Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Odzyskanie pewności siebie

8 posts / 0 new
Ostatni
memorier
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 20
Miejscowość: pomorskie

Dołączył: 2022-05-08
Punkty pomocy: 0
Odzyskanie pewności siebie

Cześć Panowie, z góry chciałbym powiedzieć ze jestem bardzo początkujący w sprawach kobiet i ogólnie związków, a tę stronę polecił mi dobry starszy kolega. Sprawa wyglada tak ze 2 miesiące zerwała ze mną dziewczyna, przez ten czas utrzymywaliśmy kontakt jakiś tam, spotykaliśmy się całowaliśmy, blokowaliśmy, byliśmy bardzo toksyczni w skrócie. Zrywaliśmy kontakt i odmawialiśmy oczywiście z mojej inicjatywy. Już wiele osób mi mówiło ze po prostu sfrajrzylem. Popełniłem chyba wszystkie błędy które się dało po zerwaniu. Wypisywałem, dzwoniłem, mówiłem jak mi zależy itd. Aż w końcu do niedawna jak ona sobie kogoś znalazła, przestała mi odpisywać, zaczęła zlewać itd. Ja przez ta sytuację strasznie straciłem pewność siebie, spadło mi libido w stosunku do kobiet. Myśle ze nawet teraz przez to nie byłbym w stanie nawiązać żadnej relacji z dziewczyną.Ogólnie mówiąc nie mogę się ciagle pozbierać po tym, stałem się strasznie wycofany w stosunku do wszystkiego. Co począć panowie? Poproszę o szczere słowa krytyki i poważną radę.

SIKS
Portret użytkownika SIKS
Nieobecny
Zasłużony
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 28
Miejscowość: Mordor

Dołączył: 2017-01-15
Punkty pomocy: 892

Zastanów się co chcesz w życiu robić, a potem zacznij to robić. Zajmij się sobą.

Naucz się, że nikogo poza tobą do szczęścia Ci nie trzeba. Jak się ogarniesz emocjonalnie to zacznij wyrywać nowe i znajdź lepszą.

No i odetnij się od niej żebyś dodatkowo nie przeżywał.

Rozstania z reguły dają kopa na rozpęd do rozwoju, także powodzenia. Za którymś razem już nie ma tego bonusu hehe.

Kensei
Portret użytkownika Kensei
Nieobecny
Moderator
ModeratorWtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 35
Miejscowość: Pyrlandia

Dołączył: 2019-11-19
Punkty pomocy: 3243

Metoda klina klinem - działa, ale nie przerobisz tematu pewności siebie bo przerzucisz emocje i będzie tak samo jak po tym rozstaniu jak się rozleci.

Metoda sam - wróć do siebie, solo, bez uzależniania tego jak ze sobą się czujesz od kontaktu z laskami. To umacnia z czasem przekonania o sobie, szybciej odnajdujesz później swój wewnętrzny ogień, którego nie tracisz, ale zatracasz na rzecz akceptacji, atencji itd.

memorier
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 20
Miejscowość: pomorskie

Dołączył: 2022-05-08
Punkty pomocy: 0

jestem całkowicie od niej odcięty, nie mamy kontaktu nigdzie, wszędzie poblokowani. Ale mam wrażenie ze ja nadal mam tą nadzieje ze do siebie wrócimy, co nie pozwala mi pójść na przód . Ciagle korci mnie żeby do niej napisać, mimo ze jestem z reguły zlewany, chciałbym żeby było już gdzieś tam dobrze. Jeśli może macie jakieś rady co do poradzenia sobie w tej kwestii, a tematy wracania do byłych są tu zabronione to może priv?

Franky25
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: Kielce

Dołączył: 2021-12-15
Punkty pomocy: 11

Ja ci powiem z własnego niedawno przebytego doświadczenia. Babka przeskoczyła na inną gałąź. I było w chuj ciężko. Bo co jakiś czas odnawiała kontakt, opcja powrotu ja się zfrajerzyłem i poszło w pizdu wszystko.

