Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Niedźwiadek podrósł. Dla długodystansowców (związkowych).

Portret użytkownika misiekmin

Siemanko. Wracam tutaj na chwilę po dłuższej przerwie. Nauczyłem się tu jakiś czas temu bardzo wiele przydatnych rzeczy. Poznałem niezliczoną ilość dziewczyn, kobiet i wiedziałem jak nie dać wejść sobie na głowę. Wylądowałem w 5 letnim związku ze wzlotami i upadkami. Chcę podzielić się tym co czuję i na co wpadłem przez ten okres czasu.

To co powtarzasz, to wchodzi Ci w krew. Jeśli jesteś jednym z badboy`ów i zaliczasz laski hurtowo. Podbudowujesz sobie tym ego i potrzeba Ci co chwile sprawdzania siebie, czy aby na pewno jesteś dalej dobrym graczem będziesz mieć problem. Chodzi o to, że czasami niektórzy ludzie mają w sobie konflikt interesów w podświadomości. Chcieliby długoterminowych związków, ale potrzebują dużej ilości potwierdzeń czy są tak zajebiści jak sami uważają i jedna partnerka nie jest dla nich żadnym, wiarygodnym źródłem. Wystarczy zdać sobie z tego sprawę i już w sumie naturalnie zacznie się dojrzewać do naturalnej pewności siebie, a nie tej sztucznie pompowanej.

Prowadzenia związku nie nauczysz się na ulicy, ani od większości "najlepszych uwodzicieli". Tylko Ci, którzy są w długich relacjach, lub mają żony mogą być dobrymi autorytetami. Związek to ciągła, świadoma i ciężka praca jak dogadywać się z drugim człowiekiem. Niestety nie wystarczy wziąć numer i dobrze ruchać, choć seks potrafi podtrzymywać bardzo długo, w ch^j nieudane związki. Rada ode mnie? Na początku każdej poważniejszej relacji trzeba ogarnąć wspólny język/słownik. Każdy ma inne wartości, które są dla niego ważne i na tym polu powstaje wiele spięć. Np. Ty pod słowem miłość masz na myśli zrobienie Ci francuza w aucie w centrum handlowym, a ona chce chociaż raz w miesiącu anala, którego nawet nie proponujesz. Nigdy nie doszliście do porozumienia co dla kogo jest ważniejsze. (przykład z dupy, ale chciałem dać tylko zarys).

Ostatnią i chyba najbardziej powszechną sprawą jest motywacja w związku. Wielu z nas kiedy już chwyciło swoją zdobycz i pierd&olneło ją do swojej jaskini już nie chce myśleć nad wynalezieniem koła itp. Myślę, choć mogę się mylić, że takie osoby są w związku z kimś kto zabiera im energie. Najlepiej wiązać się z kimś kto ma pasję i może się z nami nią dzielić, oraz jest tak samo ciekawa naszej.

Pisał dla Was dawny gracz, który spakował wszystkie swoje rzeczy do samochodu i się wyprowadził. Właśnie minął 7 miesiąc i z dnia na dzień jestem coraz szczęśliwszy i świadomy. Ruszam spełniać marzenia i mam nadzieję, że coś Wam da ten wpis. Miłego.

Odpowiedzi

Yoo .. Masz już swój staż i

Yoo .. Masz już swój staż i powiedz mi co wynika z twoich obserwacji ? Co jest najważniejsze podczas związków ? Ja z Ons przerzucilem się na związek i jestem po raz pierwszy z kims dłużej.

Portret użytkownika lukas198820

Lepiej powiedz czemu ci sie

Lepiej powiedz czemu ci sie rozjebalo ale szczerze.Z tego wpisu wynika tyle że wiecznie badboya grac chciales i wyrywac nowe dupy w związku.Dodatkowo cala wiedze o zwiazku oparles o Uwo mentorow....Woodpecker.Powiem tylko to że masz miec swoje zycie i pasje jak w zwiazku jestes i bycie ciagle nierozgryzionym przez panne co daje szanse na dlugi zwiazek..Wszystko sie zmienia jak jestes Uwo lub PUa to zostaniesz sam.Jak wyciagniesz wnioski z Uwo podstawy i mentalność.Zrozumiesz o co biega, poznasz panne z która sie uzupełniacie ma to jakas szanse..