Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Rozkminy

5 posts / 0 new
Ostatni
Mateusz_991
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 28
Miejscowość: Lubin

Dołączył: 2020-02-16
Punkty pomocy: 0
Rozkminy

Witam forum

Zwracam się z pytaniem bo nie wiem w jak zrozumieć zachowanie mojej panny. Mianowicie moja ma przyjaciółkę od x lat, atrakcyjna, wysoka, która nie ma faceta. Jak to kobiety o wszystkim sobie mówią, służą radą. Zobaczyłem, że moja prosi przyjaciółkę o rady w sytuacji, gdy między nami pojawia się jakaś spina. Dokładnie wysyła jej fragmenty naszych rozmów przez messengera. Później oczekuje instrukcji jak powinna odpisać a ona jej wszystko dyktuje..
Dodam, że jesteśmy razem od 5 miesięcy.

miguelon
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 20
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2017-05-21
Punkty pomocy: 16

Po prostu zrób jej "zjebkę" na ten temat, komunikując to, że Ci się to nie podoba. Postaw sprawę jasno i powiedz że wszedłeś w związek z nią, a nie z nią i jej przyjaciółką.
Zapytam jeszcze skąd o tym wiesz, że tak robi, przeglądałeś jej telefon?

"Dwóch rzeczy pragnie prawdziwy mężczyzna: niebezpieczeństwa i igraszki. Przeto pożąda kobiety, jako najniebezpieczniejszej igraszki."

Javareal
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 28
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2021-09-04
Punkty pomocy: 121

Jak nie będzie pisać przez Messenger to z pewnością będzie to robić lub już to robi jak się spotykają.

Zasugeruj że nie podoba ci się takie zachowanie. Np no a mój kolega Maciek powiedział mi, że jego dziewczyna wylewa żale z związku swojej koleżance, co ty o takim zachowaniu myślisz?

//Nie spoglądaj już na innych jak na środek narkotycznego zaspokajania.//

Kensei
Portret użytkownika Kensei
Nieobecny
ModeratorWtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 34
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2019-11-19
Punkty pomocy: 2982

Zauważyłem, że pytasz o rady w kwestii zavhowywania się wobec mnie w naszej relacji, pytasz o nie przyjaciółki. To w porządku mieć z kim porozmawiać o ważnych dla Ciebie sprawach, ale byłoby miło gdybyś rozmawiała też po prostu o nich ze mną. Przemyśl też, czy aby na pewno Twoja przyjaciółka ma większą wiedzę i zrozumienie na temat związków niż Ty, wszak to Ty kogoś masz, nie ona Wink

Targecik
Nieobecny
Płeć: kobieta
Wiek: 26
Miejscowość: '*

Dołączył: 2014-02-20
Punkty pomocy: 336

A jak chcesz to rozumieć? Dziewczyna jest niesamodzielna i nie umie sama rozwiązać konfliktów między wami. Do tego wysyła Wasze prywatne rozmowy innym osobom.

Poza tym - rozmawiasz z nią o ważnych sprawach przez messegner? Kłócicie się nawet przez messenger? No to czas się nauczyć innej komunikacji...

I co ma do tego, że jej koleżanka jest atrakcyjna i wysoka? A jakby pytała nieatrakcyjnej o zdanie, to ma jakieś znaczenie?

Dla mnie to się zastanów po co Ci dziewczyna, która nawet z Tobą nie umie porozmawiać i rozwiązać konfliktu, tylko musi o zdanie pytać inne osoby.