Portal Uwodzicieli
Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

lego - blog

Portret użytkownika lego

Dla zdesperowanych randkowiczów i nie tylko

Witajcie. Dawno nie odwiedzałem strony, mam nadzieję że nie powielę w dużej mierze tematów poruszanych już zbyt często. Najpierw coś o sobie. Podryw obcych lasek ostatnio odpuściłem sobie całkowicie, gdyż się oświadczyłem już komuś i niedługo czeka mnie ślub. Pozostaje mi pielęgnować swój udany związek.

Portret użytkownika lego

Tajemnicą kontrolujesz ludzi

Tajemnica nie daje spokoju ludziom. Gdy Ty masz tajemnicę w zanadrzu, takiego asa w rękawie to masz potężne narzędzie do manipulowania większością osób. Działa to szczególnie na kobiety - plotkary. Plotkują oczywiście również faceci, ale w mniejszym stopniu. Dla takich każda informacja o znajomych ma ogromną wartość i zrobią dużo, żeby ją zdobyć. Jednocześnie są tak uzależnione od dzielenia się informacjami, że nie warto im poświęcać ważnych tajemnic np. że wchodzi się na www.podrywaj.org

Przykładowo, co mogłoby się stać, gdy wyjawilibyśmy taką informację o tym forum i przeniknęłaby ona do szerszego grona, z którego planowaliśmy wybrać nasz przyszły target?

- zostalibyśmy zidentyfikowani

- zostaliby zidentyfikowani inni realni ludzie (mogliby się obrazić)

- w zależności od tego co pisaliśmy zostalibyśmy zramowani np.

Portret użytkownika lego

Ogłoszenie wyników konkursu na najlepszy blog czerwca 2010

Witam ponownie!

Całkiem sporo blogów napisaliście od 31 maja. Ciężko wybrać obiektywnie te najlepsze wpisy, bo dużo osób się postarało. Nagradzam 2 blogi, które najbardziej mi zapadły w pamięci:

1. Vłodarz
- za barwny i oryginalny język, dobrze się go czyta obojętnie na jaki temat pisze

2. Ar
- za regularne blogowanie i przede wszystkim wczorajszą wstawkę nagrania dźwiękowego o ćwiczeniu głosu

Obu panów proszę o kontakt w celu przyznania nagród książkowych.

Portret użytkownika lego

KONKURS NA NAJLEPSZY BLOG (CZERWIEC 2010)

Urządzam konkurs na najlepszy blog. Od dziś do 16 czerwca będę czytał i oceniał Wasze nowe wpisy na blogach. Około 20 czerwca ogłoszę wyniki i autorzy dwóch najlepszych blogów otrzymają nagrody:

Portret użytkownika lego

Kilka pomysłów na niespodzianki dla kobiety (2)

Dodaję drugą część pomysłów na niespodzianki dla kobiety. Specjalnie nie myślałem nad tym, ale i tak trochę się uzbierało.

1. Usiądźcie pod drzewem, na którego gałęzi jest położona czekolada. Do czekolady przywiązana jest niewidoczna nitka. Zrób jej smaka, mówiąc że masz ochotę na taką czekoladę. Ona nabierze również apetytu i wtedy spadnie jej ulubiony smakołyk z nieba.

2. Drukuj różne swoje uśmiechnięte i szalone zdjęcia na drukarce i umieszczaj je w różnych miejscach w jej mieszkaniu np. we wnętrzach szaf, w torebce, nad wanną, koło prysznica.

3. Włóż jej do bochenka chleba śmieszną karteczkę. Kroisz nożem od spodu chleba krótki otwór równolegle do kierunku normalnego krojenia. Wówczas pewnie nie zauważy karteczki aż do momentu gdy ugryzie. Największe szanse na zaskoczenie, gdy ma krajalnicę, bo nie patrzy na spód chleba.

4. Jak pakujesz prezent, to zapakuj do 10 paczek. Najpierw odpakowuje pierwszą, a tam druga, potem trzecia itd.

Portret użytkownika lego

Kilka pomysłów na niespodzianki dla kobiety

Niespodzianki są bardzo ważnym elementem związku z kobietą. Jeśli organizujesz niespodziewane akcje i pozytywnie zaskakujesz swoją pannę, to Twoja wartość w jej oczach rośnie. Ona zaczyna kojarzyć Ciebie jako osobę zupełnie inną niż przeciętny, szary, nudny mężczyzna.

Portret użytkownika lego

Jak napisać list romantyczno-erotyczny

Na forum często padają pytania: jak zaskoczyć swoją dziewczynę? Jedną z możliwości jest napisanie listu. Napisałem już kilka listów i muszę przyznać, że wywierają one ogromne wrażenie na kobietach, a szczególnie gdy nigdy wcześniej nie otrzymały żadnego.

Subskrybuje zawartość