Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Akcje na festynach

9 posts / 0 new
Ostatni
kamaz
Nieobecny
Uwaga! Kasuje i edytuje swoje wpisy!!!
Wiek: 21
Miejscowość: tam

Dołączył: 2014-02-23
Punkty pomocy: 80
Akcje na festynach

Chciałem zapytać jak odpowiednio działać na festynach, chodzi mi to to, czy należy podrywać w taki sposób jak np. na ulicy, czy na typowej klubowej imprezie, chociaż w sumie też laski są nastawione na podryw na festynach, ale to raczej nie jest to samo co w klubach, no chyba że się mylę.

oon24
Nieobecny
Wiek: 26
Miejscowość: Trójmiasto

Dołączył: 2012-06-29
Punkty pomocy: 229

No myślę, że na festynie znacznie łatwiej niż w klubie a działasz po swojemu. Szkoda, że u nas takowych nie ma za bardzo.

"Kto próbuje przegrywa czasami, kto się poddaje przegrywa zawsze!"

kamaz
Nieobecny
Uwaga! Kasuje i edytuje swoje wpisy!!!
Wiek: 21
Miejscowość: tam

Dołączył: 2014-02-23
Punkty pomocy: 80

U mnie w ten okres jest od chuja tego w okolicach.

brudneskarpety
Portret użytkownika brudneskarpety
Nieobecny
Wiek: 23
Miejscowość: Łódź

Dołączył: 2014-02-21
Punkty pomocy: 1854

Zawsze lubiłem takie wiejskie festyny, czy dni takich mniejszych miasteczek Wink Dużo jest tam lasek nastawionych na niezobowiązującą znajomość, dużo jest zachlanych które łatwo zaciągnąć w pobliskie krzaczki. Działaj tam twardo, bez zbędnego pierdolenia jak wyczujesz że laska jest chętna to nie wahaj się za długo z propozycjami, a jak wyczujesz że nic z tego nie będzie to leć dalej. Jeśli zależy ci na bzykanku w krzakach oczywiście ;p Takie wiejskie festyny to chyba najłatwiejsze miejsce gdzie można podymać. Oprócz burdelu.

kamaz
Nieobecny
Uwaga! Kasuje i edytuje swoje wpisy!!!
Wiek: 21
Miejscowość: tam

Dołączył: 2014-02-23
Punkty pomocy: 80

Dzięki, w sumie wiedziałem, że zabierzesz głos w tej sprawie i nie zawiodłem się Laughing out loud.

Góral24
Nieobecny
Wiek: 24
Miejscowość: Brenna

Dołączył: 2012-07-30
Punkty pomocy: 150

Schemat na festynach jest dość prosty. Można podbijać do już tańczących (często np. 2 laski tańczą razem, przydaje się jakiś kumpel do tej drugiej), albo po prostu podchodzić i potem wyciągać na parkiet.

Zagadujesz prostym: skąd przyjechałaś czy coś, potem wyciągasz na parkiet, jak jest przerwa w graniu to idziesz na spacer i domykasz KC, a potem to już zależy jak Ci poszło Laughing out loud

Uwielbiam festyny Laughing out loud

zivetar
Portret użytkownika zivetar
Nieobecny
Wiek: 2X
Miejscowość: WLKP.

Dołączył: 2014-03-15
Punkty pomocy: 795

Podobno tył remizy to najlepszy afrodyzjak, także nie ma co rozkminiać!

kamaz
Nieobecny
Uwaga! Kasuje i edytuje swoje wpisy!!!
Wiek: 21
Miejscowość: tam

Dołączył: 2014-02-23
Punkty pomocy: 80

Jakis dowcipniś minusy rozdaje.

Betelgeza
Nieobecny
Wiek: 20
Miejscowość: *

Dołączył: 2013-05-08
Punkty pomocy: 125

Strasne. Smile