Witam otóż mam pytanie głupie i na pewno nie do tego działu ale dobra nie opierdalajcie mnie za to. Także kiedy zakładamy prezerwatywę, napletek ma być ściągnięty tylko za żołądź? czy kiedy mogę jeszcze ściągnąć w dół naskórek to mam to zrobić i dopiero wtedy założyć prezerwatywę? z góry dzięki za odp. i sorka że tutaj umieszczam taki temat wybaczcie Panowie.
Jak dasz radę jeszcze ściągnąć to ściągaj.
Czasami lepiej sie nie odezwac i wydać się głupim, niż się odezwać i rozwiac wszelkie wątpliwości"
Ok ale jeśli daję radę jeszcze go ściągnąć ale wraca on sam pod żołądź to wtedy też? bo jeśli założę prezerwatywę nie podwinie się ona wtedy go góry razem z naskórkiem? dzięki za normalną odpowiedź pozdrawiam to moje ostatnie pytanie.
przetestuj jak u ciebie
Pytanie coachingowe:
Jeżeli masz problemy z kobietami, odpowiedz sobie SZCZERZE na jedno pytanie:
Czy gdybyś był kobietą i taki chłopak jak ty podszedłby do ciebie, to czy chciałabyś z nim być?
Jeśli nie masz stulejki w stopniu, że napletek Ci się zsuwa z żołędzia ale pod nim powoduje ucisk to po nałożeniu gumki skóra powinna być naciągnięta i nie robić tzw. pierścienia. Poćwicz w domu i załóż podczas wzwodu gumkę to zobaczysz czy nic Cię nie gniecie, zsuwa się itd.
Czasami lepiej sie nie odezwac i wydać się głupim, niż się odezwać i rozwiac wszelkie wątpliwości"