Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Spotkanie byłej

10 posts / 0 new
Ostatni
Grzesio123
Nieobecny
Wiek: 30
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2014-03-24
Punkty pomocy: 0
Spotkanie byłej

Opowiem krótko. Na drugim spotkaniu z koleżanką przypadkiem natknęliśmy się na moją byłą. Przypadek ten nie był zbyt miły, zaczęła się na mnie drzeć, wypominać itp. Koleżanka widząc zaistniałą sytuacje odeszła parę metrów dalej pisząc sms'a. Nawet nie macie pojęcia jaki czułem się zażenowany, jak mi było wstyd. Odwiozłem ją do domu, spytała kiedy i jak się rozstaliśmy. Nie kłamałem, więc jej opowiedziałem wszystko, a najgorsze to kiedy ze sobą zerwaliśmy 4 tyg temu. Na koniec dodam że już wcześniej zaplanowaliśmy następne spotkanie. Napisałem sms'a z pytaniem czy dalej jest to aktualne. Odpisała że się zraziła i nie chce na siłę. Teraz moje pytanie czy są jeszcze jakieś szanse aby to naprawić? W końcu to tylko była co mnie z nią nic nie łączy. Osobiście chciałbym, ponieważ że jest taka tajemnicza. Bardzo ciekawi mnie jej osoba.

Pozdrawiam

Paolo88
Nieobecny
Wiek: 29
Miejscowość: niedaleko

Dołączył: 2013-10-04
Punkty pomocy: 545

Zrazić to się mogła do Twojej byłej a nie do Ciebie, z takim rozumowaniem jak Twojej koleżanki to każda by się zrażała widząc byłą swojego chłopaka. Może Twoja osoba jej nie spasowała i szuka pretekstu, żeby się oddalić a Ty już na nią napalony myślisz, że to przez Twoją ex

Z pewnymi rzeczami powinno się postępować jak z chwastem... jak nie wytniesz go za wczasu, zniszczy Ci cały ogródek
"Piękne kobiety nie są dla ludzi leniwych" Gracjan

Kolosik
Nieobecny
pisze blogi analne... "całkiem do dupy"
Wiek: 19
Miejscowość: Zamość

Dołączył: 2012-08-16
Punkty pomocy: 418

Odpuść ją. Napisz że rozumiesz i sam postąpiłbyś tak samo, ale już więcej z nią nie rozmawiaj !
Dopiero po jakimś czasie spróbuj odświeżyć znajomość.

Powodzenia Smile

ZeusS
Portret użytkownika ZeusS
Nieobecny
Ta osoba pomogła w składce na serwer
Wiek: 23
Miejscowość: -

Dołączył: 2014-03-11
Punkty pomocy: 284

Być może coś sobie wyobraziła. Nie wiemy co do Ciebie była wykrzykiwała i za co miała do Ciebie żal. Musisz z nią porozmawiać na ten temat.

Bo również nie rozumiem dlaczego miała się akurat do Ciebie zrazić. Raczej do Twojej byłej. Chyba, że zraziło ją to, że się zadawałeś z taką panną.

"Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili, pokaż że się mylili, nie czekaj ani chwili dłużej"

TYAB
Portret użytkownika TYAB
Nieobecny
Ta osoba pomogła w składce na serwer
Płeć: mężczyzna
Wiek: 30+
Miejscowość: Cała Polska

Dołączył: 2013-10-17
Punkty pomocy: 1942

Nie mów że stałeś jak pizda i sluchales tego co krzyczy. Było wziąć pannę za rekę i minąć tego oszołoma bez zatrzymywania sie.

Dam Ci do myślenia

Normalny
Nieobecny
Wiek: 22
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2014-03-24
Punkty pomocy: 198

Mogła zrazić się do Ciebie o to, że nie potrafiłeś zapanować nad swoją byłą, dałeś na siebie nakrzyczeć, pokazałeś brak umiejętności w tym obszarze. Wyszedłeś na pizdę, dziewczyna delikatnie Ci to później przekazała.

baudelaire
Portret użytkownika baudelaire
Nieobecny
Zasłużony
WtajemniczonyTa osoba pomogła w składce na serwer
Wiek: 41
Miejscowość: południe

Dołączył: 2010-10-03
Punkty pomocy: 4744

Trzeba bylo powiedziec ze nie znasz tej panny ale slyszales ze powypuszczali wariatow ze szpitali i obrocic w zart.

Żeby zdobyć Kobietę, musisz być gotowy Ją stracić.

PUA:
http://m.youtube.com/watch?v=BRw...

TYAB
Portret użytkownika TYAB
Nieobecny
Ta osoba pomogła w składce na serwer
Płeć: mężczyzna
Wiek: 30+
Miejscowość: Cała Polska

Dołączył: 2013-10-17
Punkty pomocy: 1942

Ale ona wydzierała się o co? Bo nie chce mi się wierzyć, że bezpodstawnie.

Dam Ci do myślenia

kokoskop
Nieobecny
Starszy moderator
Ta osoba pomogła w składce na serwer
Wiek: 00
Miejscowość: Jelenia Góra

Dołączył: 2009-11-30
Punkty pomocy: 2632

po 4 tyg. Facet nie powinien się umawiać z dziewczynami, on powinien płakać w samotności i prosić byłą o powrót. To pewnie ją tak zabolało.

Kobiety dojrzewają do 10 roku życia, potem rosną już im tylko cycki