Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Zaplątałem się w tym wszystkim i potrzebuję rad.

10 posts / 0 new
Ostatni
Moddy
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: Bydgoszcz

Dołączył: 2012-02-14
Punkty pomocy: 4
Zaplątałem się w tym wszystkim i potrzebuję rad.

Forum czytam już od dwóch miesięcy i moje życie diametralnie zmieniło się na lepsze. Zarejestrować postanowiłem się dopiero wczoraj i dziękuję ludziom którzy dali mi te dwa lajki dzięki którym mogę napisać mój problem który potrzebuje rozwiązania.

Sprawa wygląda tak. Około miesiąc temu poznałem dwie przemiłe studentki. Oby dwie bardzo mi się podobały aczkolwiek jedna jednak była lepsza. Cała sytuacja działa się na imprezie. Ja zająłem się tą lepszą a kumpel tą drugą. Przegadaliśmy całą imprezę była naprawdę w porządku. Z racji, że była to moja pierwsza próba wcielenia nowych zasad w życie dałem plamę w niektórych sprawach. Dostawałem jasne sygnały zainteresowania ale ja niestety nic nie zrobiłem. Na koniec po prosiłem o nr i się pożegnaliśmy. Na drugi dzień napisałem sms odnośnie naszego wczorajszego dnia i mieliśmy pewien wspólny temat który mieliśmy wcielić w życie. Nawiązałem do niego w sms żebyśmy się spotkali żeby to wykonać. Nie otrzymałem odpowiedzi. Na drugi dzień spróbowałem zadzwonić cisza. Mówię sobie trudno. Była naprawdę fajna ale to dopiero początek mojej drogi muszę się wiele nauczyć jeszcze. Oczywiście dalej działałem na innych frontach założyłem fejsa (jakoś wcześniej mi nie był potrzebny) No i postanowiłem zaprosić tą drugą studentkę co z kumplem bardziej gadała do znajomych. Jakoś tak wyszło że zaczęliśmy gadać ze sobą i było i całkiem to wszystko się powoli rozkręcało. Przyszedł moment w którym umówiliśmy się na wspólną imprezę no i oczywiście przyszła z moim poprzednim targetem który naprawdę wizualnie na mnie działa. Ale mówię sobie w duchu, ona Cie olała wieć miej wyjebane zajmij się tą drugą. No i wcieliłem plany w rzeczywistość fajnie się bawiliśmy tańczyliśmy było nawet małe kino ale w końcu przyszedł taki moment że zostałem z moim poprzednim celem sam na sam. Jakoś sobie gadaliśmy i ona mówi że może chodź usiądziesz tu ze mną no ja mówię okej nawet Cie mogę trochę ogrzać (bo było jej zimno) I jakoś tak się sprawy potoczyły, że ją pocałowałem. Wydaję mi się że było fajnie. Po chwili wszyscy wrócili w tym koleżanka z którą się wcześniej bawiłem ale na szczęście uratowała mnie rodzina po przez telefon że muszę wracać bo wyjeżdzamy na ferie. Pożegnałem się i wyszedłem z klubu. Teraz jestem za granicą więc postanowiłem napisać do dziewczyny którą pocałowałem na fejsie i trochę pogadać a przy okazji umówić się na jakieś spotkanie.

I tu powstaję cały problem. Bo po mimo że wszystko szło tak dobrze ona znowu wydaję się jakby niedostępna i nie bardzo wiem jak ją ugryźć żeby ją tak zainteresować żeby ciągle o mnie myślała. Więc postanowiłem rozegrać spontanicznego i powiedziałem jej żeby zarezerwowała sobie cały piątek wzieła łyżwy a dalej zobaczy. Generalnie chcę ją zabrać do Trójmiasta mieszkamy około 160km od więc wydaję mi się że jest to całkiem spontaniczny i ciekawy pomysł z tym, że właśnie tu powstaje moje pytanie czy nie przesadzam? I czy jest to fajny pomysł? A najbardziej gryzie mnie fakt że tak naprawdę jak z nią gadam przez internet to mnie wkurwia tą niedostępnością i aż mi się całego wyjazdu odechciało! Tak naprawdę niewiem czy jest warta czegoś takiego i czy to ma w ogóle sens. Jednak nie chce się poddać i chce udowodnić sobie że jestem w stanie ugryźć każdy typ dziewczyny.

Z tym że jest jeszcze jeden problem ciągle jest ta druga studentka i są to najlepsze przyjaciółki jej teraz nie ma ale też mi się podoba i przynajmniej nie zgrywa niedostępnej. Jeste z nią umówiony na film po powrocie i tak się zastanawiam czy wyjazd z panną do Sopotu nie zepsuję mi wrazie czego filmu z drugą.

Wiem że pogmatwana sprawa ale jak komuś chcce się to przeczytać i dać jakieś dobre rady bądź napisać jak zjebałem wiele spraw będę wdzięczny.

Pozdrawiam wszystkich!

Misha91
Portret użytkownika Misha91
Nieobecny
Wiek: 22
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2011-10-05
Punkty pomocy: 34

Ta pierwsza ewidentnie stosuje Ci Push and Pull. Zastosowałbym na niej chłodnik, niech się sama do Ciebie odezwie. W międzyczasie mógłbyś właśnie spotkać się z tą drugą. Jak dobrze pokierujesz to możesz dużo ugrać na spotkaniu, chociaż nie zabierałbym jej do kina na film,powinieneś spotkać się z nią tak by porozmawiać ,zainteresować ją swoją osobą, dużo dotyku ,EC itp. Mam nadzieję ,że choć trochę pomogłem.
Pozdrawiam

Możesz Wszystko !

