Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Jak ocenicie moje własne postępy co do NLP/NLS ?

8 posts / 0 new
Ostatni
Jozin
Nieobecny
Wiek: 17
Miejscowość: Istnieje

Dołączył: 2012-03-27
Punkty pomocy: 36
Jak ocenicie moje własne postępy co do NLP/NLS ?

Hej, przerabiam właśnie materiał z kursu NLP, i ćwiczę sobie układanie tych tekstów (Paternów?), możecie je ocenić?
Przerobiłem kilka książek na ten temat, dwie dokładniej ale wydaje mi się ze dopiero teraz, (wchodzę coraz głębiej Laughing out loud) zaglębiam się w to NLP.
Przyjmę krytkę i rady co robie zle, co byście zmienili itd.

Jakby to było gdybyś rozmawiała z pewną osobą i gdybyś w pewnej chwili uswiadomiła sobie że to właśnie ta osoba jest tą osobą której tak długo szukasz, jakby to było gdybyś właśnie spotkała tą osobę i poczuła się absolutnie zafascynowana tą osobą?

Jakby to było gdybyś spotkała w nietypowy sposób kogoś naprawdę fajnego, i gdybyś nagle uświadomiła sobie że to osoba której tak długo szukasz, stwierdziła byś że właśnie w tej osobie (wskazuje na siebie) jest coś niezwykłego, coś czego nie mają inni faceci, i gdybyś poczuła że jesteście coraz bliżej (zbliżam się o parę cm) i gdybyś stwierdziła że to ta osoba, że ona ma wszystko to czego potrzebujesz, czy zrobiłabyś wszystko by móc ją przyciągnąć do siebie ?
Ja myślę że byłbym w stanie.

Gdybym Ci zaproponował pójscie ze mną w takie romantyczne miejsce, o którym wcześniej nawet nie śniłaś, w którym mogłabyś poczuć się naprawdę doceniona, w którym poczułabyś się naprawdę kobieco, byłabyś w stanie pójść teraz ze mną właśnie w to miejsce?

Nie wiem czy wystarczy Tobie wyobrazni, że możesz spotkać naprawdę niesmaowite osoby, osoby których słuchasz i masz ochotę by mowił i mowił, w której jest coś niezwykłego (gest na siebie), gdy słyszysz ten głos i wiesz że to właśnie ten głos, nie wiem czy wystarczy Tobie wyobrazni by sobie wyobrazic że właśnie z taką osobą, możesz zrobić rzeczy o których boisz się mówić nawet twoim przyjaciółkom..

Czy kiedykolwiek spotkałaś kogoś, przy kim poczułaś się naprawdę wyjątkowo, i przy kim nagle z nieoczekiwanych powodów, zaczełaś ufać tej osobie,
i mieć wobec niej naprawdę niesmowite fantazje, o których wstydziłabyś się powiedzieć nawet swoim przyjaciółkom, czy miałabyś na tyle odwagi aby oddać siebie i spędzić upojną noc?. Ze mną, czasem tak jest.

Horseq
Portret użytkownika Horseq
Nieobecny
Uwaga! Kasuje i edytuje swoje wpisy!!!
Wiek: 20
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2012-03-26
Punkty pomocy: 212

Jeżeli opanujesz zdolność do tworzenia ich w danej chwili, to jest ok Wink Osobiście, uważam, że bez NLS nie da się inaczej wywołać emocji WERBALNIE, NLS to po prostu nazwa techniczna, naturalnie możesz tworzyć "patterny" nie znając ich nazwy, nie słysząc nigdy o NLS czy NLP. Oczywiście można je jeszcze wywołać po przez czyny.. (zabieranie w romantyczne miejsca)a także gesty (dotyk)

Powerade
Portret użytkownika Powerade
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 27
Miejscowość: warszawa

Dołączył: 2010-09-01
Punkty pomocy: 119

Wiesz nagraj to na dyktafon i wrzuć tu. Bo w nls głównie chodzi o to JAK mówisz...jaki masz ton głosu, pauzy...poza tym co Ci z tych wymyślonych tekstów? Jak zaczniesz walić nimi z dupy to to będzie strasznie sztuczne, lepiej wplatać kilka zdań co kilkanaście minut, ale tylko wtedy gdy to wszystko trzyma się kupy inaczej wyjdziesz na jakiegoś dziwaka i dziewczynie rzuci się w oczy że jesteś jakiś niespójny a to jakaś próba podrywu jej.

Poza tym co mi się rzuciło w oczy, to to, że jakoś ciągle powtarzasz słowo "osoba" i to trochę denerwujące.

