Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Ubiór na podpisanie umowy o pracę

4 posts / 0 new
Ostatni
nazar
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 27
Miejscowość: Zielona Góra

Dołączył: 2017-01-15
Punkty pomocy: 9
Ubiór na podpisanie umowy o pracę

Mam mały problem: W firmie (duże korpo) do której się dostałem mam pojutrze iść na podpisanie umowy. W firmie obowiązuje styl tzw. smart casual. Czyli jakaś biała koszula, materiałowe spodnie itp. Na rozmowę kwalifikacyjną byłem ubrany bardzo elegancko, jednak nie mam pojęcia jak pójść na podpisanie umowy. Zastanawiam się po prostu nad zwykłą koszulą, jeansami i czystymi, schludnymi adidasami. Mam w ten sam dzień badania lekarskie więc strój formalny nieco przeszkadzałby mi w rozbieraniu przy badaniach. Czy tak wypada, czy jednak koniecznością jest biała koszula i eleganckie buty ?

Evolve
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 22
Miejscowość: Zielona Góra

Dołączył: 2019-02-24
Punkty pomocy: 67

First impression lasts, więc lepiej żeby ludzie z początku zapamiętali Cię jako eleganxkiego, schludnego faceta, a nie luzaka w sneakersach. Przecież zawsze możesz albo wrócić do mieszkania i się przebrać, albo wziąć ze sobą koszulkę z butami do auta

The only time success comes before work is in the dictionary.

CiasteczkowyPotwór
Portret użytkownika CiasteczkowyPotwór
Nieobecny
Wiek: 25
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2017-09-09
Punkty pomocy: 234

Sprawa jest prosta.
W zależności od miejsca pracy obowiązuje różny ubiór. Smart casual to nie koniecznie tylko białą koszula.To może być nawet marynarka sportowa z ładnym polo albo t-shirtem.
Najprościej Jeansy, pasek w kolorze butów. Koszula wpuszczona w jeansy i broń może slim fit, najlepiej regular. Nie musi być biała. Ja mam w szafie białą (prawie wcale nie noszę) błękitną i czarną (z głądkich to podstawa).
Jest zasada, że lepiej ubrać się za dobrze niż za słabo ale pamiętaj, że nie chcesz być sztywniakiem. Zatem powyższy zestaw wystarczy. Obserwuj jak inni się ubierają na podobnym szczeblu co Ty i się wpasuj. Z czasem zobaczysz na ile możesz sobie pozwolić.
Znając życie panowie będą bardziej swobodnie podchodzić do tematu niż panie i skończy się na koszulach w krate i trampkach. Smile

sexToGrzech
Portret użytkownika sexToGrzech
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 26
Miejscowość: Katowice

Dołączył: 2021-11-25
Punkty pomocy: 38

czemu nie slim fit? nikt nawet tego nei zauważy, a jak ma fajną sylwetke to w slim fit bedzie wygladal 100 razy lepiej.

jak jest ulany to wiadomo regular