to samo- dlaczego my nie mielibyśmy im tego robić.

Na koniec wspomnę o facetach którzy wiecznie przegrywają. Dlaczego tak jest? Bo za bardzo się starają! Powiem Ci jakie są realia. Kobiety kochają to, jeśli mogą dbać i starać się trochę o swojego faceta. Musisz być na tyle silny żeby dać sobie radę z jej wszystkimi gierkami i manipulacjami, ona będzie Cię nimi sprawdzać, czy jesteś na tyle łatwy że dasz się okręcić wokoło palca. Na litość boską – bądź Facetem a nie dupą!
Postępuj tak by to ona się starała. Nie praw jej głupkowatych i oczywistych komplementów.
Tym jej nie zdobędziesz. Bo jeśli tak postępujesz pokazujesz jej tylko że to ona jest nagrodą a ty osobą proszącą. Jeśli już naprawdę chcesz powiedzieć komplement to niech on będzie inny niż te jakie dotąd słyszała. Zamiast mówić że ma ładne oczy powiedz że podoba Ci się jej czoło. Że podoba Ci się jej głos gdy mówi szeptem. Takie komplementy są o wiele lepsze od oklepanych. Mój kolega kiedyś szukał na Internecie jakichś komplementów i nagminnie wysyłał wszystkim dziewczynom. I jak myślisz? Gdzie z tym zaszedł? Nigdzie, był w ich oczach frajerem i kończył jako koleżanka z fiutkiem.

Praca domowa:

Zastanów się nad tym co Ci się podoba w kobietach, a czego w nich nie tolerujesz. W rozmowie z kobietą zacznij ten temat. I mów jej o tych cechach.