Będzie ciężko na początku. Pozwól sobie na płacz itp, ale rób to w zaciszu domowym a nie na imprezie ze znajomymi smucisz bułę. Przeżywaj te emocje:smutek, żal itp. Daj sobie czas. Nikt nie oczekuje od Ciebie, że nagle będzie jak po staremu(chociaż pewnie zdarzają się takie jednostki ;p).
Ja postanowiłem napisać list:podziękowałem jej za wspólny czas, życzyłem jej szczęścia w planach życiowych i takie tam, bez wyrzutów, bez proszenia, przepraszania. Postawiłem tym kropkę nad i. Pomogło? Nie wiem, wraz z przekazaniem listu kurierowi "zacząłem nowe życie"(też nadejdzie czasem chujowy moment, ale już nie boli). Co zacząłem robić:
1. Wyjebałem wszystkie rzeczy z domu, które miały wspólną historię:)
2. Mediów nie poblokowałem, ale nie wchodze na jej konto itp. Nie mamy się w znajomych.
3. Wróciłem do przeszłości. Kim byłem jak się poznaliśmy? I tu wypisałem wszystko co jaki byłem, co widziały we mnie inne laski, ona, znajomi itp. Po drugiej stronie to co teraz sobą reprezentuję. I zacząłem powoli to odzyskiwać.
4. Żadnego kontaktu.
5. Znalazłem nową zajawkę na ciepłe dni: sup
6. Może to zabrzmi banalnie, ale odświeżyłem szafę, nowe perfumy.
7. Inne kobiety: u mnie tinder + na mieście coś się udało wyrwać.
8. Nie rób tego z myślą, że jak to zrobisz to ona wróci. Rób to dla siebie.
9. Nie pij, nie ćpaj czy co tam jeszcze można robić by zagłuszyć smutek.
10. Zaakcpetuj fakt, że jej już nie ma i nie będzie.
Jak chcesz coś się popytać to pisz priv.

I co? Minęło trochę czasu. Z bagna się wygrzebałem. Ostatnio usłyszałem od koleżanki z pracy, że zajebiście wyglądam. Widujemy się średnio raz na miesiąc(taka specyfika) czyli kontrast działa. Byłą spotkałem nawet na imprezie. I zacząłem się śmiać z tego, z kim marnuje sobie życie. Jaki jest wniosek? Czas gra na twoją korzyść, ale nie możesz marnować tego czasu.

eldoka
Portret użytkownika eldoka
Nieobecny
Zasłużony
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 32
Miejscowość: Wyspa Genialnego Żółwia

Dołączył: 2015-08-13
Punkty pomocy: 1913

Franky25 - brawo że sobie poradziłeś. Działałeś w tym celu i wyszło. Większość narzeka, chce niby zapomnieć a za chwilę wchodzą na fejsika i podglądają byłą.

Dodatkowo bym dodał jeszcze jak sobie nie radzisz, pomyśl ile rzeczy w niej wkurwiało ciebie i że będąc z nią, nie byłbyś sobą i tylko byś tracił energię na chujowe emocje, przeplatane czasami fajnymi.

__________________________________________________________
"Babie trzeba założyć chomąto. Tak robili do XII wieku polscy chłopi. Zakładali babom chomąto i orali nimi pole."

"Nie próbuj! Rób albo nie rób, nie ma próbowania."

memorier
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 20
Miejscowość: pomorskie

Dołączył: 2022-05-08
Punkty pomocy: 0

update: chyba temat nieważny, znalazłem jej konto na stronie sugardates, pisze ze starymi typami że potrzebuje kogoś do finansowania i że szuka związku bez zobowiązań ;')

Zdjęcie i imię fałyszwe, chyba żeby nikt jej nie poznał, ale jej e-mail jest powiazany z tym kontem. Jebnąć jej tymi screenami w pysk i zrobić na złość jakoś czy olać całkowicie temat?

MC Vagina
Portret użytkownika MC Vagina
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 20+
Miejscowość: -

Dołączył: 2012-06-27
Punkty pomocy: 13

Po co robić jej na złość? Rozstaliście się czy nie? To już nie jest twoja dziewczyna. Jej życie, jej decyzje, olej.