Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Ile można osiągnąć dzięki NLS

4 posts / 0 new
Ostatni
michal12447
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 23
Miejscowość: Lublin

Dołączył: 2017-07-08
Punkty pomocy: 3
Ile można osiągnąć dzięki NLS

Witam wszytskich
Co można zdziałać samą znajomością techniki NLS?
Czy sama technika NLS wystarczy aby namieszać kobiecie w głowie i zaciągnąć ja do łóżka?
Możecie polecić jakieś książki audiobooki które nakieruja jak krok po kroku stosować tą technikę?
Proszę jeżeli macie jakieś doświadczenie napiszcie opowiadajcie wasze historie z tym związane
Czy poprzez nls można zmienić myślenie kobiety na temat jej faceta?

Raskolnikow
Nieobecny
Wiek: Z każdą sekundą coraz więcej.
Miejscowość: Rój zamczyski.

Dołączył: 2017-10-07
Punkty pomocy: 531

Według mnie można i jest to fajny dodatek, aby bawić się uwodzeniem i dawać kobietom jeszcze większy dreszcz emocji ze spotkania z Tobą. NLS stosuję do urozmaicania interakcji, wprowadzania energii seksualnej, grę słowną – lubię to. Ten aspekt wprowadzam z kobietami, z którymi mam już zbudowaną więź bezpieczeństwa i troszeczkę znają mnie i mają mnie w szufladce: "po nim mogę spodziewać się wszystkiego". Wtedy nie ma dziwnych spojrzeń i słów: "co on pierdoli?". Ale tak jak mówie tylko dodatek. Jakbyś miał polegać z rozmowie z kobietami tylko na NLS, to nie wyobrażam sobie tego.

WildGuy
Nieobecny
Ogarnięty
Płeć: mężczyzna
Wiek: 29
Miejscowość: pomorskie

Dołączył: 2018-03-22
Punkty pomocy: 508

Temat stary, ale ostatnio odświeżam sobie NLS książki Rossa Jeffriesa, nagrania i płyty, a także A. Batko Ś.P. i generalnie nie opłaca się tego stosować w 2021 roku. To wymaga zbyt dużo czasu na przyswojenie, a korzyści płynące z tego są zbyt małe. Na tych forach NLS/NLP też nikogo poważnie o tym myślącego nie ma, jedynie oldschoolowcy. Warto taką wiedzę przyswoić, aby wiedzieć generalnie jak rozumują kobiety, ale opierać się tylko na NLS? To było wymyślone w czasach, kiedy po prostu nie istniało nic innego i przegrało próbę czasu. Można i warto poćwiczyć 2-3 rutynki, ale to jest DODATEK. Sama metoda wymaga odpowiedniego środowiska do jej stosowania, brak zakłóceń zewnętrznych np. Jakbym miał pomóc jakiemuś laikowi z szybkim uzyskiwaniem rezultatów, to chyba ostatnią rzeczą, po którą warto sięgnąć jest NLS. Wymaga zbyt dużo czasu i specyficznych warunków. Ale jak ktoś to ogarnął 20 lat temu, to naprawdę może mieć dobre rezultaty, chociaż chyba prościej byłoby podejść do laski i od razu uderzyć prosto z mostu. Ogólnie dobra metoda, ale są lepsze, skuteczniejsze. Sam często natomiast wykorzystuję zasadę dopasowania i prowadzenia lub sugestii, ale to za mało, żeby wyjść z tym w pole i cokolwiek osiągnąć, czego nie gwarantuje jakakolwiek inna metoda. I sądzę, że ludzie, którzy opierają się wyłącznie na NLS mają niewielkie rezultaty w porównaniu do innych.

~

adrian1994
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25
Miejscowość: Łódź

Dołączył: 2018-09-12
Punkty pomocy: 8

Odświeżam stary temat Wink

Trochę nie rozumiem Twojego toku myślenia, bo piszesz, że ogólnie ta metoda nie jest bardziej skuteczna od innych( tzn jakie konkretnie metody masz na myśli?), a z drugiej strony mówisz, że jeżeli ktoś poznał tą technikę 20 lat temu to może mieć naprawdę dobre rezultaty?

Według mnie nie ma czegoś takiego jak łatwa i trudna technika, wszystko w czym chcemy być perfekcyjni wymaga mnóstwa czasu i poświęcenia.

Czy się mylę? Mógłbyś trochę rozwinąć temat tylko tak konkretniej?Wink

Ciekawią mnie Twoje rady na szybkie uzyskiwanie rezultatów;)

Pozdrawiam

Nie musi być idealnie, żeby było wspaniale!