Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

JacekDrwal - blog

"Nobody's perfect. My name is Nobody" - Drwala sprecyzowanie samodoskonalenia.

Witajcie

Ostatnio, z racji takiego a nie innego mojego bloga - jako reakcję dostałem od wielu osób wiadomości z pytaniem, które (oczywiście mocno uszczuplając) można sprowadzić do "jak? i dlaczego?"

Dlatego postanowiłem poruszyc tutaj ten wątek, żeby przedstawić swój pogląd na samodoskonalenie. Oraz zapytać o wasze poglądy na tę sprawę.

Samodoskonalenie.

"The evil that men do", czyli heretycki blog Drwala.

Blog ten powstaje w dośc nietypowy sposób. Jest to obiecany przeze mnie heretycki wpis, którym to kiedyś się odgrażałem.

Długo myślałem nad formą tego wpisu. Ostatecznie powstałą zupełnie inna niz zamierzałem. Na dodatek nie jest to pełne rozwinięcie tematu. W przypływie weny powstanie część druga, tym razem mam nadzieję w formie tradycyjnie blogowego wywodu,aniżeli takiego zlepka jak teraz.

Jak być wyszczekanym? by Drwal

Cześć. Stworzyłem ten poradnik dla was użyszkodnicy, by pomóc wam trochę w kwestii tzw. "gadanego".

Wiadomo, że dużo łatwiej podrywać jest gdy masz dobrą gadkę, wtedy nie musisz martwić się rutynami, ani co powiedzieć, tylko nawijasz i jesteś w pełni świadom tego, że Twoja nawijka jest co najmniej spoko. Widzisz to po reakcji odbiorcy.

Rok z podrywaj.org

Padał deszcz. A Ty jechałes samochodem, na fotelu pasażera w starej Hondzie Civic. Kierowca zaparkował równolegle tuż za niebieskim Renault Clio. Otworzyłeś drzwi, wysiadłeś w deszcz. Na parkingu przed budynkiem stało kilka, może kilkanaście samochodów. Reszta ulicy jednorodzinnych domków była pusta.

Lajfstajl - czyli co tam u Drwala słychać

Uzależniłem się od emocji. Robię ST, pusz and pulluję. No jak nic zachowuje sie jak kobieta.

To myśli które przebiegają mi przez głowę już od jakiegoś czasu.

-- Nie przesadzaj -- Historia Anonimowego Uzależnionego

Krzesła były ustawione w literę U. W wolnej przestrzeni litery stało jedno krzesło. Miejsca powoli zaczęły być zajmowane przez zgromadzonych tu ludzi. Nie znałeś ich.
Usiadłeś na jednym z wolnych krzeseł, u samej podstawy literki. Naprzeciw tego samotnego krzesła w centrum.

-- Motywacja -- by Drwal

Mam dla Ciebie użyszkodniku forum podrywaj.org zestaw silnych kopniaków motywcyjnych. Kilka cytatów, które działają mocniej niż najlepszy energy drink, mocniej niż piwa, które niektórzy biorą zna odwagę. Zapisz je i miej ze sobą zawsze, powieś na ścianie i patrz na nie często. Cytuj jako własne afirmacje. Każda z tych metod jest dobra, a efekt zobaczysz prędzej niż myślisz.

Subskrybuje zawartość