Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

KOBIETA MIŁA VS ZAINTERESOWANA

7 posts / 0 new
Ostatni
Meakaps
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 24
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2015-07-09
Punkty pomocy: 74
KOBIETA MIŁA VS ZAINTERESOWANA

Często tutaj pojawiają się tematy, w których ludzie myślą, że miła dziewczyna oznacza zainteresowaną dziewczynę. Znalazłem na youtube filmik, w którym laska udaje miłą, bo tak wypada, a chwilę później widać, co tak naprawdę pod sobą skrywała. Idealnie tu widać różnicę MIŁA vs ZAINTERESOWANA. Link do tego filmu to:
https://www.youtube.com/watch?v=...
Akcja ta zaczyna się w 00:20, a na końcu, gdy już sobie odchodzi, z uśmieszku wyłania się jej prawdziwe ja Smile

Meakaps
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 24
Miejscowość: Polska

Dołączył: 2015-07-09
Punkty pomocy: 74

Czy ja wiem, niektórym długie włosy pasują.
Nie mówię, że dzięki temu filmowi nauczysz się odróżniać kobietę zainteresowaną od miłej. Natomiast widać tu wyraźnie, że MIŁA to niekoniecznie ZAINTERESOWANA. A często pojawiają się posty napalonych ludzi, bo ktoś dla nich był miły.

czysteskarpety
Portret użytkownika czysteskarpety
Nieobecny
Wiek: 24
Miejscowość: 3miasto

Dołączył: 2014-11-06
Punkty pomocy: 2597

Co ty chrzanisz Laughing out loud Ty ty "konotacjo" mała ;p

czysteskarpety
Portret użytkownika czysteskarpety
Nieobecny
Wiek: 24
Miejscowość: 3miasto

Dołączył: 2014-11-06
Punkty pomocy: 2597

Poliglota to osoba znająca wiele języków. Wstydem jest wg mnie nie znać własnego ;p

Al
Nieobecny
Wiek: 29
Miejscowość: -

Dołączył: 2012-09-02
Punkty pomocy: 507

Część myli brak zainteresowania i bycie miłą z "ona chce bym się starał, chce adoracji, nie poda się na tacy" (a te iluzje są z reguły wkładane do głowy przez otaczające nas kobiety, które zapominają, że lecą na to tylko wtedy, gdy same mają kisiel w majtkach). Dorzućmy do tego jeszcze "pierdołowatość" użytkownika (długie rozmowy facebookowe, smsowe, spotkania w gronie znajomych), zamiast zwykłego telefonu i umówienia się na randkę i dopiero wychodzą rozterki, czy ona jest tylko uprzejma, czy na mnie leci Wink
To brak zdecydowania i konkretu/ów jest zazwyczaj przyczyną takich rozmyślań.

* "Intuicja to wołanie rozumu"
* "Nie zgadzaj się na kompromisy, z którymi źle ci się żyje"
* "Człowiek niepotrafiący zadbać o własne granice jest jak ogród bez ogrodzenia, z którego każdy może korzystać, kiedy tylko mu się podoba."