Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Co robić gdy ona się zmienia?

5 posts / 0 new
Ostatni
Elmo
Portret użytkownika Elmo
Nieobecny
Wiek: 25
Miejscowość: Toruń

Dołączył: 2013-02-11
Punkty pomocy: 8
Co robić gdy ona się zmienia?

Witam
Jestem nowy na tym portalu, ale obserwuję go od długiego czasu i zdążyłem się już wiele nauczyć. Zyskałem nowe umiejętności, pozbyłem się iluzji i znacznie poplepszyłem swoje kontakty z kobietami.

Choć jest to dopiero początek mojej drogi z podrywaniem do tej pory wystarczało bym sam dawał sobie radę z podrywaniem. Jednek nastał dzień, w którym ja skromny początkujący potrzebuję waszej rady bardziej zaawansowani koledzy.

Oczywście chodzi o kobietę. Karolinę poznałem jakisz czas temu. Od razu mi się spodobała więc zgodnie z radami duchowych przewodników podrywaj.org zacząłem grę. Karolina ogazała się naprawdę wartościową osobą więc gdy za tydzień spotkaliśmy się na wieczoru zapoznawczym, po pewnym szkoleniu, naprawdę wkręciłem się w budowanie relacji. O dziwo poszło lepiej niż myślałem (troche się zawiodłem, bo lubie wyzwania Laughing out loud ). Laska nie dość, że była mną zafascynowana (nie chciała gadać z nikim innym) to jeszcze stosowała ze swojej strony kino i naprawde ograniczyła swoje shit testy do minimum (szkoda, strasznie lubie odbijać Smile

Imprezę zakończła wymiana numerów i KC poniekąd sprowokowany z jej strony. Sama sie podstawiła co i tak nie zmienia tego, że i tak ja wyszedłem z inicjatywą (po prostu nie spodziewałem się, że sama będzie chciała dorwać się do moich ust). Choć teraz nie jestem pewny czy to było zamierzone z jej strony, bo trochę więcej jej się wypiło pod koniec i jakoś o tym nie wspomina.

Było jeszcze kilka luźnych i kródkich spotkań, ale coś zaczęło się pieprzyć. Lubie ją więc zaprosiłem ją na spotkanie towarzyskie organizowane przez moją firmę. Na początku było jeszcze ok, ale z czasem jej entuzjazm słabł i stawała się taka przygaszona. Niby rozmawiała normalnie, ale coraz częściej wracała na swoje miejsce przy stoliku. Po zejściu z parkietu też nie chciała już na niego więcej wrócić zwalając na niewygodą sukienkę i buty. I nie chodzi o to, że ja nie umiem tańczyć. Również nadmierny entuzjazm moich koleżanek (ach ten urok osobisty) przyczynił się do rozwoju socialu, ale zdawało się to jej nie ruszać.

Po zakończeniu imprezy mówiła, że było fajnie, ale to nie był jej dzień i dlatego było tek drętwo. Do tego wykręcała się jakimiś kłopotami z ojcem, bratem czy innym członkiem rodzinny. Nie mam pojęcia dlaczego stała się taka przygaszona, obojętna i chłodna. Zero reakcji na kino, nawet zostawienie jej na jakiś czas dużo nie zmieniło.

Na koniec trochę się otworzyła, nawet pare razy uśmiechnęła, ale na koniec nie skończyło się na planowanym KC, ponieważ odchyliła głowę więc dostała standardowo buziaka w policzek.

I tu jest problem. Niby wykazuje zainteresowanie, wyraża chęci, daje znaki, ale zaczyna robić to jakoś bez przekonania. Jakby wszystkie siły z niej uchodziły. Nie jest tak, że wogóle przestaje się interesować tylko robi to jakoś bez zaangażowania. Jakby kierowały nią sprzeczne emocje. Chce czegoś więcej, ale jakby nie chciała. Dlaczego?

Więc co z tym zrobić? Jest bardzo wartościową i ładną dupczką więc nie chce z niej za szybko rezygnować. Chce doprowadzić sprawę jak najdalej się da. Myślałem, żeby pojechać directem, powiedzieć w prost, że aspiruje na fajną laske i przycicnąć do ściany kończąc KC, ale boję się, że gdy jeszczę zwiększe swoje zaangażowanie w tę relację jej zacznie nagle spadać.

Jak myślicie co począć w takiej sytuacji mądrzejsi i bardziej doświadczeni koledzy?

Z góry dzięki i pamiętajcie, że dopiero jastem na początku tej drogi, którą zwą podrywaniem Smile

kokoskop
Nieobecny
Starszy moderator
Ta osoba pomogła w składce na serwer
Wiek: 00
Miejscowość: Jelenia Góra

Dołączył: 2009-11-30
Punkty pomocy: 2632

po pierwsze wyluzuj, laska widzi że coraz mocniej się wkręcasz. Chłopie nie kombinuj, nie wyjaśniaj nie myśl co masz zrobić.

Spotykaj się, nie bądź nachalny, nie prowadź długich rozmów na fb czy przez sms, zabierz ją w jakieś ciekawe miejsce, dalej poznawaj kobiety itd..

Kobiety dojrzewają do 10 roku życia, potem rosną już im tylko cycki

Rogov
Nieobecny
Wiek: 21
Miejscowość: Katowice

Dołączył: 2012-01-08
Punkty pomocy: 108

A może naprawdę coś złego dzieje się w jej rodzinie. Może ma problemy ze sobą typu depresja, zaburzenia osobowości. Może zbyt mocno naciskasz. Może miała zły dzień. Może stwierdziła że nie jest jej po drodze z Tobą i próbuje łagodnie wygasić znajomość.

Szukanie przyczyny na tym etapie jest bez sensu. Wystarczy że wyluzujesz, może spotkasz się z nią w bardziej spokojnych okolicznościach(np. spacer, kawiarnia itp.) Daj jej szanse zatęsknić parę dni.

Powodzenia Wink

Elmo
Portret użytkownika Elmo
Nieobecny
Wiek: 25
Miejscowość: Toruń

Dołączył: 2013-02-11
Punkty pomocy: 8

Dzięki chłopaki
Pewnie macie rację, musze wyluzować. Czasami za bardzo się nakręcam i się zapominam

@diesel75
Dzięki za uwage. Już poprawiłem