Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Jeśli szukasz na serio.

Portret użytkownika Pierrot

Jeśli szukasz na serio.

1. Zwróć uwagę, czy jest pracowita. Zobacz, jak to wygląda w relacji u niej w domu, jak zachowuje się jej matka, jak ustawiają się w życiu jej siostry, jak psiapsiółki.

Pracowita, ambitna partnerka to jak wygrać los na loterii.
W przeciwnym razie będziesz się zajeżdżał, jak koń ciągnąc wóz na którym siedzi Twoja Pani z bąbelkiem / bąbelkami.
Czy będziesz za to poświęcenie szanowany ? Zależy. Jeśli będziesz betą w związku. Nie. Znam takie przykłady. Znasz takie przykłady ? Przypadek ?

2. Dobrze gotuje ?

Kobietę która odnajduje się w kuchni trzeba nosić na rękach i uchylić jej nieba. Mam przyjaciółkę. Spotkaliśmy się na rozmowy o życiu. Po wszystkim na stół wiechała kasza z sosem, ogórki kiszone, mięcho. Klasyczna kuchnia. Którą cenie bardzej niż jakiekolwiek jedzenie na mieście. Niebo w gębie. Bajka. Inna koleżanka po spotkaniu na partyjkę w warcaby nad ranem przygotowała mi kanapki do pracy. Miło nie ?

W przeciwnym razie. Sam sobie będziesz jedzenie robił. A w praktyce będziesz jadł fast food w swoim samochodzie. O domowych konfiturach, kompotach z truskawek, serniczkach i jabłecznikach zapomnij.

3. Stosunek do pieniędzy. Pieniądze uciekają jej przez palce ? Wskakuj na drugi etat. Pamiętaj jednak, że nie ma takiego szmalu którego nie da się przewalić. A do dobrego bardzo szybko się człowiek przyzwyczaja. Rosną ceny, stopy procentowe ? Obserwuj co się dzieje wokół Ciebie w związkach Wink.

4. Potrzeba bycia w centrum uwagi. Bryluje w mediach socialnych, instagramch. Będziesz robił na tą imprezę. A priorytetem dla niej nie będzie utrzymanie ładu w waszym domu, ale utrzymanie podpompowanej wizji jej życia w oczach innych. Bo tak, to takie istotne co o nas sądzą ludzie, którzy nie zrobili dla nas nic nigdy. Potrzeba bycia w centrum uwagi może wiązać się też ze znaczną podatnością na mody. Typu. Solara - kilka lat temu. Tatuaż nad dupą. A obecnie popowane wary, czy brwi jak w Angry Birds.

5. Historia i ilość partnerów. Nikt nie jest święty. Dowiedz się jednak jaki typ faceta miał ją wcześniej. Cokoliwiek Ci będzie nie mówiła, to taki typ ją właśnie kręci. Jeśli lubi łobuzów, a Ty jesteś spokojny. Jest prawdopodobieństow, że ... . w kążdym razie sprawdź, czy bąbelek jest Twój.

6. Stosunek jej matki do ojca. Czy wychowywała się bez ojca. Jak to wyglądało u niej w domu. Nie musi powielić wzorców, ale jeżeli mama u niej trzymała kasę, to u Ciebie może być podobnie. A kto ma kasę. Ten rządzi. Nie musi to być problem, o ile, patrz punkt 3. Jeżeli jesteś dziewczyną i Twoja mama była cierpiętnicą, uważaj żebyś nie wpadła w te same tory. Psychole szukają sobie takich uległych ofiar. Pewnie rozumiesz co mówię ? Zobaczymy co poczujesz i czy pójdziesz za tym.

7. Rozmawiaj. Pytaj. Czego pragnie ? Jakie są jej marzenia ? I rozkmiń to, czy to co mówi ma sens, jest rzeczywiste, osiągalne i czy ona czyni w tym kierunku kroki. W innym przypadku masz do czynienia z dziewczynką w ciele kobiety.

8. Jest charakterna ? Życie to nie bajka. To nie impreza, która jest teatrem pozorów. A ludzie to nie zawsze pokojowo nastawione istoty z dobrymi intencjami, ale bywa, że i bezwzględne, wyrachowane drapieżniki, które wykorzystają każdą słabość i które ulegają najobrzydliwszym popędom (co akurat mamy w obecnych czasach możliwość zaobserwować wszyscy). Lepiej mieć przy sobie 'babę z jajami' nie zapominając żeby samemu nie być 'męską cipą'.

W praktyce przy burzy hormonów i tak będziesz patrzył przez palce na te rady. W głowie gąbka, ale w tym czasie, jeżeli pojawi się, jakaś nieprzyjemna myśl, jakiś sygnał ostrzegawczy, który będziesz chciał zracionalizować, cokolwiek sobie powiesz - to jest prawda. DOTYCZY TO OBU PŁCI MOJE DROGIE PANIE.

