Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Szybkie dochodzenie - mówić o tym czy próbować to powstrzymać?

8 posts / 0 new
Ostatni
Dzokej
Portret użytkownika Dzokej
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 24
Miejscowość: Wrocław

Dołączył: 2013-11-09
Punkty pomocy: 49
Szybkie dochodzenie - mówić o tym czy próbować to powstrzymać?

Siemka,

Jako że przez 6 lat spotykałem się z jedną laską z która ogarnieliśmy 100% co lubimy, co nam się podoba w łóżku. I jako że nie jestem już takim speedrunerem, nie jest to niewiadomo jaka długość stosunku ile bym chciał - ex nigdy to nie przeszkadzało bo w tym samym czasie potrafiliśmy dojść do orgazmów.

Jestem 4 miesiące po zerwaniu, zacząłem pisać z jedną dziewczyną no dla mnie 10/10. Obydwoje jakoś na siebie lecimy, wczoraj się spotkaliśmy, po paru piwkach i ruskim szampaniie przeszliśmy do calowania się. Bylismy w kinie i tam dochodziło do mocnej wymiany śliny, dotykania itp, ale na samym końcu laska powiedziała że ,,seks to dopiero na kolejnym spotkaniu", ostatecznie byliśmy blisko żeby u mnie spała ale ostatecznie odmówiłem mówiać że nie chce się śpieszyć.

Wszystko fajnie, planujemy spotkanie na weekend ale mam opory, których nie mogę pokonać. Jakoś zaczęło mi zależeć na tej dziewczynie, a szybkość mojego dochodzenia hamuje mnie przed głębszą relacją. Boję się że nie stanę ,,na wysokości zadania" i ona mnie zleje konkretnie.

Zastanawiam się czy mówić jej o tym problemie? Czy 2 spotkanie to nie jest zbyt osobiste żeby o takich rzeczach mówić? Mogę ją zadowlić językiem dla mnie to nie problem tak naprawdę, tylko czy to wystarczy? Mam jeszcze jedną tabletkę na przedczesny wytrysk, ale nie zaleca się mieszania tego z alkoholem.

"U miss 100% of the shots you don't take" -Wayne Gretzky" - Michael Scott

menelaos
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 30
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2015-11-12
Punkty pomocy: 126

Zbyt wcześnie wszystko analizujesz.

Zacznij się cieszyć seksem tak jak lubisz ,
jeżeli do siebie pasujecie, to się zgracie - w seksie nie oszukasz nikogo.

Jeżeli się zgracie, zajebiście, Ty będziesz zadowolony i spełniony, a ją też w inny sposób zadowolisz.

Jeżeli teraz będziesz analizował i nawalisz z tego powodu , to ani Ty nie będziesz zadowolony, ani ona.

Na samym początku sugerowałbym raczej mieć wyjebane i cieszyć się bliskością i zadowalanie siebie nawzajem na wszystkie różne sposoby. Jeżeli ona będzie tylko akceptowała sposób poprzez standardowego misjonarza bez dotykania i lizania pateli , to już będziesz wiedział że za długo się nie pobawicie.

lukas198820
Portret użytkownika lukas198820
Nieobecny
Zasłużony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 30
Miejscowość: Krakow

Dołączył: 2010-07-08
Punkty pomocy: 340

Jak walisz w gumie to ubierz grubsza a później dojdziesz, poćwicz miesnie kegla, spróbuj przed dojściem wyjść, wtedy całuj rób polcowke i znów wejdź.
Zmieniaj tempo ruchania.
Na pewno o tym jej nie mów.

zbylus
Portret użytkownika zbylus
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 33
Miejscowość: RJS

Dołączył: 2020-08-19
Punkty pomocy: 66

Spróbuj dłuższej gry wstępnej,całuj,dotykaj...Tym sposobem oswoisz sie z jej ciałem.Zrób jej minetke a ona tobie loda,potem stosunek a jeśli szybciej dojdziesz,powiedz jej ze to dopiero pierwsza runda i jedziesz dalej.

n0body
Nieobecny
Wiek: 26
Miejscowość: yyy

Dołączył: 2018-01-11
Punkty pomocy: 70

Po pierwsze musisz zluzowac gacie ..

Dużo siedzi w głowie , jak się będziesz zastanawiał nad tym to w ogóle jeszcze nie stanie, ciesz się tym, pozatym przy nowych partnerkach na początku przeważnie szybko się dochodzi, przynajmniej ja miałem tez taki problem, w tedy próbowałem nadrabiać reszta, czyli to co koledzy pisali wyżej, mówiłem , ze tak na mnie działa , tak mnie podnieca, ze sam nie poznaje swego organizmu.

Po paru razach, zluzujesz , poznasz jej ciało , i będzie lepiej, będziesz bardziej kontrolował , bo teraz masz w głowie tylko jedno , aby nie dać ciała , aby nie zjebac , zreszta tak jak większość przy pierwszym stosunku z nowa partnerka , a to jest zle , skupiasz się na tym co nie trzeba , zamiast na czerpaniu przyjemności.

lubiezapier239
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 23
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2019-12-06
Punkty pomocy: 72

Unimill max love zakup sobie. Będziesz mógł bardzo długo. Na mnie działa.

komentator
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 23
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2017-09-22
Punkty pomocy: 52

Jak kolega wyżej napisał, ja mam tak, że pierwsze wejście jestem jak nabuzowany byk i musi spaść deszcz, druga runda jest moja i wale ile mam ochotę. W pierwszej rundzie strzelam kiedy mam ochotę, robię lasce dobrze, ona stawia bysiora do pionu i jazda. Spróbuj może poskutkuje

Homiez
Portret użytkownika Homiez
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 20
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2017-01-14
Punkty pomocy: 33

Miałem z tym problem jakiś czas, minęło, a w jaki sposób ?
- zmiana myślenia, że jak się zleje szybko to się nic nie stanie (zawsze możesz się wytłumaczyć, że tak na Ciebie działa, jak kobieta Ciebie kocha to zrozumie, poczekacie chwilę i druga runda)
- częstszy sex, nawet kilka razy dziennie
- poznanie dużej ilości lasek i chodzenie z Nimi do łóżka, uodpornisz się na cipkę i na kobiecie ciało, będzie Ciebie podniecać, ale nie tak jak na początku wspołżycia z kobietami (potem masz w dupie, w ile się zlejesz)
- jakiś czas ćwiczyłem mięśnie kegla, pomogło, ale rzuciłem to w kąt
- gumki opóźniające (niektórym pomagają, uważaj, bo czasami tak potrafi zadziałać, że opada po 5 min)
- dieta, zapierdalam 4-5x w tyg na silke, do tego aeroby, jakas mata mma, przykładam uwagę do żarcia i suplementacji, jak jadłem syf przez dłuższy czas ciężko mi było wstać a co dopiero dojść

No ale wracając, najważniejsza jest głowa, nie tyraj się tym, nie myśl czy ona dojdzie, czy Ty dojdziesz pierwszy, na luuuuuuzie:)

pozdro