Witajcie,
temat o tym co mówić i jak mówić podczas seksu.
Typy, zwroty, rodzaje słów, tekstów, komplementów.
Dosłowne przykłady pobudzające jeszcze bardziej jej wyobraźnie.
Na przykład:
"Czuję Cię na całym ciele"
"Twój pot jest słodki" - mocne wiem 
teraz już nic więcej do głowy mi nie przyjdzie.
Chodzi po prostu o to, żeby słowami podczas seksu wzmagać jej podniecenie.
P.S. Jak to jest, kiedy do dziewczyny można się zwracać brutalniej, bardziej ostro, kiedy to wyczuć i jak. Z tego co wiem dużo dziewczyn lubi takiego "brutala" tylko jak i kiedy to wyczuć.
Z tym brutalem radzę uważać... kiedyś dziewczynie tak przylałem ręką po dupsku, aż się na mnie wkurwiła i było po zabawie
No co? poniosło mnie trochę, nie? No a że ręka się na czerwono odbiła...bywa... jak prezerwatywa 
Pozzzdrówka!
COOL AS ICE - ICE-COOL!
"I think the most important thing is to be happy with yourself beacause if you're not happy with yourself you can't be happy with somebody else." - Solarstone-Greenlight (Original Mix)
Dziwkami i sukami też nie rzucaj zbyt często, bo efekt jest odwrotny od zamierzonego
Nie myś, tylko działaj!
oh, ja, ja, genau, schleckt die Eichel....
________________________________________________________________
"Szczęście to łza, którą się otarło i uśmiech, który się wywołało."
Maxence van der Meersch
"ŻYCIE NALEŻY PRZEŻYĆ TAK, ŻEBY WSTYD BYŁO OPOWIADAĆ, ALE MIŁO WSPOMINAĆ"
jebuem
Schnella schnella !
Lepiej się skup na tym, żeby to ona krzyczała "mamusiu ratuj!!!"
Żeby zdobyć Kobietę, musisz być gotowy Ją stracić.
PUA:
http://m.youtube.com/watch?v=BRw...
Czuje sie jak w niebie,
jest Cudownie,
jesteś niesamowita, wspaniała bla bla bla.. mówisz to co czujesz
mówisz powoli,niskim głosem, patrząc w oczy lub szepcząc do ucha nie spieszysz sie z niczym, chillout, robisz wszystko naturalnie, nic na pokaz, weź ją na górę i powiedz niech Cie zerżnie/zgwałci bo marzysz o tym, robisz i mówisz to na co masz ochote, poprostu
oczywiscie nie zapominając że to cały czas świetna zabawa a nie jakiś sprawdzian do zaliczenia z wuefu na ocene
sprośne i niecenzuralne słowa też są porządane ale lepiej spasować jeżeli to początki znajomości bardzo łatwo przekroczyć granice o ktorej nie mamy nawet pojęcia dokąd sięga
Ciężko jest lekko żyć...
Nie skupiaj sie na tym co mowic tylko na calowaniu, pieszczeniu piersi, szyji, ramion.
W trakcie musisz być jak Cichy.
Wiesz kto to jest Cichy?
Taki koleś co dużo robi, a mało mówi ..ha,ha
Żyje się tylko raz...większość ludzi nawet tego nie robi...
Rozmawiać to możesz podczas gry wstępnej, ale podczas seksu języka powinieneś używać zupełnie inaczej - tak, aby przynajmmiej na chwilę straciła kontrolę nad sobą (wbijając ci swoje pazury w ręce czy plecy)!
Kazda chyba lubi klaspsy i szarpanie za wlosy jak ja walisz od tylu lub na boku. Mozesz tez ja chwycic za gardlo lub kark tak zeby czula sie zdominowana. Co do slow to spotykam sie z laska ktora lubi jak ja bluzgam i traktuje jak szmate. Jedne to lubia inne wola delikatny wolny sexik.
Pzdr
Ha ja śpiewam 18 wieczny hymn mongolski...
a tak szczerze to nic nie mówię całuję gryzę pieszcze ustami
Po co chcesz coś mówić? Jak mi partner zaczyna coś mówić to mam ochotę powiedzieć żeby zamknął mordę i wziął się do roboty zamiast tyle paplać
Dużo mówić nie musisz, wystarczy np: Teraz chcę Cię uświadomić na jaki rodzaj seksu zasługuje taka kobieta jak Ty, oddaj się chwili i emocjom....
A ty sobie działasz i tylko czekasz na moment w którym ona zacznie krzyczeć
OOOOO TAAAAAAAAAAKKKKK UWIEEEELBIAMMM TO.....
PROSZE CIĘ PRZESTAŃ JUUUUŻŻŻ
KRĘEEECI MI SIĘ W GŁOWIE I MNIE MDLI....
Mało mówisz dużo robisz...
Raz tak, a raz inaczej, żeby kobietę zaskakiwać
Można na chwilkę zatrzymac się w kobiecie, następuje chwila ciszy.. Ona patrzy się na Ciebie z pytającym wzrokiem "co jest grane", a Ty patrzysz jej prosto w oczy i mówisz coś fajnego hmm np. " jesteś wyjątkowa", "uwielbiam z Tobą się kochać".. bla bla.
uważam że słowa też są ważne podczas seksu.
Kobiety rozpamiętują stosunek, słowa, teksty. Więc warto zostawić jej coś w głowie poza dobrym finiszem
Nam się wyostrza słuch podczas seksu. Wynika to z czasów dawnych, gdzie kopulując z samcem on oddany był robieniu potomstwa a kobiecie wyostrzony słuch pozwalał zareagować gdy ktoś zbliżał się do jamy ( podobno naukowo potwierdzone).
Panowie słowa są ważne. Naturalnie nie chodzi o walenie stosu durnych słodkich komplementów ani poematów ale gdybym nie usłyszała nic miłego, romantycznego i seksownego podczas stosunku to czułabym się dziwnie.
Czemu taka jesteś?
- Jaka?
- Taka cholernie wrażliwa albo cholernie obojętna?
- Bo jestem cholernie inna niż te dziewczyny, które znasz.
Działaj słodko