Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Co robić, gdy wykazuje zainteresowanie na randce, a później olewa?

11 posts / 0 new
Ostatni
Mossbey
Nieobecny
Wiek: 27
Miejscowość: Wrocław

Dołączył: 2014-12-12
Punkty pomocy: 1
Co robić, gdy wykazuje zainteresowanie na randce, a później olewa?

Dobry wieczór Smile
Co powinienem zrobić w takiej sytuacji:
Dwie randki. Każda (w moich oczach) udana i na każdej ona sama proponuje kolejne (bez konkretnej daty np. "następnym razem pójdziemy", "musimy tam iść", "chętnie cię zaprowadzę" itd). Między spotkaniami ograniczam pisanie do minimum (nie sposób się do niej dodzwonić, chociaż wolę telefon), poza tym i tak jak odpisze to z kilkugodzinnym opóźnieniem.

Po ostatniej randce, gdy stwierdziła, że musimy się spotkać ponownie i bym później dał jej znać kiedy mam czas mówiąc mi kiedy ona może. Tak zrobiłem, dałem termin, w którym jestem również wolny.

Nie było odpowiedzi przez dwa dni, więc przedwczoraj wysłałem jej luzackiego sms nawiązując do spotkania. Po kilku minutach dostałem długą odpowiedź z wymówką, że nie da rady w tym tygodniu (nieoczekiwana praca, potem wyjazd) i musimy to przełożyć. Nie dała kolejnego terminu. Odpisałem "ok, rozumiem" i nie proponowałem kolejnego spotkania. Ona milczy od wczoraj rano, ja też.

W moich oczach po prostu wymigała się od spotkania i nie ma chęci na kolejne (przez brak chęci do kontaktu ze mną - rozumiem, że każdy ma swoje życie, ale gdybym sam się nie odezwał to by tego nie zrobiła) i już mam dać sobie spokój (zdrowszy umysł), ale chciałbym znać opinię osób postronnych. Mam ją olać i może sama się odezwie kiedyś po paru dniach/tygodniach (jej jakiś test albo inny kobiecy shit), czy może czekać tydzień aż wróci i ponownie wykazać się inicjatywą spotkania?

Dzięki za odpowiedzi.

Wiek
ja 25, ona 24

Mossbey
Nieobecny
Wiek: 27
Miejscowość: Wrocław

Dołączył: 2014-12-12
Punkty pomocy: 1

Dzięki za pomoc. Wątpię by się odezwała lub zrobi to z nudów.
Czyli next.

ralliart
Nieobecny
Wiek: 21
Miejscowość: Rzeszów

Dołączył: 2014-11-28
Punkty pomocy: 30

Poczekaj jak wróci i zadzwon z propozycją. Jak się będzie migać to nara.

Ardian
Portret użytkownika Ardian
Nieobecny
Wiek: 21
Miejscowość: StW-Rze-Tbg

Dołączył: 2014-11-06
Punkty pomocy: 149

qrwa panowie piszcie w temacie swój oraz panny wiek to ułatwi nam pomoc

muay thai guy

witkacy
Portret użytkownika witkacy
Nieobecny
Wiek: 22
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2014-11-07
Punkty pomocy: 274

Polac temu panu:)

Mossbey
Nieobecny
Wiek: 27
Miejscowość: Wrocław

Dołączył: 2014-12-12
Punkty pomocy: 1

Poprawione, ja 25, ona 24 lata

expat
Portret użytkownika expat
Nieobecny
Wiek: 39
Miejscowość: Bywam w Lublinie ;-)

Dołączył: 2012-11-05
Punkty pomocy: 597

Lusterko+dywersyfikacja=lek na całe zło.

////Pani twierdzi, że jest w ciąży, po wizycie u lekarza przychodzi do mnie sms: "Byłam u lekarza, okazało się, że to nie ciąża tylko polip na macicy. Po tym co usłyszałam nie chcę Ciebie znać." Wink ////

Mossbey
Nieobecny
Wiek: 27
Miejscowość: Wrocław

Dołączył: 2014-12-12
Punkty pomocy: 1

Chciałbym jeszcze zapytać zanim temat zniknie, czy jest jakiś przedział czasowy, po którym laska na pewno się nie odezwie? Mija prawie tydzień od ostatniego kontaktu (w dodatku z mojej inicjatywy) i nikt z nas nie proponował kolejnego spotkania. W ostatnim mówiła o nagłej pracy codziennie a potem kilkudniowy wyjazd więc niektórzy powiedzą, że jest zajęta, ale trudno uwierzyć, że nie miałaby czasu na spontaniczny odzew (lub odpisanie) by upewnić się, że nie dałem sobie spokoju (przypominam, że to ona na randce upewniała się, że jesteśmy umówieni).

Fakt faktem, że umówiłem się już z inną oraz przerabiam po kolei kroki z podstaw (przy czym świetnie się bawię zagadując "tak o" na ulicy), ale ona ma w sobie to coś i z jednej strony miło by było gdyby się odezwała w sprawie odwołanego spotkania a z drugiej wku@@@@ce jest to, że prawdopodobnie to olewka (gdzieś wyczytałem, że najpierw mówią, że chcą a potem wszystko odwołują i tyle je widać).

Czy są sytuacje, że dziewczyna przypomina o sobie nagle np. po tygodniu lub dwóch?

Dzięki za wyrozumiałość Smile

Guest
Portret użytkownika Guest
Nieobecny
Starszy moderator
ModeratorWtajemniczonyTa osoba pomogła w składce na serwer

Dołączył: 2009-02-11
Punkty pomocy: 12904

no nie zartuj... przedział czasowy?
Opcje są dwie: albo odpuszczssz i wylaczasz myslenie o niej juz teraz, albo podejmujesz ostatnią probę.. Twoj wybor.
Ale juz potem nie pytaj o nic w tym temacie...

________________________________________________________________
"Szczęście to łza, którą się otarło i uśmiech, który się wywołało."
Maxence van der Meersch
"ŻYCIE NALEŻY PRZEŻYĆ TAK, ŻEBY WSTYD BYŁO OPOWIADAĆ, ALE MIŁO WSPOMINAĆ"

Intrygant
Portret użytkownika Intrygant
Nieobecny
Wiek: 28
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2010-01-02
Punkty pomocy: 11

To jest pierdolony fucking red alert. Może ma kogoś innego na horyzoncie i trafiłeś na drugi plan. Może chce z Ciebie zrobić pieska na smyczy co będzie za nią latał. Jeśli kobieta na propozycję spotkania mówi "nie wiem", "pomyślę", "odpowiem później" to jest gorzej niż gdyby od razu powiedziała ci "nie". Bo jeśli by powiedziała od razu, że nie, to znaczy, że jest bardziej uczciwa i gra w otwarte karty. Tak to ściemnia i coś kombinuje. Możesz w ten sposób łatwo trafić na ławkę rezerwowych.