Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Nowe medium społecznościowe - wyśmiewanie i piętno

6 posts / 0 new
Ostatni
Pan Cytryna
Nieobecny
aka "Go2space100" wcześniej banowany - obserwować
Płeć: mężczyzna
Wiek: 16
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2022-08-02
Punkty pomocy: 0
Nowe medium społecznościowe - wyśmiewanie i piętno

Cześć.

Mam 16 lat i tak jak wspomniałem w moim poprzednim wpisie założyłem sobie dwa tygodnie temu konto na medium społecznościowym które jest przeznaczone do poznawania nowych ludzi. Od prawie dwóch miesięcy nie mam dziewczyny więc myślałem że ta aplikacja jakoś mnie poratuje.

Pisałem tam z kilkoma dziewczynami i próbowałem się umówić, lecz kiedy w końcu mi się to udało dziewczyny nie przychodziły na spotkania albo mnie blokowały a ja zmarnowałem półtorej godziny na dojazd w dwie strony.

Ta aplikacja ma funkcję stream'owania na żywo gdzie każdy może dołączyć. Dołączając do takich stream'ów miałem nadzieję że poznam kogoś fajnego z kim mógłbym zawrzeć znajomość.

Tak się jednak nie stało.

Na tych transmisjach byłem wyśmiewany.

Kiedy powiedziałem jakiejś dziewczynie że chcę się z nią umówić to mnie wyśmiała.

Kiedy w innej transmisji był chłopak (lat 14) to przerobił moje zdjęcie i dorysował serca, dopisał ośmieszający tekst i ustawił jako swoją tapetę na telefonie. Boję się że rozpowszechni to zdjęcie i że mój wizerunek na tej aplikacji będzie zniszczony.

Kiedy dołączyłem do innej transmisji to tamte dziewczyny oskarżały mnie o kręcenie z właśnie tym chłopakiem co nie jest prawdą. Chciały mnie tylko ośmieszyć i zrobić ze mnie pedała.

Natomiast wczoraj miała miejsce tragedia.

Dziewczyna do której tydzień wcześniej zagadałem na przystanku autobusowym wracając ze szkoły dołączyła do live'a i mnie wyśmiała że mój podryw był do bani gdyż zacząłem od tekstu "fajną masz kurtkę".

Zrobiła ze mnie debila na oczach innych użytkowników. Zablokowałem ją na Facebook'u aby nie rozpowszechniała mojego nazwiska. Wyszedłem potem ze stream'a.

To jest przykład wyjątkowo chamskiej osoby. Zamiast mi powiedzieć na starcie że jej się nie podobam to wolała mnie ośmieszyć na oczach obcych i to jeszcze w internecie.

Czasem mam obawę że nigdy nie znajdę dziewczyny ze szczerymi intencjami. Mam przeczucie że trzeba być absolutym mistrzem podrywu bądź tzw. "bad boy'em" aby dziewczyna mnie nie wyśmiała lub potraktowała poważnie. Intuicja mi również podpowiada że nie jestem stworzony w praktycznie żadnym stopniu do relacji damsko-męskich.

To może być nawet prawdą bo według struktury ludności Polski jest więcej mężyczyzn niż kobiet w młodym wieku i tak było chyba od zawsze. Wobec tego niektórzy mężczyźni choćby nie wiadomo jak się starali to nigdy nie znajdą kogoś poważnego na dłużej.

Czasem się zastaniawiam za jakie grzechy moja sytuacja jest aż tak tragiczna.

W związku z powyższym mam kilka pytań.

- Jak być akceptowanym kiedy chcę się z kimś poznać?
- Jak nie być zdołowanym frajerem tylko pewnym siebie mężczyzną?
- Jak znaleźć sobie dziewczynę przez internet oraz w innych okolicznościach?

Proszę o odpowiedzi na moje pytania oraz o dodatkowe rady które mogą mi się przydać.

Dobrodziej z Północy
Portret użytkownika Dobrodziej z Północy
Nieobecny
Były Moderator
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 30 lat
Miejscowość: Północ

Dołączył: 2019-11-19
Punkty pomocy: 2512

Co to za portal?

