Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Bycie kreatywnym w rozmowie .

4 posts / 0 new
Ostatni
Stefciuuu
Nieobecny
Wiek: 16
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2011-07-02
Punkty pomocy: 0
Bycie kreatywnym w rozmowie .

Witam . Mam taki problem ,że często gdy kogoś gorzej znam nie ważne czy to facet czy kobieta to po prostu nie mam pomysłu na rozmowę . Jakoś nie potrafię nawiązać jakiegoś mającego sens tematu . To zrobić ,żeby być kreatywny w rozmowie i żeby ta rozmowa nie była głupia oraz ta druga osoba była zainteresowana mną czy też tematem ?

panxyz
Portret użytkownika panxyz
Nieobecny
Wiek: 23
Miejscowość: Katowice

Dołączył: 2010-11-19
Punkty pomocy: 219

Po pierwsze nie możesz myśleć żeby ta rozmowa była głupia bo będziesz wszystko co Ci przyjdzie do głowy przepuszczał przez filtr "głupie: tak/nie" i być może nie powiesz czegoś co będzie zajebiste. Po drugie nie możesz też mieć parcie na to, żeby gadać o tym, co kogoś interesuje. Gadaj o tym o czym chcesz i Ciebie interesuje, ale w taki sposób by było to interesujące również dla Twoich słuchaczy.

Co do kreatywności, hmm korba jest dobra heh, polecam różne skecze, książki no i luz, bo jak to mówił jakiś trener na jakimś szkoleniu (na yt) jesli się stresujesz/ filtrujesz jakieś pierdoły to nic Ci kreatywnego do tej czachy nie przyjdzie, bo najzwyczajniej na świecie masz ją zapchaną zbędnymi myślami.

Stąd te prastare "bądź sobą" jest takie uniwersalne i dobre, gadasz to co chcesz bez filtrów "po tym mnie wyśmieje" "tego nie powiem" i jest luz i jest ok.

Inna sprawa, żeby nie robić z siebie machiny towarzyskiej, bo nie z każdym będzie Ci się dobrze gadało i nie będziesz miał zawsze miliony pomysłów i wątków do powiedzenia, więc druga osoba może się wykazać.