Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Admin - blog

Portret użytkownika Admin

Wygląd vs Podryw - Nowe Porządki

„Adept, ale przyznaj to – laski lecą na wygląd prawda?”, „No przyznaj, wygląd jest ważny, prawda? Przystojni faceci mają łatwiej, prawda?” albo „Bez wyglądu nie mam szans u kobiet, prawda?”

Portret użytkownika Admin

Jakie masz Plany na 2021? Inspirujmy się

Hej, dziś podzielę się z Tobą moimi planami na 2021 r. i jestem ciekaw Twoich celi na 2021?

Co mi się udało się zrealizować z planów na 2020 r. a co nie wyszło.

Najpierw to co wyszło:

W 2020 zaplanowałem wydanie poradników:
1. "Jak Odzyskać Byłą 2020"
Udało się wydać Smile

2. "Jak Ocalić Związek /Jak Uwodzić Swoją Kobietę w Związku"
Udało się wydać Smile

Portret użytkownika Admin

5 Powodów Dlaczego Ona Wybrała Innego Faceta Zamiast Ciebie

Spotykasz się z dziewczyną kilka razy. Wydaje się że wszystko idzie dobrze. Nawet się z nią całujesz i bzykasz. I potem nagle dziewczyna zmniejsza kontakt, staje się oschła, a Ty wkrótce dowiadujesz się, że ona spotyka się z kimś innym. „Ale jak to? Dlaczego?!” pytasz sam siebie. Widzisz na fejsie jak ona bawi się z innym facetem, który nie wygląda, żeby był Fantastyczniejszą Wersją Ciebie.

Portret użytkownika Admin

Jak Rozpoznać Naciągaczkę i Ukrytą Dziwkę – I co wtedy?

W tym wpisie powiem CI jak bronić się przed kobietami, które są oszustkami i naciągaczkami, a udają zainteresowanie Tobą. Jest taka grupa kobiet, które są zainteresowane TYLKO pieniędzmi faceta, „darmowymi obiadkami” i wyciągnięciem od niego jak najwięcej zasobów. To przenośne pasożyty. Idą jak szarańcza. Przeskakują z jednego mężczyzny na drugiego.

Portret użytkownika Admin

10 Pro Tipów na Pierwszą Randkę

Hej, pomyślałem, że przyda Ci się kilka szybkich i dobrych wskazówek na pierwszą randkę z dziewczyną. Szkoda zawalać pierwsze spotkania, bo to one decydują czy będzie ciąg dalszy czy nie. Zobacz cały wpis na blogu:

https://www.uwodzenie.org/10-pro-tipow-na-pierwsza-randke/
Adept

Portret użytkownika Admin

Testy Dziewczyny w Związku – 3 Historie z Życia

Jeżeli czytałeś może sobie książki psychologiczne, to bardzo często są tam porady typu – bądź interesujący w związku, pracuj nad związkiem, rób z nią ciekawe rzeczy. No tak, ale pytanie jest – jak pracować nad związkiem dokładnie, konkretnie, co robić? Jak być interesującym facetem? A zapominają o pewnych mechanizmach w relacji z kobietą.

Portret użytkownika Admin

Jak Przywrócić Libido Dziewczyny w Związku

Jesteście już razem X miesięcy lub lat i ogień między wami już trochę przygasł? Zastanawiasz się co tu zrobić, aby ona znowu szalała na punkcie seksu z Tobą? Mam dla Ciebie jeden ze sposobów, które zawarłem w kursie „Jak Uratować Związek-Uwodzenie w Związku”.

Subskrybuje zawartość