________________________________
"To, że coś jest oczywiste nie oznacza jeszcze, że jest prawdą."

Samarytanin
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 30
Miejscowość: Świętokrzyskie

Dołączył: 2020-11-28
Punkty pomocy: 159

Cześć,

To co opisujesz, to nie jest problem na poziomie relacji z ludźmi, ale już typowy stalking z rozpowszechnianiem wizerunku, dlatego jeżeli to będzie przybierało na sile, to pogadaj o tym z rodzicami. Jeżeli nie chcesz gadać z rodzicami i Twój wizerunek jest dalej rozpowszechniany to napisz do administracji serwisu, aby zablokowały te konta.

Jeżeli to co mówisz jest prawdą, to masz wyjątkowego pecha, aby dziewczyna, która miała fajną kurtkę dołączyła na stream, który konkretnie dotyczył Ciebie, aby Cię wyśmiać, ale jeżeli jednak to prawda, to masz kurewskiego pecha. A z tym nic nie zrobisz, poza olaniem tego.

Odpowiadając na pytania:
- Jak być akceptowanym kiedy chcę się z kimś poznać?
Nijak, albo ktoś Cię akceptuje, albo nie. Albo ktoś akceptuje to, że palę fajki, albo nie. Zawsze to zaznaczałem na początku. Udane związki tworzą osoby, które dobierają się na zasadzie podobieństw, więc dopasowywanie się na siłę do kogoś nie rokuje zbyt dobrze na przyszłość.

- Jak nie być zdołowanym frajerem tylko pewnym siebie mężczyzną?
Masz 16 lat. Obracasz się w gronie rówieśników, gdzie ten wiek łączy się z tym, że człowiek jest zwyczajnie popierdolony. Masz na to jeszcze czas, a jeżeli chodzi o pewność siebie, to masz czas aby zacząć cokolwiek robić, co w przyszłości zaprocentuje. Ćwiczenia, sztuki walki, jakieś fajne hobby. Dobra wiadomość jest taka, że ten kto jest pojebany, jak ma 16 lat nie musi być tak samo pojebany mając lat 20.

- Jak znaleźć sobie dziewczynę przez internet oraz w innych okolicznościach?
Szukać. Wbić sobie do głowy, że internet powoduje to, że jeżeli ktoś jest pojebany na żywo, to czując się względnie anonimowym będzie pojebany bardziej. Z tą informacją szukać dalej i przygotować się na porażki, bo mając wiek licealny pierwsze kontakty z płcią przeciwną to w większości fajna przygoda (osobiście nie znam związku, który trwałby od liceum, ale pewnie sporo jest takich par). Nie mniej jednak ustaw się na budowanie doświadczenia, zabawę, poznawanie dziewczyn i siebie.

Pozdrawiam Smile

Mendoza
Portret użytkownika Mendoza
Nieobecny
Ogarnięty
Ta osoba pomogła w składce na serwer
Płeć: mężczyzna
Wiek: 30
Miejscowość: Nigdzie na stałe

Dołączył: 2012-10-28
Punkty pomocy: 2353

Wyjdź z portali społecznościowych.

________________________________________________________________
Jeśli nie wiesz gdzie chcesz dojść, to dojdziesz gdzieś indziej.

takiziomek
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 23
Miejscowość: nibylandia

Dołączył: 2022-11-05
Punkty pomocy: 1

nadal nie napisał co to za zjebana aplikacja w której robisz livy? co to za cringe

Andy87
Nieobecny
Płeć: kobieta
Wiek: x
Miejscowość: x

Dołączył: 2022-08-16
Punkty pomocy: 69

Ja na twoim miejscu zamiast szukać jakiś dziwnych aplikacji społecznościowych to bym poszukała dobrego psychoterapeuty. Rozmowy ze specjalistą dużo lepiej poukładają ci w głowie niż porady z tego forum. Bo z tego co obserwuję to jesteś na dobrej drodze, żeby zrobić sobie emocjonalną krzywdę.