Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Admin - blog

Portret użytkownika Admin

Wygląd vs Podryw - Nowe Porządki

„Adept, ale przyznaj to – laski lecą na wygląd prawda?”, „No przyznaj, wygląd jest ważny, prawda? Przystojni faceci mają łatwiej, prawda?” albo „Bez wyglądu nie mam szans u kobiet, prawda?”

Portret użytkownika Admin

Porywy Mojego Serca - Błędy Jakie Popełniałem z Dziewczynami (3 Historie)

Przed chwilą przeglądałem fotki moich koleżanek i dziewczyn z przeszłości, z czasów,  gdy jeszcze nie zajmowałem się uwodzeniem i zakręciła mi się w oku łza. Tyle sytuacji spierdoliłem w swoim życiu. Nawet teraz, gdy myślę o moich epickich porażkach z kobietami (i wnioskach),  to gdzieś na świecie umiera mała panda. Zobacz sam:

1. Dziewczyna z obozu karate, 1998 r.

Portret użytkownika Admin

3 Ciekawe Historie Uwo - Jak Uzależnić Kobietę

Czasem jak słyszę jakie ludzie wygadują bzdury o uwodzeniu to łapię się za głowę. Kretyni nic nie wiedzą na ten temat. Uwodzenie ma co najmniej z 15 różnych twarzy. Dziś chcę Ci pokazać trzy z nich. W formie lekkich, krótkich historii znalezionych kilkanaście lat temu w sieci. Chciałbym Ci pokazać na przykładzie jak może działać uwodzenie.

Portret użytkownika Admin

PUA vs Redpill - w czym jest problem?

Ten artykuł jest długi, bo i zagadnienie jest ważne. Opowiem o tym jaki jest mój stosunek do ruchów Red Pill, MGTOW i innych pro męskich. Proponuje jednak, abyś przeczytał do końca, bo powiem Ci też o moich własnych doświadczeniach z tymi ruchami związanymi i przekażę Ci wnioski końcowe (warto/nie warto?).

Portret użytkownika Admin

Jakie Błędy Popełniałem - Prawdziwe Nastawienie Kobiety

Czy ona chce tylko seksu czy miłości i związku? Jak odróżnić kobietę szukającą szybkiej przygody od tej, która szuka stałego związku? Granica może być płynna. Wiele razy mylimy sygnały zainteresowania kobiety i dajemy się oszukać naszej „intuicji”.
Często nasz własny umysł myli nas co do intencji dziewczyny.

Jakie błędy ja sam popełniałem w przeszłości? Zobacz to video:

Portret użytkownika Admin

Afera w sieci po reklamie LG na Tik Toku -moja opinia

„Na dniach LG Polska po ostrych reakcjach internautów usunęło z TikToka film, w którym starszy mężczyzna robił z ukrycia zdjęcia młodej dziewczynie w mini spódniczce”.

Dlaczego wkurwiają mnie tego typu reklamy? W czym jest problem? (poniżej na blogu możesz obejrzeć tę skasowaną reklamę”)

Portret użytkownika Admin

Dlaczego Tylko Niektóre Kobiety Zbierają Całą Uwagę

Często słyszę skargi od kobiet „Marcin, jest taka jedna dziewczyna na domówce, nie jest jakoś super ładna, ale wszyscy faceci lecą do niej jak ćmy do światła. A inne, ładniejsze od niej, są samotne na imprezie. O co chodzi?!”. Sprawa jest dość prosta. Więcej o tym na filmie poniżej.

Subskrybuje zawartość