Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Podryw DG i jego efekty - porównanie, jakie są wasze opinie ?

3 posts / 0 new
Ostatni
peerzetraca
Portret użytkownika peerzetraca
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 30
Miejscowość: Zachód

Dołączył: 2012-03-06
Punkty pomocy: 284
Podryw DG i jego efekty - porównanie, jakie są wasze opinie ?

Ostatnio ogladałem sporo filmów na YT, takich youtuberów jak Lukas,Brzoza. Robią filmiki jak zagaduja do dziewczyn, jest to for fun bez nastawiania się na sukces. Na jednym filmie... podrywają dziewczyny "sucharami" typu " czy bolalo jak spadlas z nieba".

Ogladając ich filmiki, zadziwiajaco wiele kobiet bylo "zainteresowanych",nie piszcie ze laski podstawione, bo to nie gold digger. Wiekszosc to indirect i byl skuteczniejszy niz direct. Pozatym wydaje mi się, ze najwazniejszy czynnik... BRAK PARCIA NA SUKCES, tylko podejscie ROBIE TO FOR FUN. .

Mysle, ze faceci na DG czesto sa mega zestresowani i z kolkiem w dupie, przez co efekty sa zadne. Ogladajac te ich filmiki z podrywu for fun... mozna wyniesc jakies wnioski.

Efekt? : Podryw na wyjebce, bez nastawiania sie na efekt, bez presji na wynik.

Direct wydaje mi się ze słabo działa w tych czasach, dlaczego ?
Laski na instagramie, fb... caly czas są zasypywane tekstami.. ze są piekne... Ty idziesz na DG i zaczynasz, ze jest piekna i chcesz ją poznać. Ona w głowie z automatu..kwalifikuje cie jako kolejnego amanta ktorych wiele ma na FB.. co jej pisza slodkie komentarze.

Moim zdaniem Indirect jest lepszy, oczywiscie o ile nie zaczynasz w sposob.. ktora godzina, albo jak dojde do Biedronki...

Jakie jest wasze zdanie na ten temat ? lepsza skutecznosc na direct czy indirect uwas ?

Pinochet
Portret użytkownika Pinochet
Nieobecny
Zasłużony
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: .
Miejscowość: Nigdzie na stałe

Dołączył: 2017-09-30
Punkty pomocy: 3052

"Ty idziesz na DG i zaczynasz, ze jest piekna i chcesz ją poznać. Ona w głowie z automatu..kwalifikuje cie jako kolejnego amanta ktorych wiele ma na FB.. co jej pisza slodkie komentarze."

A ilu z tych amantów podchodzi na żywo i jej to mówi? To jest raz. A dwa to zależy do jakiej grupy płaci żeńskiej to kierujemy. Inaczej odbierze to kobieta, a inaczej młoda siksa 20letnia.

WildGuy
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 29
Miejscowość: pomorskie

Dołączył: 2018-03-22
Punkty pomocy: 394

Nie ma sensu oglądać takich filmów, bo to zwykła gadka szmatka, 5-minutowe numery, które można z automatu wyrzucić do kosza. Jest mnóstwo filmów z maratonami numerowymi, gdzie w godzinę kolesie zbierają po 20 numerów, z czego może z 1-2 będzie w ogóle miała jakiś potencjał.
Teksty w stylu "bolało jak spadłaś z nieba" są dziecinne i prostackie. Wydają się śmieszne dla widza, bo każdy widzi, że dziewczyna na filmie się śmieje. Jednocześnie nie widzi jej wewnętrznego zażenowania. Kobiety są mistrzyniami aktorstwa. Pogadają, poflirtują z kolesiem, a 10 sek później idą do koleżanek z komentarzem "ALE PRZYPAŁ". Dlatego nie warto analizować tych podejść z youtube, bo nigdy nie wiesz jaki był efekt końcowy. Poza tym nie widzisz do ilu kobiet gość zagadał. Może trafiła mu się jakaś nowa w mieście studentka i po prostu łatwiej idzie. Często widzę pod tymi filmami falę simpów z komentarzami jaki to fantastyczny podryw, po 5 minutach zdobył numer, niesamowite. Jednocześnie zaglądając pod powierzchnię wiesz, że większość tych numerów po prostu nie ma prawa pójść dalej z różnych przyczyn. Zwykle za mało komfortu i takie pchanie na siłę w stronę spotkania/numeru. Żeby zdobyć numer nie trzeba jakichś niesamowitych umiejętności. Trzeba patrzyć na inne rzeczy, np. czy kobieta goni, i jak bardzo wykazuje się sama inicjatywą, ile wkłada w interakcję.
Indirect został stworzony na bazie Sztuki Uwodzenia Roberta Greene'a. "Jeśli zbyt wcześnie wykładasz kawę na ławę, zachodzi niebezpieczeństwo rozbudzenia oporu". "Do kwalifikacji uwodziciela należy umiejętność popychania ludzi w pożądanym kierunku. Lecz niebezpieczna to gra w chwili, gdy zaczną podejrzewać, że znaleźli się pod twoim wpływem – obudzi się w nich wrogość."
Idź i otwórz 10 kobiet directem, a potem zrób to samo indirectem. W zasadzie w którymś momencie po zastosowaniu indirecta i tak będziesz musiał przejść na direct. Kluczem jest po prostu zmniejszenie naturalnego dla ludzi oporu przed nieznanym. Szczególnie jak kobieta nie wie o tobie nic więcej poza tym jak wyglądasz, indirect jest kluczowy. Indirect daje ci większą kontrolę. I niczego nie ukrywasz stosując indirect, po prostu nie musisz rzucać się w ramiona lasce tylko dlatego, że jest ładna. A skuteczność zależy od tego jak dobry w tym jesteś. Znam osoby, które gubią się w inderectcie i nie wiedzą co robić, zachowują się jak roboty, próbują ukryć intencje, zamiast dochodzić do nich małymi krokami. U nich direct będzie działał lepiej, nie dlatego, że to lepszy sposób, ale dlatego, że nie potrafią korzystać z indirecta.
Używanie indirectu to sztuka. Nie można po prostu od tak dzielić podejść na direct i indirect, bo to zupełnie inna gra. Indirect wymaga tworzenia rozciągłej intrygi, wpływu pośredniego. To nie jest tylko wypowiedzenie słów w otwieraczu, ale cała sekwencja zachowań, umiejętność popychania ludzi w odpowiednim kierunku. Zresztą zostało stworzone coś takiego jak mikrokalibracja, która w ogóle rozmywa podział między tymi dwoma stylami.

~