A no więc jak ktoś jeszcze jest zainteresowany kolejnym odcinkiem telenoweli "rzygam tęczą" to napisze tyle: w środę nie przyjechała... uuu nawet nie napisała, że jej nie będzie... jak mi przykro ja się zajmuję sobą, nie patrzę na telefon, często wyciszony. Czasami tylko pomyślę o niej... ale tak to bez spiny, umawiam się z koleżankami itp. bez spazmów bez pierdolenia i jęczenia pozdrawiam wszystkich, a rady przydatne... i sprowadziły mnie na ziemie !!! danke !!!
A więc tak jak większość pisała, sama napisała... coś w tym stylu... Przepraszam Kubuś że się nie odzywałam, ale zablokowali mi telefon, a jak zauważyłam nie masz już fb. Możemy się spotkać w sobotę w południe, jednak jak Ci nie pasuje to podaj inny termin... Oczywiście nie odpisałem. Dziś jest sobota sms z piątku, mam zamiar napisać w niedziele wieczorem albo w poniedziałek. W sumie to chyba napiszę, krótko, - Hej Anno, możemy się spotkać w środę popołudniu będę akurat w Szczecinie. Mi pasuje między 17 a 20.
Uwaga! Tematy odzyskiwania ex, powrotów do byłych kobiet - są tu zabronione i będą USUWANE. Jeśli już chcesz, to szukaj rozwiązania na www.jakodzyskacbyla.pl
A no więc jak ktoś jeszcze jest zainteresowany kolejnym odcinkiem telenoweli "rzygam tęczą" to napisze tyle: w środę nie przyjechała... uuu nawet nie napisała, że jej nie będzie... jak mi przykro
ja się zajmuję sobą, nie patrzę na telefon, często wyciszony. Czasami tylko pomyślę o niej... ale tak to bez spiny, umawiam się z koleżankami itp.
bez spazmów bez pierdolenia i jęczenia
pozdrawiam wszystkich, a rady przydatne... i sprowadziły mnie na ziemie !!! danke !!!
A więc tak jak większość pisała, sama napisała... coś w tym stylu... Przepraszam Kubuś że się nie odzywałam, ale zablokowali mi telefon, a jak zauważyłam nie masz już fb. Możemy się spotkać w sobotę w południe, jednak jak Ci nie pasuje to podaj inny termin... Oczywiście nie odpisałem. Dziś jest sobota sms z piątku, mam zamiar napisać w niedziele wieczorem albo w poniedziałek. W sumie to chyba napiszę, krótko, - Hej Anno, możemy się spotkać w środę popołudniu będę akurat w Szczecinie. Mi pasuje między 17 a 20.
Ale bzdet, telefon jej zablokowali. Odwraca kota ogonem.
Bo prawdziwy RockAndRolla chce kurewsko dużo ...