Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

misiekmin - blog

Portret użytkownika misiekmin

Niedźwiadek podrósł. Dla długodystansowców (związkowych).

Siemanko. Wracam tutaj na chwilę po dłuższej przerwie. Nauczyłem się tu jakiś czas temu bardzo wiele przydatnych rzeczy. Poznałem niezliczoną ilość dziewczyn, kobiet i wiedziałem jak nie dać wejść sobie na głowę. Wylądowałem w 5 letnim związku ze wzlotami i upadkami. Chcę podzielić się tym co czuję i na co wpadłem przez ten okres czasu.

Portret użytkownika misiekmin

młody niedźwiedź opisuje przemyślenia

Dawno mnie tutaj nie było, ze starej gwardii może mnie ktoś pamiętać. Loguję się tylko na chwilę, żeby podzielić się własnymi przemyśleniami, które teraz udostępniam na swoim blogu. 90% postów związanych z relacjami damsko-męskimi, więc każdemu polecam zajrzeć Wink Będzie pojawiać się dużo więcej artykułów, ale czekam na wieczorne natchnienia.

Portret użytkownika misiekmin

WOODSTOCK 2013

LUDZIE, masowe imprezy są najlepsze do działania, zróbmy największy tego typu wypad, na zajebistą imprezę, która jest raz do roku. Piszę to w blogu, bo są częściej czytane niż forum. Właśnie najlepsze wspomnienia zostają po takich wypadach ! Pisać w komentach kto się wybiera. Ja lece z krakowa. Tutaj macie filmik jak to wygląda od środka:
http://www.youtube.com/watch?v=G...

Portret użytkownika misiekmin

PLANOWANIE

Wielu ludzi, którzy się na ten temat wypowiada, twierdzi, że nie warto i tak coś pójdzie nie tak, kiedyś próbowałem, albo przejąłem postrzeganie o planach od innych prostych ludzi. Zabawne, większość społeczeństwa niby ma zarys tego co chciałaby robić w przyszłości, albo towarzyszy im od dzieciństwa jakiś cel. Nie spełniają tej NIEWYZNACZONEJ rzeczy, bo nie mają jej przed oczami.

Portret użytkownika misiekmin

2 Lata pracy z podrywaj

Witam wszystkich, jestem już w sumie długi czas na tym forum. Mam do niego ogromny sentyment. Zacząłem się interesować podrywaniem od 16 roku życia, po tym jak była-była-była-była robiła mi non stop huśtawki emocjonalne. Moja historia może być ciekawa, z drugiej strony może znudzić wszystkich pro puasów, którzy po paru miesiącach praktyki zaliczyli już 10 trójkącików z mamuśkami kolegów...

Portret użytkownika misiekmin

Dla romantyków :D

Tak sobie buszuję po necie i taki mały rarytasek wskoczył, koniec zaskakuje, polecam oglądnąć, daje do myślenia, mi się bardzo podobają takie filmiki. Ruscy też potrafią czasem coś dobrego skręcić. Parę rzeczy można z niego wykorzystać do uwodzenia, bo na pewno większość lasek chciałaby coś podobnego przeżyć, filmik w stylu księcia i białego rumaka.

Portret użytkownika misiekmin

Przyciąganie Lasek po doskonaleniu

Było parę wzmianek o tym, ale jakoś mnie to nie przekonało. Mowa tu o prawie przyciągania, wielu z was po przeczytaniu jakiejś techniki itp. Mówi, że albo działa, albo nie, tak naprawdę to zależy wszystko od Ciebie ! Najgłupsze rutyny mogą stać się w 100% trafne, jeśli w nie bardzo głęboko uwierzysz.

Subskrybuje zawartość