Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Adasmix - blog

PUA - chwała czy przekleństwo

W tym blogu zamierzam wystawić na światło dzienne wady i zalety podrywu. Przyznam szczerze,że czasami spotykają mnie przeróżne nie przyjemności związane z tym, że należę do społeczności podrywaczy. Jest też jednak wiele pozytywów i to one przeważają szalę. Plusem jest to, że ciągle otaczam się kobietami, mam mnóstwo koleżanek i nigdy na imprezach się nie nudzę.

Kolejny rok..

Witam, 2011 mamy już za pasem więc chciałbym wam pokrótce opowiedzieć jak minął mi poprzedni rok.

Ten rok znów obfitował w nowe znajomości, nowe dziewczyny i doznania. Jak tak sobie liczyłem to średnio co miesiąc domykałem KC inną laskę (pomijając to, że od pięciu miesięcy jestem w związku i przez ten czas już nie domknąłem żadnej oprócz tej mojej ;p)

Rok później..

Minął rok od naszego ostatniego spotkania sam na sam. Mowa o Sylwii, dziewczynie z blogu: http://www.podrywaj.org/moje_ost...

Wiem, pewnie powiecie mi, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, ale mam to gdzieś, Panta Rei, rzeka płynie.

Napisała do mnie parę dni temu czy mogłaby mnie odwiedzić w poniedziałek, bo już kiedyś mi to obiecała.

Koncertowo..

Ta sama kapela, ten sam klub, rok później.

Podsumowanie roku

Tak, moi mili jestem już z wami prawie rok. Muszę przyznać, że ten rok był jednym z lepszych, o ile nie najlepszym rokiem w moim życiu, przynajmniej tym, który pamiętam.

Być może jest tak dlatego ponieważ, głównie dzięki tej stronie zacząłem radzić sobie z kobietami i to głównie nimi się otaczałem.

Balety..

Wczoraj moja szkoła organizowała imprezę w pewnym modnym klubie, impreza była otwarta dla wszystkich, jednak było bardzo bezpiecznie, dresy może i były ale nikt się nie rzucał Laughing out loud.

Wbiłem punktualnie pod klub, godzine wcześniej wypiwszy browara z kolegą, tak "na odwage" bo i tańczyć nie potrafię Smile W autobusie nastawiałem sobie dobry nastrój, wprowadzałem się w stan podekscytowania,

Obce miasto..

Dziś pojechałem razem z formacją do której należę na wycieczkę do Krakowa. Po kilku godzinnym zwiedzaniu mieliśmy czas wolny na rynku, mnóstwo kobiet Laughing out loud. Szedłem z kumplem, byłem umówiony z kuzynką, która tam mieszka. Nie wiedziałem jak trafić na miejsce spotkania więc pytałem dziewczyn o drogę.

Subskrybuje zawartość