Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Co robię nie tak?

5 posts / 0 new
Ostatni
emaelien
Nieobecny
Wiek: 20
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2012-06-13
Punkty pomocy: 1
Co robię nie tak?

Cześć podrywacze!

Mam takie pytanie. Może mi ktoś naświetlić co robię nie tak i czy w ogóle popełniam jakieś błędy?

Wracałem jakoś na początku lutego autobusem z łyżew (byłem na nich z "dziewczyną" z Sylwestra) i miałem ogólnie mieszane odczucia po wypadzie. Wsiadłem do powrotnego autobusu na wyjebce i zauważyłem, że siedząca na przeciwko mnie ognistowłosa dziewczyna o zielonych oczach spogląda na mnie. Zagadałem, wziąłem numer i ogólnie wszystko spoko. Dzwonię za kilka dni i umawiam się na spotkanie podając 2 terminy. Przypasował jej jeden, więc zgodziła się. W dniu spotkania pisze 2h przed SMSa, że nie da rady i czy możemy przełożyć meeting na next week. Nie odpisałem nic i dzwonię po weekendzie w poniedziałek, mówiąc, że jest ładna pogoda a wieczorem jest ciepło i mam ochotę się z nią spotkać właśnie jakoś wieczorkiem tu i tu. Oczywiście podaję już jeden termin. Ona nie zgadza się, tłumacząc się, że ma zajęcia, ale proponuje jutrzejszy dzień. Odpowiadam, że czemu nie i że w takim razie o tej i o tej w tym i tym miejscu. 10 minut przed spotkaniem SMS "przepraszam bardzo naprawde, glupio mi ale musze odwolac spotkanie. rodzina do mnie z miasta X przyjechala w niespodziewane odwiedziny". Odpisuje po godzinie (wiedząc, że to wymówka): "nic sie nie stalo, jezeli bedziesz chetna na spotkanie to daj znac. pozdrawiam" (wiedząc iż już nigdy się nie odezwie po tym "jeżeli będziesz chętna").

Trudno. Temat ognistowłosej dziewczyny tymczasowo zamknięty. Próbuję sił z dawną znajomą z gimnazjum. Ostatnio mieliśmy spotkanie klasowe. Pojawiła się na niecałą godzinę po czym musiała zmykać. Nie pojechała z nami na dalszy ciąg spotkania do klubu, ale oznajmiła iż niedługo ma urodziny i pewno się zobaczymy. Jako, że nie miałem jej numeru to poprosiłem ją o niego na facebooku. Chętnie podała. Dzwonię po tygodniu, przedstawiam się a ta: "Halo? Halo? Halo... Halo...", ponownie dałem znać, że to ja i odpowiedziałem tylko jak w tej reklamie "kopyta Ci walą :D" i odłożyła słuchawkę.

Czy ktoś mnie może nakierować? Powiedzieć co robię źle, czy w ogóle, i czy jest sens jeszcze odzywać się do którejś z nich? Czy dzwonić ponownie do starej znajomej i powiedzieć, żeby np. zmieniła telefon i czy da radę się dzisiaj (dzwoniąc jutro) ustawić na spacer?

Pozdrawiam serdecznie

Ulrich II
Portret użytkownika Ulrich II
Nieobecny
Zasłużony
Wtajemniczony
Wiek: 34
Miejscowość: .

Dołączył: 2012-12-25
Punkty pomocy: 5416

co robisz źle, nic, robisz wszystko idealnie
z tym że idealnie ze sztucznymi schematami
daje dwa terminy
oddzwaniam po czasie
wale negi
nie odpisuję,dzwonie po 3 dniach

ty nie masz być robotem, tylko normalnych chłopakiem
Wink

they hate us cause they ain't us

emaelien
Nieobecny
Wiek: 20
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2012-06-13
Punkty pomocy: 1

Ok, czyli z tego co zrozumiałem to jest OK tylko sztucznie to wychodzi?

Co masz na myśli pisząc "ze sztucznymi schematami"?

daje dwa terminy - podałem
oddzwaniam po czasie - no tak, dobrze?
wale negi - nie było z mojej strony po tych smsach-wymówkach, źle?
nie odpisuję,dzwonie po 3 dniach - nie odpisywałem, dzwoniłem

Mógłbyś trochę rozwinąć listę powyżej? Co miałeś na myśli układając ją?

emaelien
Nieobecny
Wiek: 20
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2012-06-13
Punkty pomocy: 1

Z sumieniem? To znaczy? Żebym nie przejmował się takimi rzeczami i działał dalej, a nie uznawał, że to jakaś gra z jej strony i rezygnował?

Panowie, co proponujecie zrobić w zaistniałych sytuacjach? Do tej z autobusu jak zadzwonię i zaproponuję trzecie spotkanie to już będzie pieskowanie, z resztą napisałem, żeby sama się odezwała, więc nie będę słowny gdy tym razem ja się odezwę. Natomiast do tej starej znajomej dzwonić ponownie i uznać, że nic się nie stało i próbować? (oj chyba sam sobie odpowiedziałem? Wink)