Witajcie koledzy. Swoja ex poznałem na sylwestra, odrazu wydała mi się sympatyczna i interesująca, więc napisałem do niej i tak sie rozkręciło, dziwne akcje z przeszlości nie mogły jej przełamać do spotkania, lecz w końcu mi się udało, po paru spotkaniach ona przeszła do związku. Było na prawdę w porządku, nie strzelała głupich fochów, nie była zazdrosna, miałem swobodę w pewnym sensie. Dbałem też o sferę intymną oczywiście. Tylko, ze pogoda nie pozwalała na urozmaicanie spotkań, i odbywały się tylko w domu, ale nduno nie było i tak. Nagle zachorowała na tydzień i nie mogłem jej odwiedzić, pisałem z nią przynajmneij raz dziennie, zapytałem jak się czuje i zaram potem wysyłałem do łóżka. Po chorobie napisała mi, że musimy się spotkać i pogadać, byłem akurat z kumplami, wyszedłem i dowiedziałem się, że "starała się, ale nic do mnie nie czuje...bla bla" oczywiście powiedziałem okej, że rozumiem i poszedłem dalej się bawić. W szkole pokazuję, że czuję się świetnie, po 2 dniach napisąła tlyko czy moja obecność na 18stce jej przyjaciółki jest aktualna, odpisałem, że owszem i na tym się skończyło. Myślicie, że ta monotonia była przyczyną rozpadu ?
Owszem, skończyło się tylko
pon., 2012-02-13 20:00 — skillrexOwszem, skończyło się tylko na zabawach oralnych. Mógłbyś bardziej rozwinąć swą wypowiedź, podsunąć coś konkretnego ?
Bardzo wyczerpująca
pon., 2012-02-13 21:02 — skillrexBardzo wyczerpująca wypowiedź, dzięki wielkie. Masz rację, nie można być zwykłym banalnym afcetem, trzeba pokazać kobiecie, że jest się innym niż inni. Kreatywnych pomysłów zabrakło w moim wypadku niestety. No ale człowiek uczy się na własnych błedach. Jestem strasznie ciekaw czy jeszcze się odezwie, jeśli nie to muszę mieć plan na 18stkę, jak się zachowywać
Oprócz planu na 18stke(macie
pon., 2012-02-13 21:29 — skillrexOprócz planu na 18stke(macie jakieś pomysły?), nurtuje mnie wciaż jedno pytanie, powiedzmy, że poznałem nową interesującą kobietę, na pierwsze spotkanie zapraszam ją do herbaciarni, jak rozegrać to tak by kobieta nie nastawiała się, że za nią jeszcze zapłace ?
Bardzo dobrze powiedziane !
wt., 2012-02-14 14:41 — skillrexBardzo dobrze powiedziane ! Myslicie, że kobieta odebrała by w porządku gdybym wprost jej powiedział, że każdy płaci za siebie, bo za wcześnie jeszcze żebym jej stawiał ?
Fakt, trochę źle to ująłem.
wt., 2012-02-14 18:38 — skillrexFakt, trochę źle to ująłem. No teraz tylko być cierpliwym i zobaczyć czy ex wróci. Dzisiaj w szkole przyniosła zaproszenia na 18stke przyjaciółki. A wracając do powyższych postów dotyczących seksu to nie zawsze jest tak kolorowo jeżeli chodzi o miejsce, moi rodzice nie pracują, więc tylko polować na kobiety co mają wolne domy