Jeżeli trafi się Tobie taki cud. Z klasą, ambicjami nie wyssanymi z palca, z talentem kulinarnym, z rozsądnym podejściem do pieniędzy wynikającym z waszej, twojej pracy. Uchylaj nieba. Kochaj. Chroń. Dbaj i nie puszczaj. Wygrałeś los na loterii do szczęśliwego, spełnionego życia.

I na miłość boską bądź mężczyzną. Męskie zadania są po Twojej stronie.

Odpowiedzi

Nie ma ludzi idealnych. Nigdy

Nie ma ludzi idealnych. Nigdy nie było i nie będzie, po za tym co ma powiedzieć człowiek, który podobną dziewczynę miał i ją stracił? z różnych względów.

Uchylaj nieba. Nie zgodzę się z tym, ludzie mogą różnie to interpretować, ale przez to można tak dziewczynę rozpuścić, że straci te doskonałe cechy wymienione w tym blogu.

Portret użytkownika Mendoza

dobrrrree sam chciałem

dobrrrree

sam chciałem napisać takiego bloga

pjona

Portret użytkownika Dobrodziej z Północy

1. Zgoda. W sumie niewiele tu

1. Zgoda. W sumie niewiele tu wniosę. To jest ważne.

2. Śmiechłem. Niby wiem o co Ci chodzi ale zapachniało Januszem, który sam sobie nie umie smacznego i wartościowego obiadu przygotować i musi mieć do tego kobietę, która pilnuje mu michy, bo sam się zapasie jak tucznik. No tak, mama podawała pod nos, to i od kobiety tego oczekujesz. Fajnie koresponduje z Twoim punktem 6. Smile Przyjmijmy, że chodziło Ci o to, że miło jest czasem dostać kanapki do pracy... Też lubię, ale nie wymagam i sam też potrafię swojej narzeczonej zrobić.

3. Zgoda. Budżetem w związku zarządza się wspólnie, jeśli traktujemy się poważnie. Do gospodarności trzeba jednak dojrzeć, bo to cecha nabyta, a nie wrodzona. Przykład: moja baba miała przejściowe problemy finansowe, to jej pomogłem, teraz kiedy z nich wyszła, rekompensuje mi poniesione nakłady z nawiązką. Sama z siebie.

4. Z atencyjnosci się wyrasta, chyba że mówimy o powaznym zaburzeniu. Atencja u kobiet wynika z rekompensowania sobie niedoborów. Znajdziecie przyczynę, to wyeliminujecie problem. Doceniana kobieta nie szuka rozpaczliwie potwierdzenia swojej atrakcyjności na zewnątrz. Czemu podałeś tu taki przykład? Niektórzy lubią taką estetykę. Zazwyczaj sami mają tribale na pół łapy. Mawiam wtedy: Ich sprawa, nie moja półka...

5. Ale pierdolisz za przeproszeniem. Długo by tu można pisać, ale typ partnera zmienia się w czasie. I też z czegoś wynika. Jeśli laska leci na "łobzów" to pośrednio dlatego, że szuka w życiu pozytywnych cech z nimi związanych: adrenaliny, spontaniczności, poczucia siły i bezpieczeństwa zarazem. A nie dlatego, że lubi jak jej chłop biega z tematem po mieście, lub napierdala się w lesie pod Wejcherowem z kibolami Arki... A skłonność do zdrady to wypadkowa trzech rzeczy: popędu seksualnego, poczucia samokontroli i spełnienia w aktualnej relacji. Jeśli już masz na coś patrzeć najpierw, to zawsze patrz na to drugie... Smile

6. Też uważam, że jako społeczeństwo nie korzystamy zbyt często z pomocy specjalistów i jesteśmy narodem zaburzonym, gdzie np. przemoc psychiczna nie jest uznawana za przemoc, a różnego rodzaju patologie są normalizowane i wynoszone na piedestał jako "Wartości". Temat rzeka. No i jeszcze te role męskie i żeńskie... Prawdziwy alfa miałby to w piździe IMO.

7. Rozwinąłbym. Poznaj ją zanim wejdziesz w zwiazek (nie mylić z seksem, tu czasami nawet słów nie trzeba). Zadawaj ciekawe i nieszablonowe pytania. Dowiedz się co myśli. Obserwuj, czy ona tak na prawdę też chce poznać Ciebie, czy tylko mówić. Jeśli chcesz kogoś zrozumieć to patrz przez pryzmat jego potrzeb, obaw i niedoborów w danym momencie. Jeśli chcesz go sobie zjednać to zidentyfikuj jego aktualny "ból" i pomóż mu go zwalczyć. Każdy ma jakiś ból... Offtopując jeszcze w tym temacie - właśnie dlatego relacje typu "plaster", są tak łatwe do rozpoczęcia i tak trudne do utrzymania.

8. No nie bez powodu mówi się, że partnera/partnerkę poznajesz trzy razy: po raz pierwszy, przy znajomych i podczas awantury. Zgoda.