Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Brak zainteresowania czy egocentryczka?

4 posts / 0 new
Ostatni
marcinek1990
Nieobecny
Uwaga! Edytuje i kasuje swoje tematy!
Wiek: 22
Miejscowość: Wawa

Dołączył: 2012-03-01
Punkty pomocy: 1
Brak zainteresowania czy egocentryczka?

Siemanko!
Spotykam się od jakiegoś czasu z pewną panną (ok. 1,5 miesiąca) i generalnie zaczynam zauważać pewne rzeczy i nie wiem czy to traktować jako znak ostrzegawczy, czy ta panna poprostu taka jest.
Mianowicie kiedy sie widzimy to bardzo dużo mówi o sobie, o swojej pracy, o swoim otoczeniu i rzadko kiedy ona zadaje pytania o mnie. Nie przeszkadza mi to jakoś bardzo, bo nie lubie mówić o sobie, ale zastanawiam się czy to nie jest jakaś oznaka braku zainteresowania i ja jestem dla niej jakimś tamponem emocjonalnym, przy którym się może wygadać?

Jeśli chodzi o samo zaangażowanie to często sama pisze, zdarza jej się proponować spotkania i nawet sama zaproponowała jakiś wyjazd w góry.

I nie wiem teraz jaką strategie zastosować, panna jest bardzo fajna, inteligentna i ładna, ale nie chce inwestować w te relacje więcej niż ona. Jeśli ona się nie potrafi zaangażować to ja nie chce marnować czasu, ale z drugiej strony jak jej wyjade z tekstem dlaczego w ogóle nie interesuje się moją osobą to wyjde na needy.

Może to dla niej za wcześnie? Przed seksem też miała bardzo duże opory, bo stwierdziła, że znamy się krótko i ona nie jest pewna, ale opory zostały przełamane po czym wtulona we mnie otworzyła się i zaczęła sie zwierzać z jakichś mrocznych etapów jej życia związanych z jej rodziną.

dakmen
Włączona
Płeć: mężczyzna
Wiek: 99
Miejscowość: Szczecin

Dołączył: 2019-06-28
Punkty pomocy: 490

ponieważ kobiety takie sa lubią rozmawiac, rozmawiać rozmawiac o sobie. Możesz wplatać swoje przeżycia do rozmowy i bedzie wiedziała więcej o tobie. Może bedzie dopytywać.
Mylisz, pewne sprawy. Tamponem emocjonalnym jest sie wtedy kiedy nie ma seksu i nie masz nic w zamian. A w związku się rozmawia o wszystkim i o niczym.

Za dużo chyba się tutaj też naczytałes, jak jest wszystko dobrze, sama proponuje spotkania, jest seks, to w czym problem?

Przeinwestowanie w relacji jest wtedy kiedy zaczynasz latać wokół swojej księzniczki, nie potrafisz sie postawić kiedy coś dla ciebie jest niewygodne i spełniasz jej zachcianki. Jesteś na każde zawołanie. Albo przekupujesz laske myślac, że w ten sposób odwzajemni sie uczuciem do Ciebie.

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne – żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi.

Raskolnikow
Nieobecny
Wiek: Z każdą sekundą coraz więcej.
Miejscowość: Rój zamczyski.

Dołączył: 2017-10-07
Punkty pomocy: 512

Panna nie jest na tyle dojrzała emocjonalnie, żeby wpaść na pytania, co u Ciebie. To nie jest problem młodych kobiet, ale ludzi w dzisiejszym świecie, często są nieobecni, zagonieni. Ja staram się eliminować takie jednostki z mojego życia prywatnego.

Jak złamać schemat Panny? Cierpliwością i powolną nauką. Jest szansa, że jej rodzicie nie okazywali sobie uczucia w ten sposób, że rozmawiali z matką często o swoim życiu; nieobecny ojciec; wpływ social mediów; cięższy okres w życiu twojej damy. Może to być wiele powodów, nieważne.

Panna coś mówi, ty odpowiadasz i wplatasz historię co ci się wydarzyło, nawiązując do rozmowy i opowiadasz w taki sposób, aby było o co pytać. Jak laska w zajarzy, aby o coś dopytać, odpowiadasz i uśmiechasz się i gładzisz jej rękę lub cokolwiek co może być formą nagrody.
Jak się spyta o co chodzi. Mówisz tak po prostu itd.

Brzmi mechanicznie? My ludzie jesteśmy małpkami, których mózg można lekko zaprogramować. Jak powtórzysz ten proces wielokrotnie (zmieniając nagrody) laska poczuje się doceniona i podświadomie będzie chciała uzyskiwać te bodźce emocje, które są przyjemne, więc będzie pytać o ciebie.

Mick
Portret użytkownika Mick
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 42
Miejscowość: Łódź

Dołączył: 2020-12-12
Punkty pomocy: 97

Zaangażowanie to nie jest coś co można tak do końca zaplanować czy kontrolować. Ono się pojawia z czasem. Czas spędzony razem zbliża ludzi nawet w relacji nie erotycznej. Dlatego tym że nie Widzisz zaangażowania w ogóle się nie martw. Ona może sama go nie zauważać skupiona na swojej osobie. Najczęściej zdajemy sobie sprawę z zaangażowania gdy zaczynamy tracić.

Większość osób ma jakieś mroczne elementy życia. Cześć opowiada i nich na lewo i prawo gwałcąc uszy słuchaczy a część trzyma w sobie, najczęściej nie rozliczając się z przeszłością. Tutaj ja akurat miałbym zastrzeżenie. Nie wiem czy chciałbym słuchać o czyichś przeżyciach. Nie wiem czy chciałbym leczyć. Ale ja jestem nastawiony tylko na seks. Swego czasu słuchałem żony, ona słuchała mnie. To nas zbliżyło co przyczyniło się do tego że żyjemy razem. Ale u kochanki nie zabardzo. Co prawda kochanka też mi coś czasem powie ale jest to lajtowe i nie wymaga wysiłku.

Pisałeś że był seks i też nie było łatwo. Może Twoja dziewczyna podchodzi pod Twierdzenie Marleya. Nie wiem. Puki co myślę że dobrze było by to ciągnąć, mniej się przejmować i patrzeć co z tego wychodzi Smile.

Od tysięcy lat, nam wszystkim zależy tylko na jednym. A Wam dziewczyny, to się ciągle podoba Wink.