Witam,jak poderwac kobiete okolo 50 bardzo zadbana,pracuje na solarium. Jej maz jest za granica i target czesto podrywa swoich klientow. Prosze o porady,co robic gdy pojde na te solarium,jak to rozegrac, jeszcze nigdy nie bylem na solarce i nie wiem co mozna wykorzystac.
Jak podrywa to może pierwszą wizytę nic nie rób i zaczekaj a nóż widelec Ciebie też będzie chciała poderwać - będziesz miał sprawę załatwioną
najpierw my otwieramy wódkę, potem wódka otwiera nas
50 laaat????? chcesz strupa lizać??
Gdy sie już rozbierzesz przy kabinie to zawołaj ją i spytaj o byle co np czy możesz się położyć na brzuchu, prezentuj wtedy swoje meskie, sexowne, młode, których zapewne dawno ni smakowała wdzięki.A dalej sie samo potoczy, zobaczymy co ona zrobi na to.
Ale toć to kurwa chore jest....fuuuj
Cenna rada : Nie naciskaj !
Każdy ma prawo do realizowania swoich fantazji:) nawet tych hm... specyficznych.
A nie pomyślałes czego taka 50 tka może go nauczyć? Choć przyznam się szczerze iż dla expa aż tak bym się nie poświęcał.
Oczywiscie to szanuję, ale w bani mi się to nie miesci, jest tyle wkoło pięknych, czysciutkich, świeżutkich, różowiutkich cipeczek, a tu 19 latek rzuca się na 50 letnią spenetrowaną w szerz i wzdłuż pipe... kurwa, no ale powodznia
Cenna rada : Nie naciskaj !
Witam. Ciekawy masz target nie powiem:) ale co kto lubi:)
Skoro idziesz do solarium pierwszy raz bez problemu możesz poprosić żeby Ci doradziła co i jak. Wtedy możesz wyczuć czy leci na Ciebie i jeśli tak to już pozamiatane masz, wręcz gotowiec. Jeśli nie to w rozmowę wpleć jakiś niestandardowy komplement i poczekaj na jej reakcje. Jeżeli to zaaprobuje masz otwarte pole. W końcu to kobieta jak każda inna. Jej mózg jest podatny na te same bodźce co u 24 latki. Zadanie ułatwiło by Ci gdybyś trafił z nią na sytuacje sam na sam, wtedy ona by miała mniejsze ograniczenie społeczne co do intymnej relacji z młodszym od siebie gościem(bo 30 lat to jest już delikatna różnica;).
To kobieta jak każda inna i jak każda inna da się poderwać więc powodzenia:)
Opener:
"cześć nigdy nie byłem na solarce, możesz mi powiedzieć o co tu chodzi?'
Coś w tym stylu.Mówisz prawdę i masz powód logiczny żeby zagadać do panny/
Pytanie coachingowe:
Jeżeli masz problemy z kobietami, odpowiedz sobie SZCZERZE na jedno pytanie:
Czy gdybyś był kobietą i taki chłopak jak ty podszedłby do ciebie, to czy chciałabyś z nim być?
ty masz 19lat i chcesz wyrwać 50latkę?
Ja gratuluję wyobraźni.
Pytanie coachingowe:
Jeżeli masz problemy z kobietami, odpowiedz sobie SZCZERZE na jedno pytanie:
Czy gdybyś był kobietą i taki chłopak jak ty podszedłby do ciebie, to czy chciałabyś z nim być?
kurw... aż mnie ciarki przeszły... no ale "de gustibus..."
________________________________________________________________
"Szczęście to łza, którą się otarło i uśmiech, który się wywołało."
Maxence van der Meersch
"ŻYCIE NALEŻY PRZEŻYĆ TAK, ŻEBY WSTYD BYŁO OPOWIADAĆ, ALE MIŁO WSPOMINAĆ"
Chyba za dużo pornoli oglądasz

Przecież ona mogła by być Twoją matką albo nawet babką..
Cóż każdy ma odmienne gusta
"To co mówi kobieta jest jak chmura wędrująca po niebie: dobrze uformowana i spójna, a po chwili nie do poznania"
Pierwsza rzecz jaką musisz zrobić to położyć się na łóżku (oczywiście nago) Następnie gdy czas opalania będzie +/- sekunda w połowie stopujesz opalanie i głośno krzyczysz pomocy sunlight hurts my eyes. Jest to międzynarodowy, oficjalny sposób wyrywania 50 letnich pań obsługujący solarium. Działa zawsze
Nie wiem czy to twoje zboczenie czy tak nisko siebie oceniasz ,że na babcie lecisz ,wiem tylko że i te pierwsze i drugie się leczy . Czekam tylko na pytanie jak poderwać 80-tke . A potem setkę lub co gorsza chłopaka .
Nie no z ta 50 przesadzilem,kolo 45 ale na serio dobrze sie trzyma,nie jeden z was by ja zerznal. Nie mam problemu z dziewczynami w moim wieku,ale raz chcialbym sprobowac,jak toi jest z taka starsza cipka.
Nikomu w oczy nie strzelam, chyba, ze przypadkiem.
Powiedz po prostu
Chodz sie ruchac bo czasu nie mam.
Zasady portalu
Masz wszystko na stronie co trzeba wystarczy skorzystać i opanować...
,,Nie rób priorytetu z kogoś kto ma Cie tylko za opcje"