Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Day Game raz jeszcze

3 posts / 0 new
Ostatni
mentalista11
Nieobecny
Wiek: 20
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2012-05-04
Punkty pomocy: 42
Day Game raz jeszcze

Wiem że to będzie kolejny podobny temat ale potrzebuję pomocy raz jeszcze w tej kwestii, pewnie zakładając ten temat pomogę jeszcze kilku innym osobom które są w podobnej sytuacji co ja a inni znowu będą hejtować ile razy można pytać o to samo, ale zostaliście mi tylko wy więc proszę o wyrozumiałość:)
Otóż rok temu po przeczytaniu materiałów i porad na tej stronie w taką ładną pogodę jak teraz gdy podróżowałem po mieście poznawałem dziewczyny, najczęściej najprostszym tekstem 'cześć, podobasz mi się i chciałbym Cię poznać' i w większości przypadków działało, kilka zebranych numerów, kilka spotkań, z jedną nawet byliśmy parą przez kilka miesięcy. Od tygodnia postanowiłem powtórzyć to samo co rok temu i zrobiłem kilka podejść, niestety były nieudane, wracałem do domu, szybka analiza co mogło pójść źle i na następny dzień to samo, lecz efekt podobny pomimo zmiany otwieraczy i jeszcze lepszej mowie ciała no i jestem w kropce. Popatrzyłem ostatnio na filmiki z podrywów na youtube jednak większość jak wiadomo robiona w stanach gdzie jest zupełnie inna mentalność.
I teraz prośba do was o wskazówki i porady, może jakieś wasze mini raporty jak zagadaliście i gdzie, wszystko co może się przydać, może jakieś filmiki i materiały, minął roku czasu i jestem przekonany że niektórzy z was usprawnili swoje podejścia na mieście i chętnie podzielą się doświadczeniem. Im więcej szczegółów napiszecie o waszych podejściach tym będę bardziej wdzięczny. Mam nadzieję że admini będą wyrozumiali, dzięki i pozdro dla użytkowników:)

Sangatsu
Portret użytkownika Sangatsu
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: ???
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2010-06-12
Punkty pomocy: 1477

Z tego co czytam chyba raczej używałeś directa i na nim bazowałeś?A spróbuj indirect...Ja używam indirectow i powadze z nią taka ,,mini grę"...Smile

,,Nie rób priorytetu z kogoś kto ma Cie tylko za opcje"

Foton
Portret użytkownika Foton
Nieobecny
Wiek: 22
Miejscowość: Od kwietnia we Wrocławiu

Dołączył: 2012-08-30
Punkty pomocy: 175

najczęściej najprostszym tekstem 'cześć, podobasz mi się i chciałbym Cię poznać'
nie zawsze to co najprostsze jest również najlepsze. Nie warto uczyć się tekstów na pamięć, niech one same wychodzą z Ciebie, a uwierz mi, że wyjdą w odpowiednim momencie jeśli im na to pozwolisz. Takie zmuszanie się do powiedzenia "magicznej formułki", która zapewniła Ci kilka nc/mc to nie najlepszy pomysł. Kobieta Ci się spodobała, ok, ale co Ci się w niej spodobało? Możesz ten otwieracz zmienić na milion sposobów, skorzystaj z tego, że możesz otworzyć na cokolwiek.

"masz boskie ząbki, musisz być moja! Jak masz na imię?" (mój fetysz wpleciony w zmieniony standardowy suchy otwieracz, czego wynikiem jest maksymalnie spójny ze mną tekst, który przyniósł mi mnóóóstwo pozytywów!)

"jesteś modelką? Hasałaś kiedyś po wybiegu?" (moja przyjaciółka jest modelką i trochę się interesuję tym tematem, dlatego to wypływa ze mnie i jest ze mną spójne, chodzi o charakterystyczny chód)

Jeśli już potrzebujesz otwieracza, to niech on wypływa z Ciebie. Niech daje Ci podpowiedź do prowadzenia konwersacji, jeśli nie masz pomysłu co mówić dalej. Możesz otwierać na wszystko!Smile mam zadanie dla Ciebie, idź na miasto i otwórz laskę na "blebleble", pewnie dziwnie na Ciebie spojrzy. Dalej pozwól swojej inwencji twórczej jakoś z tego wyjść na plus i rób to tak długo aż nie domkniesz!Smile

jednak większość jak wiadomo robiona w stanach gdzie jest zupełnie inna mentalność.
oczywiście, w stanach jest dużo łatwiej, laseczki są bardziej otwarte, czasami same proponują seks itd. Ale to nie zmienia tego faktu, że to niemożliwe w Polsce! Smile PRZEKONAJ SIĘ NA WŁASNEJ SKÓRZE! Zdobądź informację zwrotną, potem cokolwiek mów na ten temat. Czy otwierałeś kiedyś bez słów? W USA działa, tam to podpatrzyłem(na yt), sprawdziłem w Polsce, kilka zlewek, ale w końcu się udało i otwiera się tak na prawdę meeega, wg mnie najlepszy otwieracz ever to oczna palcówka Bonda z zastawieniem jej drogi żeby się zatrzymała. Laughing out loud

Moje wskazówki? Więcej zabawy, mniej logiki. Tam gdzie jest zabawa, tam są pozytywne emocje, a tam gdzie są pozytywne emocje - aż kipi wartością. Smile Tak więc idź, sprawdzaj wszystko co Ci wpadnie w ręce, każdy otwieracz, każde podejście, każdy tekst, każde posunięcie, sprawdź czy na pierwszej randce możesz mieć loda, sprawdź czy możesz wyciągnąć laskę z klubu na seks w krzakach, sprawdź czy to jak wiążesz swój stan ze swoim wyglądem ma jakiekolwiek znaczenie na wynik. Sprawdź wszystko, zdobądź każdą informację zwrotną! Zdirectuj cały tramwaj/autobus kobiet! Laughing out loud BAW SIĘ!

life = risk