Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Jestem na randce, czyli pytanie o dziwne niedopowiedzenia

10 posts / 0 new
Ostatni
PUAvet
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 31
Miejscowość: Katowice

Dołączył: 2020-09-23
Punkty pomocy: 151
Jestem na randce, czyli pytanie o dziwne niedopowiedzenia

Cześć,
Panowie, od jakiegoś czasu utrzymuje kontakt z pewną kobietą, która znam jeszcze z czasów szkolnych. Zaczęło się klasyk, niewinnie od jakiś wymian wiadomości na insta. Byłem wtedy w relacji wiec specjalnie się nie angażowałem. Dziewczyna jednak pisała trochę więcej niż "normalnie".
Jakiś czas temu związek zakończyłem i temat z w/w dziewczyną nadal był aktywny, trochę miała opory przed wymianą numerów telefonów etc. gdyż nadal sądziła, że kogoś mam, jednak to puściło jak wyprowadziłem ją z błedu.
Ogólnie to mam dziwne i mieszane uczucia, dziewczyna flirtuje ze mną, wchodzi w moją grę, ja trochę w nią, po czym informuje mnie, że dziś ma randkę, co ja zlewam żartem w stylu "no fajnie, ale mogłaś mnie uprzedzić, że gdzies idziemy" itp.

Następnie zaś mnie wypuszcza pisząć i angażując swój czas jak dzika, gdy ja łapie dystans. Po czym jak zaczynam lekko angażować swój czas, dostaję wiadomość, że weekend wyjeżdza i ma jakąś randkę gdzieś tam.

No ogólnie ta jej gra brzmi jak żart i zachowanie w wieku 20 lat, albo laska łapie sobie wiele opcji i patrzy która lepiej rokuje. Mi osobiście nie chce się brać udziału w tym wyścigu i myślę czy temat odpuścić czy są jakieś rozwiązanie o których nie pomyślałem. Co sądzicie?

ramzes80
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: ,,,
Miejscowość: .,,

Dołączył: 2017-06-11
Punkty pomocy: 145

Chce Ci się uganiać za taka dziewuchą. Jakby mi tak co troche pisała że idzie na randki, to bym jej odpisał żeby szła w pizdu i mi głowy nie zawracała.

Ale ja mam 40 lat i nie mam czasu na takie głupie zagrywki i bawienie sie w kotka i myszkę.

belford
Portret użytkownika belford
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: Krosno

Dołączył: 2019-07-19
Punkty pomocy: 288

Zrobiłbyś źle. Nie wolno okazywać swojej frustracji, wyładowując się na dziewczynie, bo coś poszło nie po Twojej myśli. Z pannami można rozmawiać albo spokojnie, albo wcale, przekazując odpowiednie argumenty w sposób jasny, stanowczy i logiczny, stawiając przy tym granice dla niektórych zachowań.

belford
Portret użytkownika belford
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: Krosno

Dołączył: 2019-07-19
Punkty pomocy: 288

Again - nie patrz na to, co dziewczyna mówi, tylko na to, co robi. W tym przypadku sytuacja jest w miare jednoznaczna, ponieważ panna najprawdopodobniej bawi się w Push & Pull. Nie ma co konkretnie rozkminiać z jakiego powodu, bo zapewne i tak nie dojdziesz do właściwych wniosków.

Osobiście nie chciałoby mi się bawić w taką relację i zlałbym całkowicie temat. Stracisz więcej nerwów, niż faktycznie cokolwiek zyskasz, kontynuując coś takiego.

Lepiej, gdybyś zajął się dziewczynami, które nie mają nasrane w głowie i szukają normalnego faceta.

ramzes80
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: ,,,
Miejscowość: .,,

Dołączył: 2017-06-11
Punkty pomocy: 145

Masz rację. Również jestem tego zdania, że nie warto.

