Kręciłem trochę z pewną panną w szkole. Po pewnym czasie stwierdziliśmy, żebyśmy się spotkali po zajęciach. Na początku trochę za bardzo naciskałem na to spotkanie i dziewczyna zobojętniała. Więc odpuściłem trochę, przez jakieś 10 dni zero kontaktu i czekałem, aż ona wyskoczy z inicjatywą. Stało się - wyskoczyła. Okej, widzimy się w poniedziałek. Później sobie przypomniałem, że muszę jechać do lekarza na wizytę do większego miasta, więc poprosiłem o przełożenie na wtorek. Dziewczyna mimo przełożenia spotkania była w dobrym humorze, wszystko ładnie pięknie.
Potem bez kontaktu przez 2-3 dni i w poniedziałek ok 15. piszę smsa (nie miałem już pieniędzy by zadzwonić, wiem lepiej w smsy się nie bawić) o której się widzimy. Dziewczyna nic nie odpisała to i ja nic nie odpisywałem. Potem widziałem ją, że była dostępna na facebooku, ale pomyślałem, ze jak zechce to napisze sama. No i do spotkania jak się zapewne domyślacie nie doszło.
Dlatego pytam się Was, PUA co zrobiłem źle? Nie ma problemu, jeśli źle to proszę o solidny opieprz.
Pozdrawiam.
Mogłeś poprosić o telefon od kogoś i zadzwonić to odpowiedziałaby ci czy ma czas czy raczej nie za bardzo i ewentualnie kiedy moglibyście się spotkać , a jak wysyłasz esa to po prostu zgrywa niedostępną bo odwołałeś spotkanie i nie chce być gorsza lub nie lubi się pier*olić w esy z targetem
, zadzwoń sobie po prostu do niej w jakiś ładny dzień o normalnej godzinie i się umów , jak odmówi to nie proś i tyle ;)powodzenia 
NIC NIE ZROBIŁEŚ ŹLE
To dlaczego efekt nie jest taki jakbym chciał?
Chyba, że to ironia...
Mam to samo chłopie też sam nie rozumiem ale kto kobiety zrozumie. Nie ma co rozkminiać, najlepiej jest brać się za inne i nie tracić naszego cennego czasu.
A ja Ci powiem co masz zrobić i gwarantuję Ci, że odniesiesz sukces.
Napisz jej sms:
Cześć, bardzo liczyłem na nasze spotkanie jednak niestety nie doszło ono jednak do skutku. Wiesz w związku z tym, że jesteś ciekawą osobą nie chcę tracić z Tobą kontaktu, więc co powiesz na niewinny spacer w np. piątek o 17:00 coś tam coś tam..
Spotykacie się w wyznaczonym miejscu po czym zabierasz ją w jakieś ciekawe miejsce, możesz zawiązać jej oczy przepaską i powiedzieć, że to niespodzianka. Gwarantuję Ci, że dziewczynie się spodoba i będzie długo to wspominać o ile zrobisz wszystko jak należy. Powodzenia
Nie sądzisz, że lepiej byłoby, gdyby on powiedział to przez telefon, zamiast pisać tak długiego smsa?
Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych.
Czemu ma nagradzać łaskę jakimis niespodziankami, jak ona nie ma dla niego czasu, takie akcje można robić jak jest już jakiś zalążek udanej relacji i laska na to zasługuje:)
Przecież chłopak wyraźnie napisał, że nie ma kasy na koncie aby zadzwonić, poza tym ta dziewczyna może nie odebrać, a nie chcemy aby wyszedł na psychopatę, prawda?
Dobry sms jest lepszy niż dziesięć telefonów.
Nie będę robił nowego tematu. Teraz zobaczyłem, że będziemy najprawdopodobniej na jednym ognisku. I co? Zlewać ją i zarywać do innych, żeby poczuła się zazdrosna czy szczerze z nią porozmawiać? Bo sam nie wiem która opcja jest lepsza.
Jak przekładasz spotkanie, to ustalasz dzień, godzine miejsce i zrywasz kontakt na 2 - 3 dni. Po tym ona na 90% napisze ci smsa tuz przed spotkaniem o stresci a). spotkanie aktualne ? -> odpowiadasz " ja mysle
" , b) wybacz nie moge się z Tobą zobaczyc bla bla -> odpisujesz "ok" po czym chłodnik 4 dni i znow telefon, kilka minut rozmowy, wrzucenie propozycji spotkania ( w Twojej sytuacji bezpiecznie bedzie dac 2 terminy ). Jeśli jednak nie napisze smsa, wtedy przychodzisz na miejsce spotkania i czekasz, na 100% wtedy spóźni sie, aby przetestować Cie. Czekasz max 10 min, jeśli nie przychodzi, chłodnik 4dni. Nie wypominasz jej nic
. Ale myslę starszyzna lepiej sie wypowie.
Co do ogniska, nie wodź za nia wzrokiem, przywitaj się krótko z usmiechem
. Podrywaj najbrzydsze dupsztyle na tej imprezie -> to działa
i baw się ale nie afiszuj się z tym za bardzo bo będzie wyglądało jakbys chcial jej zrobic na złość. Nie upijaj sie !! Wkoncu w któryms momencie ona podejdzie do Ciebie. Wtedy rozmawiaj z nia normalnie ale nie proponuj spotkań, powiedz że za jakis cas zadzwonisz, chłodnik 2 - 3 dni i telefon 
alvaro