Witajcie.
Ostatnio poznałem wstydliwą kobietę(kolejną), i zaprosiła Mnie na Swoje 18-ste urodziny które są niebawem. Ciężko Mi wymyślić coś oryginalnego co będzie o Mnie przypominać jej;) Macie jakieś pomysły ?
Pozdrawiam 
Treść segmentu typu Forum jest zbyt krótka. Minimalna liczba słów to 50.Treść segmentu typu Forum jest zbyt krótka. Minimalna liczba słów to 50.Treść segmentu typu Forum jest zbyt krótka. Minimalna liczba słów to 50.
Pluszowe kajdanki, opaska na oczy i mały pejcz - takie zestawy są i nie żartuje teraz, to nie drogie nie jest, wystarczy poszukasz i to nie w internecie, u mnie na taka ' wstydliwa ' zadzialalo w taki sposob ze kiedy jej to wreczalem to miala banana, i wspominala o tym do konca do konca dnia;) oczywiscie to podzialala o ile seks miales z ta kobieta, to Jej to na luzie mozesz kupic, a jesli nie do konca, to tez mozesz kupic jesli jest " gorąco " miedzy wami, a jesli i to nie to masz gorszy przejeb czyli jest ona zwykla kolezanka, to kup jakies pol litra orzechówki, albo Finlandii bodajze czerwona porzeczka, smakowa, bez popity przejdzie jak orzechowa, styknie jak na taka relacje
Edycja.
- a co jeśli pewnego dnia będę musiał odejść, Puchatku? ...
- to wypierdalaj !!!
Klapki z penisem.
"pierdol to i rob swoje, a jak jestes nieszczesliwy to cos zmien.
ten ktory jest ciagle szczesliwy musi się często zmieniać." - skaut
Atakuj w wspomnienia albo emocje. Zależy, kim jest dla ciebie ta kobieta. Jeśli był seks albo przynajmniej się całowaliście, kajdanki, opaska na oczy czy krawat do przewiązywania rączek z jakimś winkiem i karteczką że może zostać wypite tylko w twoim towarzystwie będzie zajebistym pomysłem. Jeśli jest już po seksie a zależy ci na jakiejś większej relacji - zrób jej album ze wspólnymi zdjęciami albo tablicę korkową z nimi
W gruncie rzeczy, ludzie nie powinni uczyć się tego jak prowadzić biznes, podrywać dziewczyny czy zarządzać ludźmi, ale tego jak tworzyć, podkreślać i wykorzystywać autorytet, bo cała reszta to tylko jego przejawy.
Stoinieopada napisal, ze 'poznal', wiec nie wydaje mi sie, zeby bylo cos wiecej, lecz moge tez sie myslic. Osobiscie najbardziej ze swojej 18 tki bryloczek od chlopaka, ktory mi sie podobal. Kup jej cos co bedzie mogla nosic przy sobie: bransoletka, kolczyki, bryloczek moze perfumy (jesli masz przeznaczony wieksza ilosc pieniedzy), albo nawet jakies ladne koronkowe majtki (zalezy na jakim etapie jestescie) wtedy na bank bedzie o Tobie pamietala patrzac badz czujac to co od Ciebie dostala
To tak jak z zapachem skoszonej trawy, ktora kojarzy sie z latem, połącz ktorys ze zmyslow z prezentem.
.
Nie lubie takich tematów.
Poznałeś wstydliwą kobietę, to raczej kapćie w kształcie penisa odpadają. Za niedługo zbliża się moja osiemnastka i jak ktoś mi przyniesie prezent z sexshopu to wyjde tam z ciała pewnie..
Pomyśl co może lubić, może dobra książka? Spróbuj zgadać się z kilkoma osobami i kupcie coś droższego niż prezent do 20zł.