Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Długie odpisuje na Tinderze

8 posts / 0 new
Ostatni
komar3817
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2021-03-29
Punkty pomocy: 3
Długie odpisuje na Tinderze

Witam,

Pewna dziewczyna na Tinderze miała w opisie, że chętnie by z kimś wyszła na spacer zamiast pisać w nieskończoność. W pierwszej wiadomości o coś spytałem, a w drugiej z kolei napisałem, że chętnie wyszedłbym na spacer.

Odpisała pozytywnie. Później wymieniliśmy jeszcze kilkanaście wiadomości na Tinderze i zaproponowałem jej oficjalne spotkanie - zgodziła się.

Jednak zastanawiam się czy to normalne, że tak szybko się zgodziła na spotkanie? Może woli poznawać ludzi w realu?

Drugie pytanie: Jeśli coś się do niej napiszę to odpisuje dopiero po około 8-12h. Czy to może oznaczać małe zainteresowanie?

komar3817
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2021-03-29
Punkty pomocy: 3

W tytule miało być "Długo odpisuje na Tinderze". Nie widzę opcji edycji.

Arash
Portret użytkownika Arash
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 24
Miejscowość: warszawa

Dołączył: 2019-05-30
Punkty pomocy: 66

Tinder to jedna wielka gra. W założeniu był on tylko portalem na szybkie akcje czy tworzenie relacji FWB. Nikt wtedy nie myślał, że za kilka lat dzięki tej apce będą powstawały małżeństwa.

Nawiązujac do wiadomości opis może świadczyc, że Twoja zdobycz chce bardzo szybko weryfikować na twardym gruncie facetów w kontekście szybkich akcji.
Uważaj też , bo jest tam masę kobiet świeżo po związkach próbujących się dowartościować, lub zapomnieć o byłych dzięki jakiemuś frajerowi, który za darmo da im masę emocji.

To że odpisuję długo może oznaczać milion rzecz. Przestań analizować głupie szczegóły, bo tracisz tylko czas.

Spotkaj się z nią i tam zobacz czy jest Tobą faktycznie zainteresowana.

Przyciągasz do swojego życia osoby na poziomie takim na jakim sam obecnie jesteś

Agent09
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 27
Miejscowość: Łódź

Dołączył: 2019-06-09
Punkty pomocy: 117

Hehe siedzę w tym trochę i wygląda to tak, laska praktycznie co chwilę ma nową parę, mimo że z kimś jej się spoko pisze to zaraz ma lepszy temat w garści i tak w koło Wink dopóki pozytywnie nie domkniesz w realu po spotkaniu to nie masz większych szans, taki przemiał;-) ja z taką jedną nie mogłem się akurat ustawić, przeszliśmy na insta, pisanie kozak ale po kilku dniach zamilkła a z 2 tyg pozniej foty z nowym boyem Laughing out loud dobre fotki, bajera i szybkie spotkanko, tylko tak cos ugrasz

______________________________
Nie mów hop póki nie włożysz;-)

sequel87
Portret użytkownika sequel87
Nieobecny
Zasłużony
Wtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 35
Miejscowość: Jaworzno

Dołączył: 2018-07-27
Punkty pomocy: 3144

"Drugie pytanie: Jeśli coś się do niej napiszę to odpisuje dopiero po około 8-12h. Czy to może oznaczać małe zainteresowanie?"

Nie no jest bardzo zainteresowana tylko akurat internetu nie miala

Rozumisz?

Jak masz w chuj lasek na czacie no to nie spławiasz tej dwudziestej tylko mowisz jej -tak,tak,chetnie- a potem sie okazuje ze zapominasz I odpisujesz na nastepny dzien. A jak ty siedzisz sam przed monitorem I jej jedyne imie na czacie widnieje I zadne inne, trafilo ci sie jak bitcoin to dla ciebie kazda minuta to godzina.

A zainteresowanie tak czy siak weryfikuje sie na spotkaniu

zaX (niezweryfikowany)

Normalne ze tak szybko zgodziła sie na spotkanie

Ciamajda
Portret użytkownika Ciamajda
Nieobecny
Wiek: 23
Miejscowość: uudaleko

Dołączył: 2011-05-19
Punkty pomocy: 45

serio? jeżeli laska ci nie odpisuje 8-12 godzin to myślisz że nie ma neta albo coś innego? zejdź na ziemie ona po prostu ma wyjebane w ciebie każda kobieta w tych czasach nosi telefon przy dupie non stop..... rozumiesz non stop ona ci może odpisać..... ale ona po prostu nie chce bo ma 20 innych lepszych bolców od ciebie odpisuje odrazu tylko tym najbardziej perspektywicznym tzn 1 przystojnym 2 z hajsem... aplikacja typu tinder jest czystym złem dla normalnie/przeciętnie wyglądających mężczyzn bo kobieta zawsze ma wybór lepszego a zawsze znajdzie się lepszy od ciebie któremu zawsze odpiszę do tego wybrzydza nawet jak jest przeciętna....

Nie ścigaj człowieka, który postanowił od Ciebie odejść. Nie proś, żeby został. Nie błagaj o litość. On pojawił się w Twoim życiu tylko po to, żeby obudzić w Tobie to, co było uśpione. Muzykę, z której nie zdawałeś sobie sprawy. Jego misja jest zakończona

infreak
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: Rocznik 91
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2017-09-16
Punkty pomocy: 971

dokładnie, tinder to jest szybka gierka, jak laska jest zainteresowana to wymieniacie z 10-20 wiadomości w ciągu 1-2 dni i się umawiacie. I laska zainteresowana będzie odpisywać w ciągu dnia
w 2 godziny MAX (no jak pośpi 8 godzin to ci nie odpisze, wiadomo)

Jak laska odpisuje ci po 6 godzinach, dniu,tygodniu - to trzyma cię w parach albo dla beki, albo jaka opcja rezerwowa. Żebyś ją zaprosił na darmowy obiad Smile