Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Pierwsza "randka"

7 posts / 0 new
Ostatni
Incarnatiom
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2015-08-27
Punkty pomocy: 51
Pierwsza "randka"

Nie chce mi się zaczynać dyskusji, czy i kiedy jest spotkanie, a kiedy randka. Wiadomo o co chodzi.

Poznałem dzięki wspólnej pasji złotowłosą, atrakcyjną kobietkę. Na Wasz licznik to pewnie z dwa do trzeciej. Nie będę mówił co to za pasja, bo uważam, że to nie jest istotne i łatwo byłoby Ją namierzyć, bo poświęciła się temu bardziej i utrzymuje się z tego. (Sam dzięki internetowi wiem, że jest 3 lata starsza (o mnie takich informacji nie znajdzie)). Ja robię to głównie hobbistycznie, bo niestety męska konkurencja jest dużo większa. Jesteśmy na podobnym poziomie, więc nie musiałbym się wstydzić, jakbyśmy to robili na pierwszej randce.
Teraz są dwie opcje:
a) robimy to co razem lubimy, miło spędzamy czas zupełnie tak jak ona codziennie. "Jak chcesz złowić rybę to zakładasz na haczyk to co ona lubi"
b) próbuję pokazać jej coś nowego. Może polubi, może nie. Tak czy siak miło czas też spędzimy. Po Waszemu to się mówi kotwiczenie.

Biedny nie jestem, ale opcja a) jest trochę droga i nie wiem, czy czułaby się komfortowo jakby trochę wydał, a tak, zapłacę za pierwsze spotkanie, bo Ją zabieram, bo mnie stać i bo to będzie niespodzianka, a trzeba z góry zarezerwować.

Dodam, że nie chce jej tylko puknąć czy coś takiego. Naprawdę spoko, bardzo otwarta kobietka. Jak jakieś info dodać to piszcie no i mokrego dyngusa Wink

Del Boy
Nieobecny
Wiek: 21
Miejscowość: .

Dołączył: 2015-10-24
Punkty pomocy: 25

Nie jestem pewien, czy dobrze zrozumiałem pytanie. Pytasz, co robić z nią na randce?

Incarnatiom
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2015-08-27
Punkty pomocy: 51

Pytanie, czy cos co na pewno lubi, ale ma tego duzo, czy cos zupelnie nowego, co bedzie jej sie ze mna kojarzyc, ale nie ma pewnosci czy to polubi

Konstanty
Portret użytkownika Konstanty
Nieobecny
Ta osoba pomogła w składce na serwer
Płeć: mężczyzna
Wiek: 33
Miejscowość: 3city

Dołączył: 2014-03-13
Punkty pomocy: 3525

Spacer w zupełności wystarczy. Jak zaczniesz od nie wiadomo jakich atrakcji to szybko Ci się pomysły skończą.

____________________________________________
"Umysł jest jak spa­dochron. Działa tylko kiedy jest otwarty" - Albert Einstein

Incarnatiom
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2015-08-27
Punkty pomocy: 51

Tych takich randek aż tyle nie będzie, poza tym muszę wymyślać tylko co drugą. Zobaczymy jak z pogoda będzie na spacer, dzięki Smile

Guest
Portret użytkownika Guest
Nieobecny
Starszy moderator
ModeratorWtajemniczonyTa osoba pomogła w składce na serwer

Dołączył: 2009-02-11
Punkty pomocy: 12904

kolega chce jak u Hitchcocka: Zacząć od trzęsienia ziemi, a potem napiecie stale rośnie:)

________________________________________________________________
"Szczęście to łza, którą się otarło i uśmiech, który się wywołało."
Maxence van der Meersch
"ŻYCIE NALEŻY PRZEŻYĆ TAK, ŻEBY WSTYD BYŁO OPOWIADAĆ, ALE MIŁO WSPOMINAĆ"

Ronlouis
Portret użytkownika Ronlouis
Nieobecny
Zasłużony
ModeratorWtajemniczonyTa osoba pomogła w składce na serwer
Płeć: mężczyzna
Wiek: 31
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2009-04-20
Punkty pomocy: 1817

Nie wydawaj pieniędzy na kobietę z którą nie spałeś. Jeśli ona zobaczy, że taka niespodzianka kosztowała Cię trochę, to sprawisz tylko, że ona będzie się czuła bardzo zobowiązana, a tym zobowiązaniem jest często seks. I kobieta doskonale o tym wie, a to w konsekwencji powoduje, że ona z Tobą tego nie zrobi.

Przeczytaj to: http://www.podrywaj.org/blog/kil...

I zobacz filmik: https://www.youtube.com/watch?v=...

O czym myśliciel myśli, empiryk udowadnia