W piątek pisałem z moja dziewczyną na facebooku, kiedy ona nagle rzuciła że nie znamy się i powinniśmy zostać przyjaciółmi aby lepiej sie poznać. Postąpiłem jak mężczyzna i odmówiłem tej przyjaźni hahaha. Chodziłem z nią miesiąc faktycznie szybko zaczęliśmy ze sobą chodzić (od czasu poznania) spotykaliśmy się i codziennie pisaliśmy ze sobą. W dodatku zerwała na facebooku (dziecinada) wcześniej zrobiła tez taką akcje że bez mojej wiedzy poszła na dyskotekę. Wczoraj napisała mi że popełniła błąd i chce do mnie wrócić że była głupia przeprasza wcześniej nie miała chłopaka tak na poważnie że jednak czuje cos do mnie i prosi o szanse.I teraz myślę z jednej strony każdy może popełnić błąd a z drugiej wakacje mam (klasa maturalna) dupeczki wolność sex na plazy;). I to mnie stawia w kropce co o tym sądzicie ?
Całowaliście się? Był seks?
Ładnie zrobiłeś, że olałeś jej przyjacielskie zaloty, ale teraz ona chce to trochę sprawdzić.
Daj jej pożebrać parę dni (odpisuj, ale dość chłodno i nie wdawaj się w długie dyskusje), jak zacznie jakieś konkrety mówić (nie w stylu chcę wrócić ale chce się spotkać, zobaczyć Cię itd.) to pójdź a potem zaproś do siebie na film i winko i co tam jeszcze chcesz.
Jak się postara i Ci się spodoba, no to fajnie, jak nie, to też spoko - niech spada
I, błagam, daj sobie spokój z podpisem Moim celem nie jest zostać uwodzicielem, moim celem jest zostać arcymistrzem uwodzenia!, bo jest niesamowicie chujowy
90% of a woman's emotional problems stem from feeling unloved. [D.Deida]
baby potrafią cuda ze swoim deklem robić... [gen]
Skuteczność kosztem swobody? [Vimes]
Blog ANDREW
jasne że zrobię po swojemu chce tylko wiedzieć jakie są wasze opinie.
Nie odpowiedziałeś na pytanie kolegi 008. A Twoje milczenie jest bardzo wymowne.
"Miej jaja by mówić i ROBIĆ to na co masz ochotę"
Sam musisz określić czego teraz chcesz od życia- czy poważnej relacji czy wolności i szaleństwa.
A z tą dziewczyną daj jej powalczyć o siebie i zobacz jak to sie wszystko dalej potoczy
Życie to fala podjętych działań w oceanie możliwości.
Tylko ,żeby nie zaczął sie zachowywać jak baba gdy ona będzie "walczyła" o niego. On będzie wkońcu robił jej ST, a ona zacznie studiować Podrywaj.org
Taki z Ciebie uwodziciel a jesteś niezdecydowany jak baba, to my mamy zdecydować czy Ty się z nią zejdziesz czy nie?
"wcześniej zrobiła tez taką akcje że bez mojej wiedzy poszła na dyskotekę." też bym Ci zasadził kopa w dupsko jakbyś chciał udawać moją matkę czy ojca.
Strzelam że jego dziewczyna nie ma więcej niż 15 lat, typowo gimbusiarska akcja. Seks w tym wieku? Hahahaha.