Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Blogi

Portret użytkownika Admin

Wygląd vs Podryw - Nowe Porządki

„Adept, ale przyznaj to – laski lecą na wygląd prawda?”, „No przyznaj, wygląd jest ważny, prawda? Przystojni faceci mają łatwiej, prawda?” albo „Bez wyglądu nie mam szans u kobiet, prawda?”

Jak usuwać problem z Przedwczesnym Wytryskiem i zwiększać swoje Libido

Witaj, dziś temat ważny dla każdego mężczyzny.

Portret użytkownika huka

Przez Wuja spisane dzieje, aby poznali ludzie, jakimi są stołeczne dziewczyny. Mądrym dla memoriału, głupim dla nauki, młodym

Ile jędrność i gibkość Twoją trzeba pani cenić, ten tylko się dowie, kto Cię utracił. Takie to myśli mogły zaprzątać głowę imć pana sławetnego Kamila M, gdy wspominał w samotni swej, czar dni przebiegłych u boku powabnej Oli. Białogłowa owa zawładnęła jego życiem osobistym na lat pięć z okładem.

Portret użytkownika Forreur

Od zaplecza strony.

Wracając do domu często zachodziłem do sklepu całodobowego.Przewijały się w nim różne dziewczyny za kasą i różny sort panów od meneli po zajezdnych S klasą. Od wyszukanych bajer po tanie teksty męczyli głowy biednym dziewczynom.Tym bardziej że na sklepie pojawiła się żyletka w leginsach która talią osy i zaokrągloną pupą wywoływała ślinotok połowy kolejki gdy schylała się po jakiś fant.

Portret użytkownika minejon

Przeramowanie relacji

Witaj drogi użytkowniku spragniony wiedzy Laughing out loud chwyć za kawę i zapomnij o wszystkim Wink

Portret użytkownika minejon

Moje przemyślenia na kwestie gierek i pewności siebie

Ten wpis prawdopodobnie nie wniesie nic w życie strony. Jest dla mnie punktem skupienia pewnych myśli.

Zaczynając, jeszcze niedawno byłem pieskiem który zbytnio zafiksował się na punkcie dziewczyny którą krótko zna. Ta sytuacja pozwoliła mi wyciągnąć parę wniosków na temat postrzegania facetów przez kobiety oraz tego jak dobrze działa pewność siebie.

Portret użytkownika Admin

Jak Dowiedzieć się Co Poszło Nie Tak na Randce

Wydawało Ci się, ze randka poszła świetnie, czekasz na drugie spotkanie, a tu ZONK. Ona pisze, że nie poczuła TEGO do Ciebie.

Subskrybuje zawartość