Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Pierwsze spotkanie "nie miej dużych oczekiwań"

7 posts / 0 new
Ostatni
kretozaurus
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 23
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2021-08-17
Punkty pomocy: 0
Pierwsze spotkanie "nie miej dużych oczekiwań"

Siemka, wkrótce idę na pierwsze spotkanie z dziewczyną sam na sam. Do tej pory widzieliśmy się dwa razy - nie znamy się za dobrze, ale nasze grupy znajomych się znają. Ona stwierdziła, że wyczuwa presję z mojej strony i że jestem przy niej trochę spięty - stąd jak umawialiśmy się na spotkanie padło stwierdzenie, że z chęcią się spotka, tylko ona ucieka jak pojawiają się poważne uczucia i nie chce żebym miał duże oczekiwania w stosunku do niej - w sensie, najlepiej spotkanie bez oczekiwań jakichkolwiek, jak koledzy. Bo jak to stwierdziła jestem typem człowieka "do przodu" i z nastawieniem - albo będą konkrety w tej relacji, albo nara. Trochę mnie to zdziwiło, bo też spotykam się z inną dziewczyną o czym ona wie.

Zlałem to i pomyślałem sobie "no przecież nie jesteśmy małżeństwem, idziemy na pierwsze spotkanie, więc jak niby inaczej zacząć relację niż jak koledzy".

Na spotkaniu zamierzam działać normalnie, dobrze się bawić, robić swoje, dostarczyć emocji i olać to gadanie itd. Macie jakieś rady odnośnie takich sytuacji, czy dobrze myślę? Też nie chcę się wpakować we friendzone na starcie.

belford
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: Krosno

Dołączył: 2019-07-19
Punkty pomocy: 309

Zwykłe pierdolenie jakich wiele u kobiet. Dziewczyny jedno mówią, drugie myślą, a trzecie faktycznie robią. W dodatku nigdy nie patrz na to, co kobieta mówi, tylko na to, co robi, a będziesz miał odpowiedzi na wszystkie pytania. Zapamiętaj sobie te rady, ponieważ są one niesamowicie istotne w kontekście relacji.

Masz dobre podejście - idziesz wykonać swoją robotę i nie przejmuj się w żaden sposób tym, co powiedziała. To może zabrzmieć jak zwykły frazes, ale pokaż, że jesteś pewnym siebie facetem, który wie czego chce, po co tutaj przyszedł i działaj.

To, czy ona ucieka, gdy pojawią się głębsze uczucia, jest inną sprawą. Być może tak jest, natomiast warto przetestować co zrobi, gdy faktycznie tak się stanie. Wierzenie w każde słowo wypowiedziane przez drugą osobę jest po prostu naiwne.

dakmen
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 99
Miejscowość: Szczecin

Dołączył: 2019-06-28
Punkty pomocy: 560

laski tez mówią tak tym facetom którymi są srednio zainteresowane, jak się pojawi ten odpowiedni to nigdy nic podobnego nie powiedzą. Albo tak jak wyżej zwykłe pierdolenie.

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne – żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi.

PUAvet
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 31
Miejscowość: Katowice

Dołączył: 2020-09-23
Punkty pomocy: 251

Haha! Kurde ile razy to pierdolenie słyszałem.
"Nie szukam związku, niczego na poważnie"
"A zobaczymy co z tego wszystkiego będzie"
Bla bla bla, tych bzdur można by wymieniać w nieskończoność. Jak jej z tobą będzie dobrze, poczuje twój świat i skosztuje zajebistego seksu, to nagle będzie pytać czy już jest twoją dziewczyną, pierdolić, że Cię kocha, że się zauroczyła itp.
Działaj i daj znać jak poszło!

Wszystko co piszę to moje indywidualne zdanie w oparciu o moje doświadczenia, nigdy nie podpowiem ci czegoś czego sam bym nie zrobił, albo nie zrobiłem.

Maxi Kaz
Portret użytkownika Maxi Kaz
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 45
Miejscowość: Koszalin

Dołączył: 2021-06-05
Punkty pomocy: 139

Z wszystkich razy, kiedy słyszałem podobne pierdolenie, nie przypominam sobie ani jednego z którego by cokolwiek wynikło poza bezproduktywnym marnowaniem czasu na panny, które od początku miały mnie w dupie, no ale "fajnie spędzam z tobą czas" i pierdolenie o szopenie, aż temat umierał śmiercią naturalną, bo ileż można robić z siebie debila za "dziękuję".
Oczywiście jak nie spróbujesz, to się nie dowiesz, ale dla mnie takie gadanie oznacza jedno - nie jesteś w moim typie - i choćby chuj na chuju stawał, to nie zdziałasz tutaj nic, ani teraz, ani za rok, ani w dającej się przewidzieć przyszłości

Ciamajda
Portret użytkownika Ciamajda
Nieobecny
Wiek: 23
Miejscowość: uudaleko

Dołączył: 2011-05-19
Punkty pomocy: 45

prosta sprawa jesteś gówno warty dla niej jeżeli tak mówi kiedy kandydat jest przystojny i z dobrą furą (M5) to już takie pierdolenie z serii "nie szukam związku" "jestem nie gotowa na związek" zamienia się w gładkie odpowiedzi i wszystko idzie zgodnie z planem.... Mężczyzna przystojny i bogaty takiego pierdolenia nigdy w życiu nie usłyszy smutna prawda Laughing out loud

Nie ścigaj człowieka, który postanowił od Ciebie odejść. Nie proś, żeby został. Nie błagaj o litość. On pojawił się w Twoim życiu tylko po to, żeby obudzić w Tobie to, co było uśpione. Muzykę, z której nie zdawałeś sobie sprawy. Jego misja jest zakończona

NocnySen
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 28
Miejscowość: Myslowice

Dołączył: 2019-11-27
Punkty pomocy: 56

Kobieta daje Ci zielone swiatlo na FWB Laughing out loud. Czlowieku korzystaj (jesli umiesz) ona.sie.wytlimaczy, Ty sie jej wytłumaczysz a jak bedziesz dawal jej mase emocji, dobrze ją pieprz....ł, swietnie dogadywał a w tym wszystkim bedziesz utrzymywal stanowisko "znajomych" i nieugiętego meskiego samca. To ona.bedzie myślała ze jesyes jej ksieciem z bajki i bedzie sie zastanawiac jak Ci sie osdwiaczyc Laughing out loud