Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Dziecięca miłość

4 posts / 0 new
Ostatni
Artem1993
Nieobecny
Wiek: 24
Miejscowość: Lublin

Dołączył: 2018-04-28
Punkty pomocy: 0
Dziecięca miłość

Witam Podrywaczy, więc wygląda to tak szukam opinii małej podpowiedzi, może być zacznę odrazu że ja mam 26lat (Troszke przeżyłem) a ona 24 (zachowanie 18).

Problem polega na tym że nie za bardzo wiem jak się w takiej sytuacji zachować kobieta z którą się spotykam jest starsza ale ma zachowanie nadal tak jakby chciała przeżyć pierwsza miłość młodości na dodatek jeszcze nie poznała grzechu mam tu na myśli (seks).

Niby jest dorosła, niby studiuje prawo, pracuje, jest dorosła ale niestety w rodzinie była zawsze rozpieszczana i dostawała wszystko od każdego, jest takim małym pupilkiem, pierwsza miłość niestety ja zraniła, nie oczekuję od mnie przezentow tylko zawsze przy kobietach byłem oslchlym skurwy****m i każda dorosła kobietę to ciągło przy niej jest inaczej odczuwam to jakbym się cofnąć z 8lat wstecz ale nie wiem czy robię dobrze... Ona jeszcze potrzebuje takiej miłości dziecięcej czy powinnem na to pozwalać czy bardziej ja wyciągać z tej fantazji o wielkiej miłości, Mega uczuciowa jest naprawdę miałem wiele kobiet i z taką się jeszcze nie spotykałem poglubiony jestem jakieś podpowiedzi?? Dzieki

iraklis
Nieobecny
Wiek: 18

Dołączył: 2010-07-13
Punkty pomocy: 102

Przypadek księżniczki z wyimaginowanym modelem miłości. Co robić? Jeśli chcesz budować ta relacje to jak dla mnie powinieneś starać się wyciągnąć ja z tego wymyślenego świata i pokazywać jak wygląda zdrowa, dorosła relacja dwojga ludzi. Nie możesz tego zrobić bardzo gwałtownie bo to jebnie.
Dlaczego tak a nie inaczej? A no dlatego, że ten model, który ona ma w głowie jest całkowicie błędny i nie do zaakceptowania tzn ona pewnie by to zaakceptowała ale po czasie by to jebło a ty przez cały czas czułbyś, że się cofasz jednak zamiast iść do przodu. Zresztą już to sam napisałeś, że czujesz jakbyś się cofał o 8 lat.

Mówisz żadna spoko, nie ma drugiej takiej
Nie możesz chcieć czegoś, o czego istnieniu nie wiesz, łapiesz?

Rozrywkowy
Portret użytkownika Rozrywkowy
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 29
Miejscowość: Katowice

Dołączył: 2017-02-07
Punkty pomocy: 451

Dokładnie przypadek księżniczki. Przede wszystkim zastanów się sam czy chcesz się w to bawić. Jeśli się na to zdecydujesz musisz pokazać jej jak wygląda zdrowa relacja dwojga DOROSŁYCH ludzi. Jesli obierzesz ta drogę, będzie ona wyboista. Pewnie sam się będziesz przy tym męczył bo jak widać oczekujesz czegos innego.

_____________________________________

''Człowiek może powiedzieć Ci miliony pięknych słów, ale kiedy patrzysz na jego zachowanie, dostajesz wszystkie odpowiedzi.''

Nie ścigaj kogoś kto nie chce być złapany.

Incarnatiom
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2015-08-27
Punkty pomocy: 47

Człowiek chciałby przeżyć młodzieńcza miłość bez względu ile ma lat.
Jak ona chce miłości, a Ty ruchac to daj jej spokój. Ja uwielbiam czuć się beztrosko, chętnie bym usiadł i pooglądał nawet Ed, Edd i Eddy.
Jeżeli jest niedojrzała czyli np odwołuje spotkania z błahych powodów i nie rozumie słowa szacunek to bym w to nie wchodził.
Dziewictwo to tez nie problem, nauczysz ją. Może nie spotkała nikogo odpowiedniego na swojej drodze, albo jest to dla niej istotne.
Podsumowując jeżeli generalnie ogarnięta tylko lubi być szczęśliwa jak dziecko to bym współdzielił z nia to szczęście, jeżeli zachowuje się nie w porządku no to next.
To ze rodzina robiła dla niej nie ma znaczenia, a żadna kobieta z poczuciem własnej wartości nie będzie leciała na oschłego skurwywsyna.