Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Podsumowanie- zbieramy całą tą wiedzę do kupy.

Portret użytkownika Admin

Teraz zbierzemy to wszystko o czym przeczytałeś w jedna spójną całość.

Uwodzenie kobiet to zarówno świetna przygoda , dużo emocji jak i wiele przyjemności. Nigdy nie traktuj tego jako wyścig lub zawody. Traktuj to jako zabawię. Jeśli zaczniesz traktować to zbyt serio nie będziesz miał rezultatów. Sekretem prawdziwych facetów którzy mają mnóstwo kobiet jest to, że mają ważniejsze rzeczy niż podrywanie w głowie. A samo uwodzenie traktują jako zabawę i przyjemność. Pamiętaj – Zycie składa się z wielu aspektów, kobieta nie jest najważniejszym. Daj sobie trochę luzu. I czerp przyjemność z zabawy jaką jest podrywanie.

Teraz krótkie streszczenie lekcji. Podsumuję je.

Musisz zacząć od zmienienia w swojej głowie niektórych poglądów na temat kobiet. Masz wiele nieprawdziwych stereotypów. Przejąłeś od kobiet wiele iluzji i tego co one sobie na nam wmawiają. Używaj własnego mózgu. A jeśli go nie masz zapytaj mnie na forum mojej strony o radę.

Pamiętaj jakie cechy ma w sobie prawdziwy mężczyzna. Jest pewny siebie. ( nie myl z cwaniactwem) Jest silny psychicznie nie daje na siebie wpływać. Nie boi się być romantyczny. Nie przejmuje się tym co inni pomyślą. Ma jaja by mówić i robić cokolwiek na co ma ochotę. Jest spontaniczny i lubi przygody. Możesz tez znaleźć inne cechy, które SA dla kobiet wartościowe i rozwijać je w sobie. Ale zawsze pamiętaj o sile charakteru.

Podchodź do wielu kobiet. Bądź towarzyski. Staraj się gadać z jak największą liczba kobiet wszędzie. Z ekspedientkami, z koleżankami, z dziewczynami w autobusie , na przystanku itp. W ten sposób będziesz przełamywał starach. Po jakimś czasie będziesz miał dużo większą swobodę w poznawaniu kobiet. Dzięki podchodzeniu do obcych kobiet poznasz naprawdę wiele interesujących ludzi i będziesz mógł wybierać te najlepsze i najpiękniejsze.

Na początku rozmowy inwestujesz ty więcej w waszą interakcję. Później kieruj za pomocą pytań i historii rozmowę tak by to ona więcej mówiła. Słuchaj ją i nigdy nie staraj się rozwiązywać jej małych problemów. Ona Chce Ci tylko o nich powiedzieć. Kieruj rozmowa tak by jak najwięcej o niej się dowiedzieć. Tak by poczuła że nadajecie na tych samych falach i się rozumiecie.

Pamiętaj o gierkach, manipulacjach i testach jakie nagminnie robią kobiety facetom. Nie daj się ponieść emocjom. Jeśli nie masz doświadczenia możesz często psuć sytuację właśnie w tym miejscu. Zawsze możesz zapytać mnie na forum o jakiś test lub manipulacje która wydaje Ci się podejrzana. Ja powiem Ci jak sobie z tym poradzić.

Wiedz co Ci się podoba w dziewczynie i zaznaczaj to, nie bądź łatwy. Niech ona też się stara, niech też cię podrywa. Kobiety są od nas o wiele lepsze w podrywaniu. Gdy nie będziesz łatwy stawiasz jej wyzwanie i ona bardziej cię chce.

Nie bądź jak piesek na smyczy i nie lataj za nią w nieskończoność. Bierz co chcesz. I czy masz ochotę na związek czy na to by się z nią tylko kochać to zawsze dąż do eskalacji pociągu fizycznego. Sex jest świetnym fundamentem pod udany związek. Nie deklaruj kobiecie uczuć nigdy zbyt szybko. Będziesz kompletnym frajerem gdy pokażesz uczucia zanim się z nią prześpisz. Ja mówię kobiecie o uczuciach (jeśli są) wtedy gdy ona pierwsza o tym powie. Wiele kobiet po tym gdy się z nią prześpisz lub masz z nią bliski fizyczny kontakt zakochuje się w Tobie.

Podsumowanie podsumowania. Heh

Spotykaj się z wieloma kobietami. Dopóki z żadną nie jesteś związany masz do tego pełne prawo. Podchodź do kobiet i poznawaj nowe. Rozmawiaj z nimi na swoich zasadach i ćwicz wyczucie testów i ich gierek. Nigdy nie graj w jej gierki. Całuj je i prowadź do swojego łóżka. Jeśli zbyt długo się opierają, zostawiaj je i poznawaj następne. Pamiętaj ze inne tez mają ( cipki) i że nie ma ludzi nie zastąpionych. Takie działania i takie nastawienie spowoduje ciągły drastyczny przyrost twojego doświadczenia z kobietami. Sam zaczniesz się uczyć na błędach i z czasem opracujesz swoją unikalną metodę podrywu która zaprowadzi Cię do łóżek i serc najpiękniejszych kobiet.

Chwytaj dzień!