Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

huka - blog

Portret użytkownika huka

Im się bardziej chce

Czerwiec ten burzowy, lepki i parny miesiąc, jest chyba najbardziej nasyconym napięciem, miesiącem w roku, nie tylko z powodu wyładowań atmosferycznych.

Portret użytkownika huka

Uwodzenie to przełamywanie oporów kobiety

Bardzo często jednym z głównych problemów panów chcących zapoznać pannę jest brak umiejętności przełamywania jej oporów. Jeśli człowiekowi brak zdolności przełamania bariery dziewczęcia, często zatrzymuje się na pierwszym, najbardziej prymitywnym etapie uwodzenia, pod tytułem: Z twarzy nie pykło pany. Z twarzy nie pykło…

Portret użytkownika huka

Uwodzicielski pojedynek Ross Jeffries kontra Heathcliff.

Ostatni temat, stworzony przez jednego z użytkowników, którego dziewczyna, przyznała się do bycia z 14 facetami, oraz opinia moda Kensei, pod wpisem Admina o redpill, iż tylko połączenie tych nurtów, naszego pua, redpill i jeszcze feminizmu, oddaje całą skomplikowaną sytuację, na tym specyficznym, damsko – męskim poletku, uczuciowym, zapłodniły moją wyobraźnie, popychając ją ku popełnieniu te

Portret użytkownika huka

Przez Wuja spisane dzieje, aby poznali ludzie, jakimi są stołeczne dziewczyny. Mądrym dla memoriału, głupim dla nauki, młodym

Ile jędrność i gibkość Twoją trzeba pani cenić, ten tylko się dowie, kto Cię utracił. Takie to myśli mogły zaprzątać głowę imć pana sławetnego Kamila M, gdy wspominał w samotni swej, czar dni przebiegłych u boku powabnej Oli. Białogłowa owa zawładnęła jego życiem osobistym na lat pięć z okładem.

Portret użytkownika huka

John Wayne znowu w siodle.

Postanowiłem napisać o naszych słodkich dziewczętach. O tym, jak trudne i w gruncie rzeczy smutne, mają bardzo często życie. Jak bardzo my panowie stanowimy sól, nadający smak potrawie zwanej życiem dziewczyny. One potrzebują facetów bardziej, niż my ich.

Portret użytkownika huka

Poddane Carla Gustafa Folke Hubertusa Bernadotte

,,Bez wątpienia są w Szwecji cztery godne podziwu rzeczy: wiele kamieni, a domy drewniane, wiele drewna a zimne kominki, wiele wody, a mało ryb, bardzo wiele niewiast, a mało dziewic."
Relacja Krzysztofa Warszewickiego, posła króla polskiego do Szwecji w 1582 roku.

Portret użytkownika huka

Podryw, z którego jestem najbardziej dumny. Gwiazda filmowa w mych ramionach.

Różne są powody, dla których ludzie czują dumę z udanego podrywu. Jedni są najbardziej dumni ze zdobycia najładniejszej z dotychczasowych dziewczyn, inni z poderwania panny, w której się zakochali. Dziś chciałem poświęcić kilka słów podrywowi, z którego ja jestem najbardziej dumny.

Subskrybuje zawartość