Moddy
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: Bydgoszcz

Dołączył: 2012-02-14
Punkty pomocy: 4

Może i masz rację z tym push % pull. Hmm sam nie wiem. Tylko ciężko właśnie w tym momencie zastosować chłodnik jak się już z nią umówiłem się na ten piątek. Dlatego nie wiem czy odwołać całe spotkanie? A o do drugiej to nie idziemy do kina tylko ona wpada do mnie Laughing out loud Czekam na kolejne rady Wink

rocker
Portret użytkownika rocker
Nieobecny
Wiek: 20
Miejscowość: Szczecin

Dołączył: 2011-11-22
Punkty pomocy: 34

Skoro jesteś nowy, to wciel kolejną zasadę: Nie jest Ci ona do niczego potrzebna czy niezbędna w życiu. A co za tym idzie nie potrzebujesz jej opinii, ani tego czy ona o Tobie myśli czy nie.

Pozdrawiam

Zwycięzcą się jest, wygranym się bywa.

heqs
Portret użytkownika heqs
Nieobecny
Ta osoba pomogła w składce na serwer
Wiek: 18
Miejscowość: NS

Dołączył: 2011-07-16
Punkty pomocy: 56

"Na koniec po prosiłem o nr i się pożegnaliśmy. Na drugi dzień napisałem sms odnośnie naszego wczorajszego dnia i mieliśmy pewien wspólny temat który mieliśmy wcielić w życie. Nawiązałem do niego w sms żebyśmy się spotkali żeby to wykonać. Nie otrzymałem odpowiedzi. Na drugi dzień spróbowałem zadzwonić cisza. "

O numer nie PROSI się kobiety Smile

Nie pisz z nimi sms, fb. <---!!!

Mogłeś troche poczekać ze skontaktowaniem się z nią, po tej imprezie. Tak ze 3 dni.

Rzuciłem wszystko, zostawiłem w tyle , Inny świat blisko, będzie za chwile...

dickinson
Portret użytkownika dickinson
Nieobecny
Wiek: 22
Miejscowość: Miejscowośc

Dołączył: 2011-05-10
Punkty pomocy: 1208

wypowiedz rocker'a mi się podoba. To jest to co trzeba sobie usadowić w bani, zrozumieć i się tego trzymać w relacjach z kobietami. Jeśli będziesz się spinał i rozkminiał to nie bedzie sukcesów, musisz wyluzować i kobieta nie może być niezbędna, dasz sobie radę bez niej.
Co do sytuacji? Tylko się z nią pocałowałeś na zabawie i wyjechałeś, a teraz przez neta próbujesz coś ugrać. Owszem jakiś kontakt warto utrzymać ale delikatny, a nie pisać ciągle. Ja bym się w tej sytuacji nie odzywał, tylko przed przyjazdem zadzwonił i sie umówił.
Wycieczka do trójmiasta i łyżwy? w porządku, ale pamiętaj o dalszym dążeniu do pocałunków - pierwszy już był, kolejne muszą być na porządku dziennym

Cenna rada : Nie naciskaj !

Moddy
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: Bydgoszcz

Dołączył: 2012-02-14
Punkty pomocy: 4

No dobra. Ale co myślicie o tym Trójmieście? Warto w to brnąć? Czy to jest w ogóle ciekawy pomysł?

P.S Dzięki za zainteresowanie.

rocker
Portret użytkownika rocker
Nieobecny
Wiek: 20
Miejscowość: Szczecin

Dołączył: 2011-11-22
Punkty pomocy: 34

No dobra, wszystko co jest Ci potrzebne zawarłem w pierwszym poście, ale trochę to sprecyzuje. Widzisz to jest nieważne czy to jest ciekawy czy nieciekawy pomysł. Ważne jest to, że to Twój pomysł i że poświęcasz swój czas na tą dziewczynę.

Jeżeli chcesz ją zabrać, to po prostu powiedz, że chcesz się wybrać to Trójmiasta i czy nie zechciałaby Ci towarzyszyć. Ot tak, po koleżeńsku. Zgodzi się to git, nie zgodzi jeszcze lepiej, bo po tracić czas na kogoś kto nie jest zainteresowany.

A teraz sprawa druga ważniejsza - ustal sobie cel tej relacji. (bo tu kręcisz z jedną, tu z drugą, nie wiadomo o co chodzi)

Zwycięzcą się jest, wygranym się bywa.

Moddy
Nieobecny
Wiek: 19
Miejscowość: Bydgoszcz

Dołączył: 2012-02-14
Punkty pomocy: 4

Generalnie chodzi o dobrą zabawę Smile I poznawanie jak największej ilości kobiet przy czym nie zrażając ich do siebie wręcz przeciwnie przyciągać aczkolwiek nie koniecznie na nic poważnego. Taki jest mój cel. Generalnie umówieni już jesteśmy ale chce jej powiedzieć w Sopocie że jesteśmy w spocie xD To ma być taki spontan coś innego czego raczej normalnie się nie robi ot tak. Smile

niuniek280186
Nieobecny
Wiek: 25
Miejscowość: łomża

Dołączył: 2011-08-30
Punkty pomocy: 31

Ja bym wogóle się do niej nie odzywal jak jestes na wyjezdzie. Wracasz, dzwonisz umawiasz sie i dobrze sie bawisz.