Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Pierrot - blog

Portret użytkownika Pierrot

Jeśli szukasz na serio.

Jeśli szukasz na serio.

1. Zwróć uwagę, czy jest pracowita. Zobacz, jak to wygląda w relacji u niej w domu, jak zachowuje się jej matka, jak ustawiają się w życiu jej siostry, jak psiapsiółki.

Pracowita, ambitna partnerka to jak wygrać los na loterii.
W przeciwnym razie będziesz się zajeżdżał, jak koń ciągnąc wóz na którym siedzi Twoja Pani z bąbelkiem / bąbelkami.

Portret użytkownika Pierrot

9 podpowiedzi dla młodszych użytkowników podrywaj-a od Pierrota.

Żyjemy w rzeczywistości w której naprawdę idzie zwariować. Z jednej strony kreowane są ikony, ludzie sukcesu, pokazywany jest świat pełen możliwości, pełen dobrobytu, pełen miłości, a z drugiej strony mamy rzeczywistość bez make - upu.
Zdając sobie sprawę, że na tej stronie jest dużo młodych chłopaków, a niektórzy są jeszcze przed 18, chciałbym ten tekst skierować właśnie do nich.

Portret użytkownika Pierrot

Dłużej żyję, mniej wiem.

Im dłużej żyję, tym mniej wiem, chodzę, obserwuję, przeżywam i rozpierdalam kolejne poglądy, które niegdyś były fundamentem mojej percepcji, jednocześnie nie do końca ufam temu w co wierzę dziś. Może jedna rzeczy w której mam oparcie to instynkt, przeczucie, że to jest dobre, tamto złe, a może po prostu płynę. Jestem sumą różnych uzupełniających się skrajności, przeciwności.

Portret użytkownika Pierrot

Garść luźnych przemyśleń.

Nie jest to artykuł o podrywaniu, nie jest to artykuł o polityce, proszę mnie nie łączyć z żadną opcją, bo z żadną się w pełni nie utożsamiam. Po prostu zauważam w społeczeństwie nasilenie pewnych niebezpiecznych tendencji i muszę dać temu wyraz.

Portret użytkownika Pierrot

Więcej luzu.

Więcej luzu.

Temat wynika z mojego poprzedniego tekstu. Komentujący pod moim blogiem wskazali, że brakuje mi luzu, że mam za duże parcie na związek, że podchodzę zbyt poważnie. Trudno im nie przyznać racji. Brakuje mi tego jednego elementu. To jest fakt. Macie rację.

Portret użytkownika Pierrot

Stausu na dziś: Ogarnięty dobrze. Towarzysko kiepski.

Ostatnio rozsmakowałem się w basenach. Popływam. Zrelaksuję się w jacuzzi. Zjadę. Znowu popływam. Lubię ten stan tuż po. Jestem zmęczony, ale nie jestem spocony. Jestem rozciągnięty, wymasowany i zrelaksowany.

Portret użytkownika Pierrot

Psychologiczne zależności part. I

W tym artykule, chciałbym zupełnie nieprofesjonalnie, pisząc z głowy, odnieść się do pewnych psychologicznych zależności. Zależności z którymi, gdzieś się zetknąłem w teorii, a w praktyce okazały się faktem.

Subskrybuje zawartość