Kensei
Portret użytkownika Kensei
Nieobecny
ModeratorWtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 34
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2019-11-19
Punkty pomocy: 2795

Dwie sprawy

Uno

Nie jesteś w stanie nie brać udziału "w wyścigu", bo taka selekcja jest zawsze, czy u mnie, czy u Ciebie czy u lasek. Ludzie wybierają.

Secundo

Mylisz jej realne zainteresowanie Tobą jako partnerem seksualnym lub związkowym z jej potrzebą atencji.

PUAvet
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 31
Miejscowość: Katowice

Dołączył: 2020-09-23
Punkty pomocy: 151

Czyli uważasz, że mam do czynienia z atencjuszką?
Nie pamietam za wiele do czynienia z takimi kobietami, bo pewnie szybko je wykreślałem, więc nie wiem.

Targecik
Nieobecny
Płeć: kobieta
Wiek: 26
Miejscowość: '*

Dołączył: 2014-02-20
Punkty pomocy: 252

Byłam kiedyś w takiej relacji "pisanej" z kimś i to tak wyglądało właśnie. Krok w przód, krok w tył. Chuj z tego był. I niestety nie w takim kontekście, w jakim bym sobie życzyła, żeby był.

Mając to doświadczenie za sobą powiem Ci tak. 1. Zastanów się czego chcesz 2. Wydedukuj, że nie chcesz zmarnować kilku lat na pisanie z kimś o głupotach (nawet jeśli wydaje Ci się, że Cię to kręci). 3. Zadzwoń do niej i się z nią umów. 4. Jak nie chce się normalnie spotkać, to kij z nią.

Flirtowanie przez sms-y jest spoko raz na jakiś czas, ale powoduje, że wydajesz się dostępny, na wyciągnięcie telefonu. Po co ona ma się z Tobą spotkać, skoro Ty jej odpiszesz? Szkoda na to czasu. Chcesz mieć realne kontakty z kimś czy jakieś pseudo-flirty na odległość?

"Ogólnie to mam dziwne i mieszane uczucia, dziewczyna flirtuje ze mną, wchodzi w moją grę, ja trochę w nią, po czym informuje mnie, że dziś ma randkę, co ja zlewam żartem w stylu "no fajnie, ale mogłaś mnie uprzedzić, że gdzies idziemy" itp."
To jest fajny tekst niby, ale pokazuje, że masz niską pozycję w relacji, bo to Tobie zależy a spotkaniu, a nie jej.

Lepiej by było tak:
ona: mam dziś randkę
Ty --> nic nie odpisujesz, bo to nie jest pytanie, a jak nie ma pytania, to nie ma na co odpowiadać

po 5 dniach dzwonisz i wracamy do punktu nr 3 Smile

Dobrodziej z Północy
Portret użytkownika Dobrodziej z Północy
Nieobecny
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 30 lat
Miejscowość: Gdańsk

Dołączył: 2019-11-19
Punkty pomocy: 1275

Wy tylko piszecie. A kto inny robi więcej, czy tylko ja dostrzegam tu dyskretną jak stado słoni aluzję, żebyś wykonał jakiś męski ruch?

________________________________
"To, że coś jest oczywiste nie oznacza jeszcze, że jest prawdą."

WildGuy
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 28
Miejscowość: pomorskie

Dołączył: 2018-03-22
Punkty pomocy: 312

Czego oczekujesz? Bo po pierwsze nie powinno cię obchodzić, co ona mówi/pisze. To nie ma znaczenia. Zdanie "mam dzisiaj randkę" powinieneś odbierać w stylu "mam na sobie buty". To nie ma kompletnie związku z tobą. To ty powinieneś prowadzić interakcję. Umówiłeś się z nią w ogóle? Czego oczekujesz? Że sama cię zaprosi, albo, że jeśli z kimś innym poszła, to masz zamkniętą drogę? Normalnie ciśnij, na takie rzeczy nie zwracaj uwagi. Nie jesteście w żadnym związku, więc może robić co chce. Tobie brakuje pewności, żeby działać dalej i wykonać krok do przodu.

~