Albo tutaj:
"Gdybym Ci zaproponował pójscie ze mną w takie romantyczne miejsce, o którym wcześniej nawet nie śniłaś, w którym mogłabyś poczuć się naprawdę doceniona, w którym poczułabyś się naprawdę kobieco, byłabyś w stanie pójść teraz ze mną właśnie w to miejsce?"

A znasz takie miejsce? Bo mówisz o nim w taki sposób, że łatwo ją potem rozczarować gdy zabierzesz na zwykły spacer po mieście.

Jozin
Nieobecny
Wiek: 17
Miejscowość: Istnieje

Dołączył: 2012-03-27
Punkty pomocy: 36

Zgadzam się, ale też najpierw ucze sie co mowic, a nie jak mowic..

Ale wiem ze masz racje

Jozin
Nieobecny
Wiek: 17
Miejscowość: Istnieje

Dołączył: 2012-03-27
Punkty pomocy: 36

Zgadzam się, ale też najpierw ucze sie co mowic, a nie jak mowic..

Ale wiem ze masz racje

Smuel
Portret użytkownika Smuel
Nieobecny

Dołączył: 2010-02-06
Punkty pomocy: 49

Nawet nieźle.
Ćwicz dalej, w tym trzeba mieć flow.
Najbardziej rzucają się w oczy powtórzenia, nawet w normalnej mowie nie wypada takich robić.

Jena rada:
NLS może służyć do okłamania dziewczyny, wpojenia jej fałszywych przekonać na twój temat.
Jeśli nie jest to przygoda na jedną noc to pamiętaj:
NLS musi być sposobem wyrazu TWOICH cech i mieć potwierdzenie w rzeczywistości.
NLS powinien być naprowadzeniem dla dziewczyny aby dostrzegła twoje dobre cechy.
Ja np jestem dosadnie szczery i kiedyś na pierwszym spotkaniu dało się to zauważyć.
Gdy byliśmy w temacie kłamstw to powiedziałem:
- Szkoda, że nie wszystkim ludziom można zaufać. Wiesz co jest najpiękniejsze? Gdy poznajesz nowego człowieka i już na początku widzisz, że jest naprawdę szczery i możesz mu w pełni zaufać.
- powiedziała coś w stylu, że właśnie ze mną ma takie wrażenie.
Rozmowa poszła w zupełnie innych kierunkach i byłem zadowolony.

NLP jest środkiem
Środki same w sobie są nic nie warte. Musi być cel.
Jeśli za cel postawiłem sobie przestać gadać o bzdetach i wejście na głębsze tematy to potrzebowałem zaufania, które budzi moja szczerość, a środkiem by to zauważyła jest NLP.

Prawda jest taka, że wszystkie techniki to tylko środki a podstawą całego uwodzenia jest twoja osoba. Pierw się kształtujesz- później uczysz się to pokazywać.

Aha, i swoje postępy najlepiej sprawdzaj na kobietach Wink
Nawet jak by Ci nie szło (a widzę dobrze sobie radzisz) to nie ma co się bać.

Pozdrawiam serdesznie

topasja (niezweryfikowany)

,,,

ejdzej
Portret użytkownika ejdzej
Nieobecny
Ta osoba pomogła w składce na serwer
Wiek: 21
Miejscowość: Tak

Dołączył: 2010-07-17
Punkty pomocy: 100

Nie ucz się pojedynczych wymyślonych przez siebie "patternów". NLS ma wyglądać naturalnie. Ma wyglądać tak jakbyś mówił coś zwykłego, zachowasz wtedy powagę i nie pogubisz się w słowach. Zamiast tego wymyślaj non stop nowe, nie wracając do poprzednich. Usiądź sobie na tarasie czy w innym spokojnym miejscu, rozglądaj się, opisuj kolejne spostrzeżenia NLS'em, zatrzymuj się przy czymś co przyciągnie Twoją uwagę. Fundamentem jest abyś odpalił w sobie empatię i wyobrażał sobie emocje, które chcesz wywołać u kobiety. Automatycznie wprowadzisz się w ten stan, a kiedy już TEN stan osiągniesz opisuj wszystko co czujesz. Wpadniesz w trans, pozwól mu się pochłonąć. Kobieta będzie Ci jadła z ręki.
Możesz podać mi jakiś temat czy sytuację i emocje które chcesz wywołać, spróbuję Ci pokazać jak ja to robię, a raczej jak ubieram wszystko w słowa.

" Jedziesz samochodem i laska siedząca obok krzyczy
- Stój! Czerwone światło! Ludzie na pasach!
- Przestań pierdolić. Nie takie ST odbijałem! "
(Kratos)